Ako smem da pitam
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Ako smem da pitam

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

Podrazumevano Ako smem da pitam

Nesto razmisljam, o neprirodnoj, koaliciji na vlasti.

Kakva joj je buducnost? Moze li ovako da vlada jos `pedeset` godina, mada bih im ja uracunao ovih desetak.

Mozda je zajednicka, mislim na neku buducu vladu. A mozda i nije. Sta li misle cemu li se nadaju, koalicioni partneri.

Ili su vec poceli da spremaju razanj za politickog zeca, koji ne znajuci sta mu se sprema, veselo setka po tek olistaloj politickoj sumi.

Mogu li, prvom prilikom, sadanji partneri ladno izdati sklad i ljubav koji sad vlada medju njima. I ko ce koga, preveslati.

Pa koferce je dve prethodne vlade podrzao, iz senke ili sa strane, da bi u trecu i svecano i na velika vrata usao. Moze li ivica sebi dopustiti da ne razmislja o sledecim ili prekosledecim izborima, i kako moze sebe da zamislja u okvirima sadasnje koalicije, kad se pokazuje da ovi rezultata nemaju, bar ne onih koji trebaju srbiji i narodu. Da li je ovaj rezim samo stepenica, odskocna, za ivicu?

Ili su ovi ipak, lukaviji od svih, pa im ivica dodje kao neka skela do udaljene politicke, sigurne obale? A posle cao!

samo razmisljam
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Veoma poznat 7of9 (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    658

Podrazumevano Re: Ako smem da pitam

Nažalost, vidim da u ovom natprirodnom bludu uživaju i Boris i Ivica. Naša banda uvek razmišlja samo od danas do sutra. A kad dođu novi izborni rezultati opet će praviti takav ansambl .... do sutra. Ebeš obećanja, odgovornost, narod.
    We are The Borg, you will be assimilated. Resistance is futile.

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Ivica Botin naslednik?
    Politika je vestina moguceg,njom sе bave drugorazredni umoviGenijima se vise dopada izazov nemoguceg

Primećen član
    Učlanjen
    24.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    Mogu li, prvom prilikom, sadanji partneri ladno izdati sklad i ljubav koji sad vlada medju njima
    Ne znam o kakvom skladu pričaš, njih na gomili drži 1. onaj ko ih je okupio, pri tom ne mislim da srpske birače i 2. strah od izbora.

Praktično po svakom iole ozbiljnijem pitanju su se razilazili, poslednji put ispalo da nemaju većinu za onaj porez od 6 posto.

Država je kao žrtva kidnapovanja, samo može da gleda šta će budale sledeće da urade i osim možda nekih sindikalnih protesta nema načina da utiče na svoju sudbinu.

Što se tiče Dačićeve verzije SPS, on ima šanse da se opet uglavi u vladu ako uđe u neku predizbornu koaliciju ili ako impresionira glasače drugih partija pa baš za SPS glasaju drugi put. Njihovi tradicionalni glasači, teško preko 5 posto, imho.

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

Citat Original postavio Dierre Pogledaj poruku
    Ne znam o kakvom skladu pričaš, njih na gomili drži 1. onaj ko ih je okupio, pri tom ne mislim da srpske birače i 2. strah od izbora.

Praktično po svakom iole ozbiljnijem pitanju su se razilazili, poslednji put ispalo da nemaju većinu za onaj porez od 6 posto.

Država je kao žrtva kidnapovanja, samo može da gleda šta će budale sledeće da urade i osim možda nekih sindikalnih protesta nema načina da utiče na svoju sudbinu.

Što se tiče Dačićeve verzije SPS, on ima šanse da se opet uglavi u vladu ako uđe u neku predizbornu koaliciju ili ako impresionira glasače drugih partija pa baš za SPS glasaju drugi put. Njihovi tradicionalni glasači, teško preko 5 posto, imho.
    ================================================== =============
    pa u medijima se ne krnji slika demokratska proeu i pronato o vladi, bez obzira na razlicite programe koalicionih partnera, ili su im programi mrtvo slovo na papiru

takodje ovde na forumu, jednoumlje i dalje ostro kosi sve sto nije demokratsko eu korektno, kao da nisu svesni ko ih je ostavio na vlasti proslo leto i ko im sedi u vladi

ako to nije sklad i ljubav, politicka, ne znam sta je
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Veoma poznat dragosh (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    162

Mislim da ce jedino PUPS profitirati iz ovoga, buducnost je pred njima

Buduća legenda nojkic_problem (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    300

А ти то Драше због свог бизниса? Па теби је ПУПС главни потрошач. Дајеш им на рате?

Primećen član
    Učlanjen
    24.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    ================================================== =============
    pa u medijima se ne krnji slika demokratska proeu i pronato o vladi, bez obzira na razlicite programe koalicionih partnera, ili su im programi mrtvo slovo na papiru

takodje ovde na forumu, jednoumlje i dalje ostro kosi sve sto nije demokratsko eu korektno, kao da nisu svesni ko ih je ostavio na vlasti proslo leto i ko im sedi u vladi

ako to nije sklad i ljubav, politicka, ne znam sta je
    Mislim na to da oni na jadvite jade uspevaju većinu da namaknu za iole ozbiljnije teme u Skupštini. To je po meni vlada koja se drži o koncu i otud onoliki intervjui, "ne mislim da je vreme za izbore", i varijacija, "nije pravo vreme za izbore" Ako ovaj njihov podmladak/postarak ovde veruje da su u ljubavi, tim bolje Poslednji će saznati

Slične teme

1. Kapi za oci - pitam se pitam ...
    Autor Mirka šizika u forumu Zdravlje
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 27.08.2011., 13:40
  2. Bitju dobar..jel smem,jel smem,jel smem?
    Autor Derer u forumu Muškarci
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 28.09.2007., 01:32
  3. Smem li ovo da brišem
    Autor piljari u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.05.2007., 19:09
  4. da li smem
    Autor psy u forumu Zdravlje
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 16.03.2005., 05:38
  5. Incognito pitam te pitam for Linux