Patuljasti slatkiš željan ljubavi

L.krofnica

Aktivan član
Poruka
1.484
Pre par dana se u blizini mog posla odnekud pojavilo malo kučence. Rekla bih da ima 6-7 meseci i jako je željno ljubavi. Samo ide od osobe do osobe ne bi li ga neko primetio. I ako neko obrati pažnju na njega ono ga prati.

Još uvek je beba i ide onako kako idu male kuce, kao da paradira diže prednje nogice.
Vrlo je malo, veličine možda patuljaste pudle, samo je kratkodlako i krem.

Medjutim, ono što je posebno tužno je što je jadničak sav u pečatima. Čini mi se da ima demodeks ili nešto što liči na to. I ima neki bakterijski konjuktivitis, ili nešto slično pošto su mu oke baš krmeljive.

Ja ga ne smem kući da vodim, jer ionako imam probleme sa ukućanima oko moje kuce. Možda bih mogla samo na par dana da ga prihvatim, ali to ne vredi ako ne znam šta ću sa njime posle. Spremna sam da platim lečenje za njega, ako bi ga neko uzeo. Ne znam šta da radim.

Inače, kuca je oko Stankom tržnog centra na Čukaričkoj padini.
Molim za neki savet ili pomoć.
 
a da ga odneses kod nekog veta pa da bude u stacionaru dok se ne izleci i ne nadjes mu dom?ako imas novca...ja bih pomogla nekako da mogu, ako bas ne mozes da se snadjes zamolicu ja prijatelje koji su u srbije da uplate na neki racun pomoc za maleckog a odazvace se sigurno jos neko odavde...eto ne znam kako drugacije da ti pomognem
 

Back
Top