teme za ukidanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
20.637
molim cenjene članove foruma Krstarica pdf politika
da ovde ostavljaju poruke za moderatore
1.predlog za zatvaranje teme
2 predlog za poboljšanje rada foruma pdf politika
3 sve na šta misle da se žale

molio bih na ozbiljan odnos prema ovoj temi pogotovo nas stalnih jer time možemo doprineti da naš pdf izgleda mnogo kvalitetnije
Hvala
 
molim da se ne ukidaju sve prorezimske teme

tako malo imaju cime da se pohvale da je tragikomicno braniti ovo,

a tako je lako napenaliti vladu, skupstinsku `diktaturu` i ostalo...npr srpsko vojvodjansko separatisticko rukovodstvo, da vise nije ni zabavno kad forumsi brane rezim
 
Ja molim da se ukine ova tema :hahaha:

:super:
ja sam za ukidanje onih dosadnih tema o CG

:super:
Pinki za moderatora.... Neka bar jednom u životu bude kako on kaže....:hahaha:

Sanjao sam cudne snove: Daca iz Nisa u islam pres´o, Zike glas´o za Andriju, Tihi zute na sva usta brani, Pobedonoscev vise ne galami, Nesha taksi vise ne vozi, manje zlo postalo vece, a bre Milun s Hrvatima krece, Slavonija se udaje za Srba, adem ks protiv Kosova radi, svuda samo lavlja slika forumasi kazu: Pinki za predsjednika...
 
:super:


:super:


Sanjao sam cudne snove: Daca iz Nisa u islam pres´o, Zike glas´o za Andriju, Tihi zute na sva usta brani, Pobedonoscev vise ne galami, Nesha taksi vise ne vozi, manje zlo postalo vece, a bre Milun s Hrvatima krece, Slavonija se udaje za Srba, adem ks protiv Kosova radi, svuda samo lavlja slika forumasi kazu: Pinki za predsjednika...

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Vidi se da si samo sanjao :mrgreen:
 
А што напеналисте Пинкија на прву ????

Можда идеја и није тако лоша ...

Уосталом кад Модови имају своју затворену тему на којој нас само извештавају о казненим мерама, због чега се не би појавила једна оваква, ОТВОРЕНА тема ...

Чак шта више требало би је и захефтати ...

Подржавам !!!!
 
А што напеналисте Пинкија на прву ????

Можда идеја и није тако лоша ...

Уосталом кад Модови имају своју затворену тему на којој нас само извештавају о казненим мерама, због чега се не би појавила једна оваква, ОТВОРЕНА тема ...

Чак шта више требало би је и захефтати ...

Подржавам !!!!

Ja predlažem da je ukoričimo :mrgreen:
 
А што напеналисте Пинкија на прву ????

Можда идеја и није тако лоша ...

Уосталом кад Модови имају своју затворену тему на којој нас само извештавају о казненим мерама, због чега се не би појавила једна оваква, ОТВОРЕНА тема ...

Чак шта више требало би је и захефтати ...

Подржавам !!!!

Prosto... Temu "obaveštenja" su tražili forumaši... A koja tema treba da se ukine, je regulisano pravilnikom, žališ se modu, ili mu pošalješ PP, ili pritisneš trouglić...:roll:
 

Prilozi

  • Pogled%20do%20jaja.jpg
    Pogled%20do%20jaja.jpg
    20,3 KB · Pregleda: 3
Prosto... Temu "obaveštenja" su težili forumaši... A koj tem treba da se ukine, je regulsano pravilnikom, žališ se modu, ili mu pošalješ PP, ili pritisneš trouglić...:roll:

A zašto ti ili bilo ko drugi netreba da zna ko se na šta žalio i zbog čega?
Svi smo ovde isti i mi i modovi i vlasnik,
svi zavisimo jedni od drugih pa bi bilo lepo i da znamo koji su kriterijumi za zatvarenje neke teme ili za kažnjvanje ili nekažnjavanje
Vrčolako je to uraditi softverski ,da kada klikneš na trougao odem modovima i ode na vidljivu temu.gde svi možemo videti na koga ,ko i zbog čega se žali prosto i jednostavno
 
A zašto ti ili bilo ko drugi netreba da zna ko se na šta žalio i zbog čega?
Svi smo ovde isti i mi i modovi i vlasnik,
svi zavisimo jedni od drugih pa bi bilo lepo i da znamo koji su kriterijumi za zatvarenje neke teme ili za kažnjvanje ili nekažnjavanje
Vrčolako je to uraditi softverski ,da kada klikneš na trougao odem modovima i ode na vidljivu temu.gde svi možemo videti na koga ,ko i zbog čega se žali prosto i jednostavno

Mslim da bi ta tema bila prepuna....

Ja otvorim o SRS... Ti klikneš...

Ti otvoriš o Kosovu... adem klikne...

Neko otvori o gejevima.... banaćanin klikne...:hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top