Žene i vikend

Poruka
20.421
Čitam sad na drugoj temi kako će neke od vas provesti ovaj vikend pa mi sinu ...

Kako provodite vikende ?
Koristite li ih za odmor il da završite sve ono što ne stižete preko nedelje ?

Ajd da vidimo šta radimo to vikendom i da li je to baš ono što nam duši godi il bi mi mogle i bolje kad bi .....

Osim toga , možda nije loše dati neke kreativne ideje za provesti vikend , (pop ce tu biti prvi kladim se :mrgreen: ) da se malo pomerimo , pokrenemo, aktiviramo lenje guze za neku vikend akciju ....

Drage moje , izvolite !
 
imam vikende sa sinom i vikende sa momkom....:D

kad sma sa sinom uspem nesto i da odradim po stanu, da skuvam i peglam....vidjamo se sa projateljima, porodicom....

kad sam sa momkom sexamo se maksimalno, setamo po gradu, idemo u shoping, jedemo u restoranu....

volim svoje vikende.....:)
 
Jutros bas krenuh sa postovima kao pravi mrgud...
Vikend uglavnom iskoristim za ciscenje kuce i za pripremu hrane. Deo dana u kom se odmaram provedem sa decom i trudim se iskoristiti ovaj uzrast u kom jos uvek zele provoditi vreme sa mnom. Za godinu, dve ce verovatno takvi vikendi biti gnjavaza za njih.
Subotom uvece cesto izadjem a nedeljim uvece vrsim neke "remonte" na licu i telu, depilacija, obrve isl.
Dosadan vikend zene srednje generacije.
 
kako kad.
nekad rintakm ceo vikend, i ne mrdnem iz kuce
nekad samo kljuc u bravu, i idemo u izvot
nekad sam detetom, nekad sam drugaricama, nekad sama
nekad uz knjigu, nekad u kafanu..
prosli vikend ceo bila neka akcija, klinci druzenje skitanje..
pa sad cele nedelje ne mogu da stignem da poradim po kuci:lol:
i ne umem da ti kazem sta mi je najdraze...
sve mi ok, nekako..u skladu sa trenutnim raspolozenjem..
kad je ovako lepo vreme, samo napolje, napolje napoljeeeee:D
 
Обично суботом правим велико спремање...да одрадим све што нисам преко недеље...а недеља ми је дан за одмор...да порадим на себи...евентуално излазак у природу или тако нешто...е сад...подложно је променама сада када је овако отоплило...онда се потрудим да и петком поподне доста тога одрадим....тако да имам и у суботу времена да одем негде...а недеља...добрим делом остаје за мене...да се средим...коса..нокти..чишћење лица..маскице...ма комплет третман опуштања и уживања...
сређивање...
 
Ja sam zakljucila da su mi vikendi vec godinama kopija jedni drugih i da sam jedna dosadna zenetina :lol:

Subotom sam kod mame , od kad ne zivim sa mamom, ona je kaparisala taj dan za sebe .
Da bi smanjila količinu smora ja sam smestila čas engleskog moje klinke u subotu ( nemojte me odati ) , i onda tu ode pola dana :)

Onda dodjemo kod mame , čitam novine , trudim se da me ne iznervira niko i da ja nikog ne naljutim , ručamo i idemo kuci ...Taj dan smatram propalim .

Nedelja je jedini dan kad moj muz ne radi i mi ga koristimo na razne nacine al još ne nadjoh dobar :)
Najgore su mi zimske nedelje kad zaginem kod svekrve na "ručku" :confused:

Rešila sam da menjam vikende ...drastično :)
 
moji vikendi su kao i većine žena što rekoše.
najviše volim da otputujemo negde, makar u prirodu na ceo dan

uglavnom, petak mi je veče za trač i alkohol sa drugaricom (uglavnom jednom istom, ono petak je naš dan)
dalje sve zavisi da li mi je dete kod kuće ili kod mame, i prema tome se organizujem - ako je kod mame, onda spremam, sebe i kuću... Ako je kod kuće, onda skitamo
nedelja - pre podne je moj deo dana, jer tada tata i sin idu u život :cool: nedelju popodne mrzim

e, ali kad nedeljom negde odemo, ondaK nam je super, ali onda stalno nešto kaskam i kasnim
ono spremam ponedeljkom ujutro u pet :lol:
 
Ja imam pola vikenda jer radim subotom :(
E sad, vikend se drastično razlikuje da li je zima ili bilo koje drugo godišnje doba.
Zimi mi se ne izlazi iz kuće i mrzim ceo svet jer mi je non stop hladno. :evil:

Subotom popodne odemo ili do prijatelja ili oni dođu do nas (porodična varijanta sa klincima), a ako nije zima onda zajedno luftiramo negde napolju, najčešće na Štrandu ili na keju. Subotom uveče gledamo TV ili smo za kompom dok klinac spava i pijemo lepo hladno vince, a posle se zna šta sledi :D.
Ako klinac spava kod babe i dede, onda smo negde u gradu, nebitna je lokacija, društvo, tajming....

Nedeljom pre podne spremam stan, a posle se jurim sa klincem napolju. U podne on spava jedno dva sata, a nas dvoje dignemo noge uvis, pijemo kafu i uživamo u tišini. Ako je klinac kod babe i dede, spavamo do podne, onda spremamo stan i ja obavezno odem na kafu sa nekom drugaricom. Popodne idemo kod mojih na ručak, a predveče porodično druženje sa kumovima.

E sad, meni u celoj priči najviše fali odlazak u prirodu. Mm je kao zagrejan za to, ali kad god se treba pokrenuti, njega mrzi :evil: i nema ideje. Ja imam ideje i ovog prolaća će oklagija da radi, ali nešto se mora menjati :azdaja:
 
Ja sam prilicno aktivna i preko nedelje tako da mi vikend nije neki poseban ventil..a kako ga provodim ..to zavisi ..ako ne otputujem negde..onda..kako mi odgovara.....ono sto je sigurno to je da svakog petka ili subote izlazim na zivu svirku i provod sa drustvom..ako sam u dvoje tada u vikend desavanjima ima manjih izmena...
 
Nemam klasicno radno vreme, pa mi ni vikendi nisu tako svecani... ali ako ne radim vikendom, uglavnom subotom mm i ja (ili neko drugi iz drustva, ali mi najcesce) napravimo jako mnogo hrane, svi se skupimo na ozderavanje i pijancenje, i nekad posle toga izadjemo u neki klub, ili na koncert, a nekada i ostanemo kod kuce... a nedeljom se odmaramo od ljudi i bancenja, pijemo caj i citamo... Kada pocne lepo vreme uglavnom provodimo ceo dan u parku i po bastama :)
 

Back
Top