Ameri najimbecilnija nacija.

Da li su Ameri imbecili?


  • Ukupno glasova
    14
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.790
Ne verujem da se u Srbiji moze naci ljudi ovog profila a da su toliko glupi. Pogledajte koliko je tu facy omladine brate ne znaju ni kako se zovu. Glupi su do bola. Matorci ! Pa kod nas matorci non stop bistre svetsku i domacu politikua njihovi pogledajte...

Ja mislim da su ameri najimbecilnija nacija na svetu. A da pogon njihove nauke i tehnologije predtsavljaju uvezeni kadrovi iz raznih delova sveta. :mrgreen:

 
nemci, englezi, francuzi, spanci, poljaci, svedjani, srbi, grci,irci, kinezi, indijci, malezani, tunizani, jevreji, libijci, egipcani, nigerijci, iranci, iracani, vijetnamci, pakistanci, urugvajci, cileanci, itd, itd......
Sunce mu njegovo, pa stvarno, svi ti narodi sto zive u USA su debili, dobro zapazanje autora teme
 
Не правим разлику између народа и немам оне које волим и не волим али 90% Американаца које сам упознала су стварно били глупи људи (или ако не глупи онда барем тотално неинформисани о свему).
 
nemci, englezi, francuzi, spanci, poljaci, svedjani, srbi, grci,irci, kinezi, indijci, malezani, tunizani, jevreji, libijci, egipcani, nigerijci, iranci, iracani, vijetnamci, pakistanci, urugvajci, cileanci, itd, itd......
Sunce mu njegovo, pa stvarno, svi ti narodi sto zive u USA su debili, dobro zapazanje autora teme

Zavisi kad su dosli. Ako su tamo bar dve generacije onda su podebilili :D
 
Не правим разлику између народа и немам оне које волим и не волим али 90% Американаца које сам упознала су стварно били глупи људи (или ако не глупи онда барем тотално неинформисани о свему).
ma bole ****** amerikanca za neke tamo zemlje kao sto je srbija koja je povrsine kao NewYork
mada razumem izopacenost srba u srbiji, jer toliko su izdegenerisani u poslednjih 20 godina, da ne znaju su najgluplji narod u evropi
 
Ja mislim da su ameri najimbecilnija nacija na svetu. A da pogon njihove nauke i tehnologije predtsavljaju uvezeni kadrovi iz raznih delova sveta. :mrgreen:

loshe mislish jer si zadojen ili rusizmom tovarishch ili su ti slobini mediji oprali mozak mrznjom prema amerima

ima kod njih vishe nego legitimnih ljudi na mestu
znam dosta amerikanaca isto je to svuda u svakoj naciji ima ok likova i kesa shto su izmet ljudski

debilna je tema..
 
nemci, englezi, francuzi, spanci, poljaci, svedjani, srbi, grci,irci, kinezi, indijci, malezani, tunizani, jevreji, libijci, egipcani, nigerijci, iranci, iracani, vijetnamci, pakistanci, urugvajci, cileanci, itd, itd......
Sunce mu njegovo, pa stvarno, svi ti narodi sto zive u USA su debili, dobro zapazanje autora teme
Kao i svuda, u toj odvratnoj državi ima promil inteligentnih koji su deo moćnog aparata za upravljanje nad oko 250 miliona retarda - izvršioca.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top