Šojgu: Nema povlastica za "Fijat" iz Zastave!!!

Poruka
5.643
Beograd -- Nema povlastica za izvoz "Fijatovih" automobila iz Srbije u Rusiju, izjavio je ruski ministar za vanredne situacije Sergej Šojgu.

Rusko-srpski aranžman uključuje gotovo 95 odsto domaće proizvodnje, ali ne i automobilsku industriju.

Automobili stranih proizvođača koji se proizvode u Srbiji ne mogu da se izvoze u Rusiju bez carine, izjavio je Sergej Šojgu.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=04&dd=03&nav_category=11&nav_id=353571

glupi rusi nece dinkicevo nedonosce i cudo savremene auto-tehnologije da oslobode carine!!! e sad ce u KG da krene plac i skrgut zuba...
 
Како је Холбрук ***** Слобу, тако и сада Шојгу кара Тадића и компанију... хахахахаха!

Da...:roll:
Neko bi pomislio da ovim ide šteta državi i građanima (ovi na vlasti su mirni za tri života).
Znači Rusi prihvataju srpski narod kao kolateralnu štetu (sećamo se tog izraza?) da bi isterali svoje?
 
:roll:
Imala bi..........ali bi imala i Italija i bilo koja drzava koja otvori fabriku kod nas ili njih.......a sa njima nisu potpisali :roll:
I znači, da ne bi Italija profitirala, oni malkice našamaraju braću? Pa još pravoslavnu, bogamupoljubim!!! ;)

Osim toga sto nas nisu bombardovali,nesto se ne secam da nam je Nemacka iliti Italija skinula carinu za svoja vozila........niti ce ikad :whistling:

A zašto bi?
 
Da...:roll:
Neko bi pomislio da ovim ide šteta državi i građanima (ovi na vlasti su mirni za tri života).
Znači Rusi prihvataju srpski narod kao kolateralnu štetu (sećamo se tog izraza?) da bi isterali svoje?

Automobili čiji se delovi proizvode između ostalog u Hrvatskoj (Zastavini kooperanti, mnogi, ostavljeni da propadnu), sastavljaju u Zastavi, izvoze u Rusiju, pare idu u Italiju, a plate radnicima subvencioniše budžet – nekako ne mislim da smo na gubitku. Fiat jeste svakako.

Pošto je "posao stoleća sa Fiatom" bio jedan od priprostih ali očito korisnih predizbornih trikova (isto kao "zaleđeni" SSP) prošle godine, što se mene tiče nek neslavno propadnu i jedan i drugi.

I da, sećamo se sigurno izraza. Bombe koje je NATO sejao čiste ruske državne deminerske agencije, a finansira ruska država. Koga interesuje nek gugla Emercom. Koga ne interesuje, neka poteže neukusna poređenja.
 
Automobili čiji se delovi proizvode između ostalog u Hrvatskoj (Zastavini kooperanti, mnogi, ostavljeni da propadnu), sastavljaju u Zastavi, izvoze u Rusiju, pare idu u Italiju, a plate radnicima subvencioniše budžet – nekako ne mislim da smo na gubitku. Fiat jeste svakako.

Ovde, kako vidim, piše da Srbija nema koristi od proizvodnje Punta? To mi pričaš?

Sva zarada od prodaje ide Italiji, i trnu u oku - Hrvatskoj, a?
 

Back
Top