Srecko

Petra_9

Obećava
Poruka
51
Ajmo drugari, ko je voljan.....:) Posebno me interesuju vasa tumacenja povezanosti velikog vodenog trigona i gomile kvadrata (relacija 3. i 6. kuca). Svaki komentar i zapazanje su dobrodosli !!! :)


 
Cija ovo natalna, Srecka Srekovica..? :D

Sto lepa karta. Mesec egz na Siriusu, trebala bi da ima Sirius gene, i to puno.
Mesec trigon Venera u 2 kuci. (iako je Ve u izgonu, bome daje gene) I Mars trigon Mesec u 6.
13* Skorpije je malo elektronski, tehnicki, + Sirius, i sve ostalo, posao neki vezan sa kompom,
kucanjem, strujom. Neki posao koji bi si radila iz kuce.
Izgled mozda nije kao klasicni SIrius mrsavost, nego mozda malo punija zbog mnogo vode,
mada ne mora znaciti ako je Ve u izgonu, vlada ASCom. I Vaga daje visinu malo iznad proseka.

Sto se tice uma, uveliko dominira intuicija. Cak se i pogubis ponekad zbog toga.
Merkur blizu 'imaginarne' Neptunove egzaltacije, pa jednim delom tvoj um nije u ovom svetu,
a gde je- to nam ti kazi. :)

Zanima me ovaj kvinjkunjx Meseca i Saturna. Planete predstavljaju tvoje roditelje.
Dali sad su oni bili dosta drugaciji (ne obavezno da je bilo i sukoba) al, onako drugacijeg su zanimanja?
Posto kvinjkunjx jos uvek ne kapiram bas.
 
Kada kliknes izadje ti prozor u kome je mala karta, a onda jos jednom kliknes i izadje mala :lol: na kojoj moras kliknuti u donjem desnom uglu na nesto da se prosiri :lol: ... tako je meni bar :) ...
 
Evo jedna veeelika karta, da vam bude lakse...:)





Almsivi, sto se tice srece upravu si, prati me luuuda sreca, ali fora je u tome sto se kod mene primenjuje ona: sreca prati hrabre. U stanju sam da ne otvorim knjigu, izadjem na ispit i prodjem na snalazljivost i srecu...:). Sto se tice posla zadnje sto zelim je da radim od kuce,jer kada provodim puno vremena u kuci ulenjim se i tesko mi je da se pokrenem ( veliki trigon - sta ces..:) ).Sto se tice tehnike - ne petljam se ako ne znam, a struje se plasim, drmnula me jednom pa sam se istraumirala..:( Fizicki izgled si pogodio, a mislim da je ta Sirijuska mrsavost ustvari moj brzi metabolizam. Sto se uma tice pogodio si, lepo kazem ja da sam vrach pogadjach !!!!! Naravno, imam i periode pogubljivanja..:)
Ja sam mislila da Mo i Sa imaju inkonjukciju, ali u svakom slucaju sta god da je: Mo mi predstavlja majku, a Sa oca (kao vladar 4.), ali mislim da tu neptun boji dodatno slikuo ocu...asocijacije su vam poznate (alkohol). Roditelji su mi razvedeni, a oca nisam videla preko 10 godina....tako da je simbolika ispunjena.

Immph, nisam udata ali kao da jesam. U dugoj vezi sam, i vec negde oko 4 godine zivimo zajedno, pa to mozda moze da se gleda kao 7. polje i njegov vladar gospodin mars. Mislim da moj decko ispunjava simboliku, on je ovan (kao moj DC), upoznali smo se na poslu ( Ma u 6.), tezak cutolog,a nervozan... (Me 90 Ma),po profesiji je kuvar, a ne voli da su mu ruke prljave (opet Ma u 6.), malo megaloman i sklon preterivanju u hrani :) (Ma 0 Ju). I da Almsivi kao i ti on mrrrzi poljoprivredu, mrrrzi traktor, setvu, industrijski grasak, kombajn i sve sto ima veze sa tim.Kad odemo na selo on je kao onaj strunf sto sve mrzi..:) , a meni zanimljivo... volim da vozim traktor. :)

Uh, ja se raspisala... hvala vam svima ljudi, znam koliko vremena je potrebno za i najkraci komentar, stvarno cenim.... Sad jedno pitanjce, sta mislite cime bi trebala da se bavim? Poz
 
Ne znam sta nije u redu...:( Ako nekome treba velika karta ona se nalazi na temi " Ako bi neko bio voljan da kaze par reci na ovu natalnu ;) " ,poslednji post je u pitanju. Poz
 
ooox.gif



Je l' sad OK? :)
 
ODLICNO SE VIDI! :ok:
Pa. ko zna i da rascitaaaa..

Sunce je u konjukciji sa Z (26.10) tj. sa centrom galaksije?
....Teoretski upliv bi trebao biti dobar jer su tamo mlada sunca u kuglastim skupovimaa elektromagnetska zracenja vrlo jaka. Dosad nije ispitano u natalnim horoskopima.(Mile Dupor~ Ne vjerujte...)
Pa Merkur na Antaresu...strog odgoj, zivahne misli, dar stratega (Mile Dupor)...
A ja bih dodala da je komunikacija nekad ostrija zbog kvadrata sa Marsom?

Nezgodan i neudoban je aspekt Mars 90 Saturn...da li teske misli ili sekiracija uticu na zdravstvenu situaciju...(stomak?)
Sa rezervom citati .....o mogucnosti dva braka?
NISTA NIJE TVRDNJA.. TEK SAMO PITAM!
Ali, trigon je strumftastican!!!
E dosta je od JA! :brus:
 
Komunikacija je ostrija samo kad po*%^%#, a to se desava uglavnom u kuci tj.nerviranje i neiskoriscena energija(mars) se prazni recima (Me), a umem i da budem surova i bezosecajna u tim epizodama( Me0Sa u 3. kuci - sestra mi uglavnom stane na zulj pa dobije turu dranja):)
Za dva braka ne znam, zivi bili pa videli!!!!! :)
Nezgodan je Ma90Sa, ali ja imam teoriju da ovaj aspekt pokrece veliki trigon kao npr. neka ruchica, ti je zveknes, a vrteska se zavrti... Ovaj aspekt mi donosi to da kada nisam angazovana tj. kad blejim, pocnem da se nerviram,zamenim noc za dan itd., i tada sebi izazivam hormonski poremecaj..:)
Cula sam za taj centar galaksije,ali mi nije bas najjasniji....Mile Dupor Rules !!!!! :) poz
 
hocu I ja ovakvu kartu..eh
Strelac/vaga, Mo u raku
Mo u raku vl 10 u 10
Mo120Ve, Mo120 Ma, Ve 120Ma, Mo 120 PL,Ma –Ju u ribama,Ve 120 Ju
Eh
Nekom je zivot majka nekom maceha
Znaci kod mene je sve suprotno, odnosno gde su tebi trigoni meni su kvadrati
E a zanima me ova Venera
Posto oko sebe imam jako razlicite primere
Jedna drugarica Ve0Pl u sko-dosta nesrecan ljub zivot, ne izgleda bog zna kako, mislim ovaj…..ajde bicu fina
Druga Ve0Pl u sko(isto joj Ve vladar horoskopa, asc-bik, rodjena par dana pre tebe)pa ima I ove trigone sa Ma I Ju-u ljubavi, uvek obozavana, salecu je I tako to
Uvek je neko muva,retko sama
Jel I kod tebe tako?
I imas neke “burzujske” aspekte:D,kako stojis s parama, ovde deluje bas lepo:D
 
Uh, ja se raspisala... hvala vam svima ljudi, znam koliko vremena je potrebno za i najkraci komentar, stvarno cenim.... Sad jedno pitanjce, sta mislite cime bi trebala da se bavim? Poz

MC ti je u Raku, Mesec je u Raku u 10. i prelepo aspektovan. :) Samo, stalno ces naginjati promenama i zeleces da menjas profesiju, ne znajuci sta hoces. Imas uticaj na masu, ovo je odlicno za rad u javnosti i ne sumnjam da bi bila popularna. :) Majkl Dzekson ima Mesec u 10. :D Samo mi je bljak Mars 90 Saturn, verujem da je tebi tesko, moras da se boris sa velikom kolicinom besa. Ne bih ovde iskljucila ni svadje sa kolegama. Mogla bi da ga kanalises kroz pomaganje drugima, socijabilnost je razvijena. Ja bih ti preporucila nesto u tom stilu, ne znam sta studiras i cime se bavis? Kako god, izgleda mi da ces dosta zaradjivati. Bavi se onim sto volis, kako god karta izgledala. ;) I zdravlje ti je odlicno.
Mislim i da ti je odnos sa majkom super, rekla bih da ona poseduje briznost i odgovara ulozi majke. :confused: Je l' jeste?

Edit: Samo da dodam, izgleda mi da ces imati veliku podrsku zena tokom karijere.
 
Poslednja izmena:
Immph, najveci problem koji imamo je to sto bih ja pricala i pricala, a on bi cutao. Ja ga pitam nesto danas,a on mi odgovori sutra...Sto se tice simbolike Ma90Sa -nema je;nema besa,nasilja,agresije,mucenistva, S&M varijanti...nista. Mislim,posvadjali smo se mi par puta hvala Bogu, ali nikada onako agresivno ili histericno sa raskidima (kao neki parovi koje znam:) raskidaju ljudi po par puta u mesecu..). Ne znam, prosvetli me...:) kako se jos moze manifestovati doticni kontakt?

bvssv, veruj mi ne treba tebi ni jedna druga karta nego tvoja. Svaka karta je i lepa i ruzna, samo su neke stvari nekad ociglednije a za nekima treba dublje kopati.Ve0Pl kontakt- pa sad ne mogu reci da sam neka bomba ali nisam ni.....ajde i ja cu biti fina:) Prijatne sam spoljasnosti, nekima sam lepa,nekima nista posebno... Nikad nisam bila neki fatalista, sto se tice ljubavi sam jako racjonalna i liberalna,razumem sve sto je ljudsko, i nemam problema sa pustanjem osoba iz zivota. Udvaraca mi nikad nije falilo, dok sam bila klinka bilo je komplikovano jer sam bila stidljiva, a kasnije kad sam dobila samopouzdanje sam uglavnom ja startovala i muvala...:) femme fatale :) Sto se tice para, imam ih ,ne nista preterano,ali sam prosla muke tantalove dok sam naucila kako sa parama (kompulsivno sam kupovala i uvek mi je bilo malo),sada postujem svaki $ koji zaradim:)

Zvako, ko' prsom u oko: fini Mo nasuprot Ma90Sa, ali veruj mi kolege dobiju samo kad zasluze...uglavnom moji kuci nagrabuse,a momak je jedini koji moze da me smiri kad povilenim tj. kada moja Ve u Sco postane zla dodje njegov Sa i nagazi je...(malo sinastrije..hehe). Studiram menadzment u uslugama,dala sam sve ispite i trenutno radim praxu u jednom hotelu. Hotelijerstvo i ugotiteljstvo su moj izbor.(receno mi je da Ma0Ju 90 Sa treba resiti kroz simboliku riba i 6. polja, a to je sluzenje za dobrobit drugih...)

Hvala jos jednom dragi drugari, stvarno ste sila....( Iznenadna Sila Koja Se Iznenada Pojavljuje I Resava Stvar)....:) Poz
 
Odnos sa javnoscu bio bi ti fenomenalan. Imala bih jedan savet u vezi zdravlja samo...
Naravno, usluzna delatnost isto dolazi u obzir. ;) Jeste da ponekad imas tesku narav, ali i dalje verujem da si ljupka i pozitivna. :) Poz
 
Imala bih jedan savet u vezi zdravlja samo...

Reci....ako neces ovde onda na pp, bas sam te malopre uzela za prijatelja....:)
Za odnose sa javnoscu si upravu, takticna sam i diplomaticna dosta,znam kad sta treba da kazem....a za komplimente imas jedan kiss od mene. :)
P.S. ne mogu da ne primetim koliko si napredovala po pitanju astrologije u poslednjih par meseci, pa sam odlucila da krenem tvojim stopama i ukljucim se u razgovore- makar lupala gluposti...:) Jos jednom -> Veliko HVALA :)
 
Ti se mene secas?! Sa teme o Strelcevima ili nesto drugo? :lol: :heart:

Pa nista, htela sam samo da ti kazem (sve sto ti kazem ne mora da bude pouzdano, jer sam amater, sto kaze Senka uzmi s rezervom :D) da neki tvoji aspekti pokazuju, da ako postoji nacin da izbegavas lekove i operacije, izbegavaj i leci se prirodno. Na operacije nemoj da se zaleces. Verujem u stvari, da ti i volis da se lecis prirodno. :)

Edit: sad sam se setila, sa teme o Merkuru. :lol: Ti si bese pisala sastav na 4 strane u 5 recenica? :lol:
 
Da,da to sam ja...a tema je bila o inteligenciji, sretale smo se i na temi o lepoti,stelijumu u sedmoj...
Operacije izbegavam kad mogu...:) nisam do sada imala nijednu, ustvari nikad u zivotu nisam bila u bolnici cak ni u poseti... A lekove uzimam samo kada priroda ne pomaze....:) Hvala bogu imunitet mi je super, a krvna slika - ko' konj. :ok:
 
Evo napisacu sta je Dupor rekao u vezi ovoga ... tj jednu varijantu, koju ja mislim da ti imas od tri koje je on nabrojao ... : " Tolerantniji natus karaktera VE, MO, ME ili JU ili mekanih znakova, koji stalno kuha taj aspekt u sebi, izaziva stradanje sama sebe, muci sebe, dusevno pati za ostale, tip svetitelja kojega je nemoguce imitirat" ... enivej, mislim da nije mozda tako lako, nadam se da gresim, taj aspekt ili daje mucitelje ili one koji bivaju muceni, tako da je moguce da tvoj decko boravi u nekom losem drustvu i da mu se to moze obiti u glavu ... i da je on sam po sebi malo nesmotren i brz na momente, a i ima definitivno nekih nerazjasnjenih momenata u svom zivotu, sa vladarem sedme u sestoj i jos u Ribama tj vladarem njegovog ASC-a u dvanestoj iz tvoje karte gledano ... a sledeca mogucnost su problemi sa zdravljem, pogotovu u kasnijim godinama zivota kako Saturn pocinje da jaca, tj u starosti, to bi takodje opisao vladar prve u dvanestoj, kao bolnice ... u svaakom slucaju, ovaj aspekt kod tebe nije najdominantniji i imas savrsenu zastitu ovih planeta koje su kod tebe i jace ... nije mala stvar imati vodeni trigon Meseca Jupitera i Venera i to sa Mesecom na MCu i Venerom kao vladarem horoskopa, koji je dobro postavljen i od svog dispozitora Marsa, a samim tim sto je vladar tvoje sedme kuce Mars i on ucestvuje u vodenim trigonima koji pruzaju izuztenu zastitu pa ce to i njega(tvog decka) stititi i dati mu odredjenu dozu srece :) tako da mislim da je tvoj natus prilicno blag i obiluje neznim elementima, tako da i ako se ovaj aspekat Marsa i Saturna odrazi odrazice se slabo, ali ga se ipak treba cuvati ...
 
Poslednja izmena:
Da,da to sam ja...a tema je bila o inteligenciji, sretale smo se i na temi o lepoti,stelijumu u sedmoj...
Operacije izbegavam kad mogu...:) nisam do sada imala nijednu, ustvari nikad u zivotu nisam bila u bolnici cak ni u poseti... A lekove uzimam samo kada priroda ne pomaze....:) Hvala bogu imunitet mi je super, a krvna slika - ko' konj. :ok:

E? Bila si jednom u bolnici.... kad si se rodila?:)
Ja bila tri puta!
Prvi put kad sam se ja rodila i posle kad sam rodila moju decu...:brus:
 
Immph, hvala na obimnom postu!!! Upravu si za sve, osim za par pojedinosti: za duporove tipove znam, ali sam uvek mislila da sam dok sam bila mladja bila tip 2 (koji si opisao), ali sada mislim da sam vremenom presla u tip 3(tip sveca i djavola,drustvo ih gura iz jedne u drugu krajnost), neznam mozda i gresim. Samo znam da su meni oko 18,19 zivci krenuli da popustaju,nisam vise mogla da trpim maltretiranje i trpljenje, a posto sam postala svesna doticnog aspekta prakticno sam sela i porazgovarala malo sa sobom:) Od tada jedino sto mi treba je hrabrost....shvatila sam da moram da se borim sama za sebe, i da trazim ono sto hocu i kazem sto zelim, cak do granice da budem bezobrazna i neljubazna....:rumenko: sta ces mora se...

tako da je moguce da tvoj decko boravi u nekom losem drustvu i da mu se to moze obiti u glavu ... i da je on sam po sebi malo nesmotren i brz na momente, a i ima definitivno nekih nerazjasnjenih momenata u svom zivotu, sa vladarem sedme u sestoj i jos u Ribama tj vladarem njegovog ASC-a u dvanestoj iz tvoje karte gledano ... a sledeca mogucnost su problemi sa zdravljem, pogotovu u kasnijim godinama zivota kako Saturn pocinje da jaca, tj u starosti

Za ovo si sve upravu osim za varijantu za lose drustvo, mislim samo je vremenski sled malo drugaciji njemu se lose drustvo vec bilo obilo o glavu kad smo se upoznali, ali je u principu super prosao kako je moglo da bude. Ustvari da nije imao problema sa tim nikada se nebi upoznali...:) sta ti je sudbina...
Hvala puno na tumacenju,razjasnio si mi neke stvari....Poz
 
Bila jednom al' se nesecam.....uf, i mene ceka porodilite za par godina...Kad smo vec kod toga sta mislite prvi porodjaj i prvo dete,kako ce bude? Znam da se gledaju 8. za porodjaj, i 5. za prvo dete i decu uopste...
 
Ok, a i nisam bas tako nesto pogodio. :)

Znaci odsad znam da je kvinjkunjx pretezno negativan aspekat, koji dve stvari cini razlicitim.
Ne kao kod opozicije gde ima i privlacnosti. Kvinjkunjx izgleda nema privlacnosti. :)

Osobe sa Mesecom na vrhu neba plene dosta paznje od drugih. Trigon sreca. 8)
E ne bih se vise usudio da tumacim, nemam uvek hrabrosti za to. :D
 

Back
Top