Postoji li G tacka?

postoji G tačka... ta ista je po statistici lakša da se nađe kod muškaraca jer je njena pozicija tačnije određena nego kod ženski... a tu dragi moji dečki morate malo eksperimentirati... mada je nije teško nači :roll: :wink:
 
e pa ja sam do skoro mislila da je to cista izmisljotina ili da bas ja to jednostavno nemam...onda smo je zajedno pronasli.....prvo prstom, a zatim u polozaju otpozadi...hmmmm, treba pogoditi pravi ugao....malo tesko za opisivanje......pokusaj mislim da ces je naci.....
 
Guardian:
posmatrac:
postoji, i iznenadjujuce je lako naci!!!

Thanks! Ali jel bi mogao maaaaalkice precizniji da budes? Interesuje me gde, jer ono sto sam do sad citao...kuku meni....ni Indijana Dzons ne bi nasao to mesto! :!:

uf... ja sam nesto tezak na recima, ali pokusacu.
kao prvo G se moze naci samo ako je zenska napaljena i ne mogu reci da ima odredjeni oblik. istrazuj pa ces osetiti po reakciji. mozes pokusati prstom kao kada malom detetu pokazuje "dodji - dodji".
nadam se da ce biti od pomoci.

srecno,
 
Evo kako jedan muskarac, strucno to objasnjava...

Kako pronaci veliko G? Zamislite vašu partnerku kako leži na ledjima raširenih nogu i sebe medju njenim nogama. Lagano, jedan prst, a najbolje srednji, stavite u vaginu, tako da vam je dlan otvoren prema gore. Nakon toga nežno i vrlo sporo savijte prst, kao da dozivate nekoga. To gornje podrucje vagine koje dodirnete je vrlo verovatno i vrlo blizu G-taèke. Napipajte mokracnu cev, pa polako pomerajte prst njenom dužinom. Kada osetite laganu nabubrelost (koju cete osetiti samo ako je vaša partnerka uzbudjena), pronašli ste veliko G.
Dakle, vaša ljubavnica mora biti uzbudjena i vrlo željna pre G “igre”, inace igra nece uspeti. G tacka nije mesto cijom stimulacijom ce se ona uzbuditi.
 
Gazdarica:
Evo kako jedan muskarac, strucno to objasnjava...

Kako pronaci veliko G? Zamislite vašu partnerku kako leži na ledjima raširenih nogu i sebe medju njenim nogama. Lagano, jedan prst, a najbolje srednji, stavite u vaginu, tako da vam je dlan otvoren prema gore. Nakon toga nežno i vrlo sporo savijte prst, kao da dozivate nekoga. To gornje podrucje vagine koje dodirnete je vrlo verovatno i vrlo blizu G-taèke. Napipajte mokracnu cev, pa polako pomerajte prst njenom dužinom. Kada osetite laganu nabubrelost (koju cete osetiti samo ako je vaša partnerka uzbudjena), pronašli ste veliko G.
Dakle, vaša ljubavnica mora biti uzbudjena i vrlo željna pre G “igre”, inace igra nece uspeti. G tacka nije mesto cijom stimulacijom ce se ona uzbuditi.

Hvala Gazdarice. Kazem ja da treba biti Indijana Dzons. Ali ne damo se mi muskarci tako lako jel da? :wink:
 
ne znam dal je tachka g il f il kako god....al postoji...samo chudnu stvar primetih....nekako kad je providno da taj neko hita ka toj tachci...ne prija kao kad je to nekako spontanije....mada mozhda i umishljam
 
...идем ја тако улицом (баш данас)...кад се према мени приближава бакутанер у розе-црној маји на бртеле. Приђе још ближе, видим ја...на маји пише G point ...онако са сребрним шљокицама.

Значи...кад бакута рекламира...мора да постоји.:lol: :wink:
 
:shock: Kod muskaraca malo odvratno al aj kad si pitala :!:
Kao sto gazdarica rece zavuces muskarcu prst u anus i negde izmedju muda i anusa tu je valjda G tacka tako sam ja nesto cuo !!! A ko zna bolje i tacnije nek kaze ja bas sam rekao nesto od prilike ali i pri samoj pomisli mi se Zgadi :?
 
Nisam ni cula da kod muskaraca postoji tako nesto!
Nadala sam se da je to samo nasa privilegija da uzivamo u tolikoj meri! :lol: :lol: :lol:
Kad sam mom drugu ispricala za G orgazam, bio je skeptican, i rekla sam mu da je njegova privilegija da moze da masturbira 5 puta na dan, a moja da imam G orgazam! Ali stvarno imaju i oni G???? Zelela bi da nemaju... da samo mi osetimo takvu vrstu uzitka! :D :D :D
 
nea:
Nisam ni cula da kod muskaraca postoji tako nesto!
Nadala sam se da je to samo nasa privilegija da uzivamo u tolikoj meri! :lol: :lol: :lol:
Kad sam mom drugu ispricala za G orgazam, bio je skeptican, i rekla sam mu da je njegova privilegija da moze da masturbira 5 puta na dan, a moja da imam G orgazam! Ali stvarno imaju i oni G???? Zelela bi da nemaju... da samo mi osetimo takvu vrstu uzitka! :D :D :D

Pi kakva si sebichna :(
 

Back
Top