EMO!

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
U mracnoj sobi sedis sam places tugujes,
ne treba te biti blam da se ubijes!
Oduvek si depresivan, mozak ti je ispran,
I mentalno bolestan, ma nisi normalan!

DA TE NE BI LEM'O, NEMOJ BITI EMO!
DA TE NE BI LEM'O, NEMOJ BITI EMO!
DA TE NE BI LEM'O, NEMOJ BITI EMO!
DA TE NE BI LEM'O, NEMOJ BITI EMO!

Sminkas se i farbas kosu ko neka K u r a v a!
dobices od nas po nosu, bolece te glava!
Nerviras mnoge ljude, kakva je to fora?!
Da polomi ti obe noge, brzo neko mora!!

Ref.

konacno muda skupi, srezi sebi vene,
prekini svoj zivot glupi i usreci mene
Premisljas se svaki cas da skocis pod bas,
Dajemo ti glas! RAZVESELI NAS!!!
----------------------------------------------------------------------------
Ahoy svima ja sam sa PDF politika, dosla malo kod vas da vas pitam, sta mislite o usmerenim delovanjima i sirinje propagande usmerene protiv Emo Kulture :D. I uopste se brinenete da se ta deca ne poubijaju medjusobno? :D
Doduse ovo je prilicno cool pesma :D.
Evo i ja je slusam iako imam ta look ^^
 
Hm, ovde zvucnika nema, ali na prvi pogled... Tekst je djubre.

Ali sa druge strane, emo? Sta je to? Gomila depresivnih balavaca, koje hormoni tresu pa ih lupaju o beton.
Jednostavno, to je drustvena grupa koju mozes da ismevas do mile volje i da ti bude lepo.

Sta ja znam.... Slusao sam (pa i sad slusam) Moonspell, Therion, Haggard, Paradise Lost, ali nikad nisam imao nagon das se osisam na serpa frzuricu i da oblacim maminu garderobu.... Dobra doza Slayera i Cannibal Corpse-a svaki dan mi je valjda izbijala slicne misli iz glave...

Pre koju godinu na koncertu Moonspella, vec uletvani, drug i ja praznimo besiku u WC-u, U jednom momentu skontam da iza mene stoji neko, kad imam i sta da vidim. Primerak. U suknjici. Pogusili smo se od smeha.....

Zapravo su te emo zurke jedno odlicno mesto. Kad god pomislis da si odlepio/la, odes tamo i ukapiras da si jos daleeeeko od toga.

Majko mila.....
 
Hmmm ali bas su slatke emo devojke ^^. MAda ja ne bih znala, u Beogradu bas i nema Emo zurki :lol: (ako znas neku reci mi obavezno :mrgreen:)
Btw obavezno poslusaj pesmu, vrlo je "inspiritivna" :D
Mada ono sada vec smo doneli zakon o diskriminaciji,. tako da posto je gay ok, i emo je sada ok :D. Ali opet uvek je zanimljivo videti teen grupe medjusobno kako se vole :D.
 
ah, ne.... biti osjetljiviji nego inace jeste faza odrastanja.... ali forsirati isto kao svoj imidz, raditi stvari koje rade ochajnici samo da bi ispao cool u drustvu

to je sicky sick sick....

obicna degradacija, na istoj ravni sa mladim folkerkama
 
ah, ne.... biti osjetljiviji nego inace jeste faza odrastanja.... ali forsirati isto kao svoj imidz, raditi stvari koje rade ochajnici samo da bi ispao cool u drustvu

to je sicky sick sick....

obicna degradacija, na istoj ravni sa mladim folkerkama

Хех, па то и јесте одлика тих година. :)

Била нека тема на ЖК о томе какве смо биле као тинејџерке, и скоро све смо писале како смо биле ''скроз другачије'' од осталих, као ''уврнуте, чудне, откачене, много зрелије од своје генерације...'':mrgreen:
 
Хех, па то и јесте одлика тих година. :)

Била нека тема на ЖК о томе какве смо биле као тинејџерке, и скоро све смо писале како смо биле ''скроз другачије'' од осталих, као ''уврнуте, чудне, откачене, много зрелије од своје генерације...'':mrgreen:

upravo tako, daleko bilo da su svi.
 
Hmmm ali bas su slatke emo devojke ^^. MAda ja ne bih znala, u Beogradu bas i nema Emo zurki :lol: (ako znas neku reci mi obavezno :mrgreen:)

Goticarke? San snova. :D Pod uslovom da nemaju onu karakteristicnu crtu samodestruktivnosti.

A kako izgledaju te emo zurke? svi sede po coskovima i jadikuju nad svojom surovom sudbinom?

Ako ikada osetite zelju da izgledate ovako:

emo-boys.jpg


ne brinite. Postoji resenje. Brzo pustiti sledecu pesmu i slusati dok napad ne prodje:

 
Poslednja izmena:
ne bas.... emovci su samo uniformisani emovci, imidz
....dok kod goticara postoje grane od kojih jedna ima prije svega kulturu i poznavanje gotike kako u istoriji tako i u granama umjetnosti i sprovodi svoj neo oblik danas
dosta teze ih je prepoznati i nije moguce samo na osnovu izgleda.... hm, takodje, ne nazivaju sebe goticharima :mrgreen:
 
mm.. sta je doslo pre teska tamna sminka i odeca ili interesovanje za gotiku kroz umetnost i istoriju?
i kazes ne nazivaju sebe goticarima?
idalje mi to mirise na pozu, ali je lepo sto se interesuju za ovo
 
kad sam jednom nekoj goticarki rekla da obozavam The Cure,pocela je da vice kako je to gotik i cudila se kako to da ja to slusam...:hahaha::roll:

inace,kad smo kod oblacenja,..za devojke je to lepo,korseti, zenstveno,ali kad vidim takvog decka dodje mi da bacim peglu.
 

Back
Top