Kriosauna

To je suva hladna smesa azota i vazduha do nivoa ramena i za 15 sekundi u sauni je od - 130 do - 140...medjutim, to je hladna vazdusna smesa, a ne ledena voda i daje prijatan osecaj ...Seansa traje od 2-3 min...Ponavlja se...

Svrha je razmeksavanje koze, prestanak bolova u udovima, kostima, zdrav san, bolje raspolozenje...Zapravo, isceliteljaska je...
 
..qq, nevo, kako ti -130C razmeksha kozu? :eek:
..mislim, verujem, samo mi nelogichno.. :think:
..jedino mogu da zamislim neki krio-dermo-abrazivni-piling kao efekat.. :sad2:
..ono, smrzne ti se povrshinski sloj koze i otpadne.. :zima: :zima2:
 
To je suva hladna smesa azota i vazduha do nivoa ramena i za 15 sekundi u sauni je od - 130 do - 140...medjutim, to je hladna vazdusna smesa, a ne ledena voda i daje prijatan osecaj ...Seansa traje od 2-3 min...Ponavlja se...

Svrha je razmeksavanje koze, prestanak bolova u udovima, kostima, zdrav san, bolje raspolozenje...Zapravo, isceliteljaska je...

Radije i to nego sauna. Ja ne mogu da izdrzim da se inhaliram 10min, pocinjem halucinirati, a zamisli u sauni pola sata! :dash: Pocinje me hvatati panika da se gusim...
Ta kriosauna, moram priznati da sada prvi put cujem za to, mi zvuci bolje od saune.
 
Svrha je razmeksavanje koze, prestanak bolova u udovima, kostima, zdrav san, bolje raspolozenje...Zapravo, isceliteljaska je...

za reumu ko bog, a?? ( : to za san to je razumljvo, pa međeić gricko bi pao u zim san...
misim, ša je to isceliteljsko u toj metodi. prvi put čujem, to još nije stiglo u naše pasivne krajeve..
 
za reumu ko bog, a?? ( : to za san to je razumljvo, pa međeić gricko bi pao u zim san...
misim, ša je to isceliteljsko u toj metodi. prvi put čujem, to još nije stiglo u naše pasivne krajeve..

Zapravo, ideja potice od krioterapije...1984. na kongresu reumatologa se izaslo sa ovom idejom...Lecenje na osnovu vestacke hladnoce...
 

Back
Top