Odbijen muskarac/devojka...

Poruka
16.002
D li odbijate muskarce/devojke koji vam pridju ili se smuvate sa njima, pa sta bude? Postoji li neki razlog zbog kog ih odbijate?
Muvali su me mnogi muskarci. Ipak, smatram da je malo glupo da nekog otkacim glupim forama, a sa nekima sam se smuvala caki iako sam imala decka, ali cisto to vece, da mu ne upropastim izlazak. Ja volim da svi ljudi budu srecni, pa onda tako volim da usrecim i druge.
Hajde, recite svoja iskustva. Sta vam se ne svidja kod nekog, pa necete da se smuvate sa njim?
 
D li odbijate muskarce/devojke koji vam pridju ili se smuvate sa njima, pa sta bude? Postoji li neki razlog zbog kog ih odbijate?
Muvali su me mnogi muskarci. Ipak, smatram da je malo glupo da nekog otkacim glupim forama, a sa nekima sam se smuvala caki iako sam imala decka, ali cisto to vece, da mu ne upropastim izlazak. Ja volim da svi ljudi budu srecni, pa onda tako volim da usrecim i druge.
Hajde, recite svoja iskustva. Sta vam se ne svidja kod nekog, pa necete da se smuvate sa njim?
Strvarno je poremecena!!!! :dash:

Boze svasta! Smuvas se sa nekim ko ti se uopste ne svidja,da ne bih morala da ga odbijes "glupim forama" ili da mu ne daj Boze ne uprotastis izlazak?!?

Sta si ti socijalna sluzba????

Mis'im meni je ovo van svake pameti!!! :thumbdown:
 
D li odbijate muskarce/devojke koji vam pridju ili se smuvate sa njima, pa sta bude? Postoji li neki razlog zbog kog ih odbijate?
Muvali su me mnogi muskarci. Ipak, smatram da je malo glupo da nekog otkacim glupim forama, a sa nekima sam se smuvala caki iako sam imala decka, ali cisto to vece, da mu ne upropastim izlazak. Ja volim da svi ljudi budu srecni, pa onda tako volim da usrecim i druge.
Hajde, recite svoja iskustva. Sta vam se ne svidja kod nekog, pa necete da se smuvate sa njim?


Ni sa kim se ne smuvam sa nekim na prvu loptu, dok ga malo bolje ne upoznam... Ne volim to jednostavno.. Ja sam devojka, koja voli duze i ozbiljne veze a ne te za*ebancije... Skoro nikad nisam odbila nekog decka kad mi je prisao da pricamo.. Kad imam decka ond sam na distanci.. ako pak nemam, onda ako mi se taj lik svidja prihvatam flertt ali diskretan, da sve ide polako... A ako mi se ne svidja, ipak pricam sa njim ali sasvim smireno, odmereno i tako nekim gestovima mu stavim do znanja da mi se ne svidja... Posto je vecina tih koji mi se ne svide glupa, oni ipak misle da imaju neke sanse kod mene i ne primecuju hladnocu.. Nastave da smaraju, smaraju, dok meni ne pukne i onda im lepo kazem sta mislim. Ne volim nikoga da povredjujem...
 

Back
Top