imagination*

imaginacija*

Buduća legenda
Poruka
27.140
Zamolila bih sve one koji se bave astrologijom i sve one koji nešto znaju o tumačenju natalnih karti neka mi kaže šta sve vidi. Zanima me zdravlje prvenstveno, zatim ljubav i ostalo...kažem sve što vidite je za mene bitno, ostalo je na vama da kažete.

Edit: Natalna karta je izbrisana po zahtevu postavljaca :) ...

immph :) ...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Podznak lav, Sunce u vodoliji u konjunkciji sa Merkurom koji je egzaltiran(najjaci) tu......na asc u konj. sa Suncem,znaci komunikacija i uopste odnosi sa drugim ljudima.....tu sebe dozivljavas,i to te ispunjava:) I Pluton i Mesec su u egzaltaciji,ali prave t-kvadrat sa Suncem i Merkurom, znaci jako emotivna,sto je ne povoljno za odnos sa drugima,jako lose za romanticne veze,sto ovaj Mesec predstavlja, volis da dominiras......inteligentna si strasno,i talentovana verovatno za kojesta:).
A bolji deo sledi:)
 
Poslednja izmena:
Lepo platis astrologa i on ti par sati prica sta "sve" "vidi",to se ne moze srociti u jednu,dve recenice.

Zašto onda svi mi kačimo ove karte na ovoj temi?

Da sam htela otišla bih kod astrologa ali ovde postoje ljudi koji znaju nešto astrologiju ili su pak i sami astrolozi pa žele nešto da kažu u par rečenica....upravo sve što vide...ono najuočljivije i ako je nešto važno. A može se sročiti u par rečenica kao što je to uradio *upINtheSKY, ne?
 
Uf,uf,...
mila, moras i ti malo da das doprinos u vidu svoga znanja...

..... ja cu da ti kazem da imas zemljani trigon...

a ti ces da pitas A STA JE TO? ...ili vec znas da imas zemlj. trigon...a onda znas i kako njega protumaciti...
pa Jupiter u Devici, ali u drugom POLJU...opet imamo dve varijante...
JOOJ, A JEL TO LOSE? ili znas osnovno o Jupiteru, o drugom polju...pa povezes!!!
Ko zeli da sazna nesto, iscitava ONO sto je vec napisano... a jos vise...muci se pa uklapa...
pa tako "sklopljeno" napise...pa pita JEL TO TO???

Saturn ti je moze biti pravio teskoce za finansije poslednje dve godine,
tj. uticao da ozbiljnije pristupis pitanju resursima novca i materijalnim vrednostima.
Kolena i potkolenice osetljivije.
Posao u timu ili bar u paru. Poznatost u javnosti, makar u tvom mestu.
 
Uf,uf,...
mila, moras i ti malo da das doprinos u vidu svoga znanja...

..... ja cu da ti kazem da imas zemljani trigon...

a ti ces da pitas A STA JE TO? ...ili vec znas da imas zemlj. trigon...a onda znas i kako njega protumaciti...
pa Jupiter u Devici, ali u drugom POLJU...opet imamo dve varijante...
JOOJ, A JEL TO LOSE? ili znas osnovno o Jupiteru, o drugom polju...pa povezes!!!
Ko zeli da sazna nesto, iscitava ONO sto je vec napisano... a jos vise...muci se pa uklapa...
pa tako "sklopljeno" napise...pa pita JEL TO TO???

Saturn ti je moze biti pravio teskoce za finansije poslednje dve godine,
tj. uticao da ozbiljnije pristupis pitanju resursima novca i materijalnim vrednostima.
Kolena i potkolenice osetljivije.
Posao u timu ili bar u paru. Poznatost u javnosti, makar u tvom mestu.


Kad bih imala svoje znanje ne bih ni zatražila pomoć ovde.

:neutral:
 
Saturn ti je moze biti pravio teskoce za finansije poslednje dve godine,
tj. uticao da ozbiljnije pristupis pitanju resursima novca i materijalnim vrednostima.
Kolena i potkolenice osetljivije.
Posao u timu ili bar u paru. Poznatost u javnosti, makar u tvom mestu.[/QUOTE]


Ja se nadam da si i ovo procitala?

Taj isti Saturn koji je prelazio preko Jupitera, planete blagostanja,
a koji se nalazi u drugom polju ( hrana, izmedju ostalog )
je napravio restrikcije i sto se tice unosa gotovih informacija,
kao i dobijanja "sazvakanog" odgovora! ;)
 

Back
Top