Sastanak na slijepo iliti blind date

Fiamma

Iskusan
Poruka
6.964
Zamisli sljedecu situaciju:
Dopisujes se s osobom suprotnog pola vec duze vremena, zabavno vam je, OK je osoba, jednom rjecju neko koga idealizujes i mislis da bi se s njim/njom mogao zabavljati. Dogovorili ste se da se upoznate. Dolazis na dogovoreno mjesto i s uzasom nakon duzeg cekanja shvatis da je tvoja osoba iz snova zapravo izuzetno ruzan/a:(:(:(:(:(:(:(:(
da ruzniji/a ne moze biti:eek::eek::eek::eek:momak/djevojka koja stoji nedaleko od tebe.Sta ces uraditi?
a)pobjeci dok nije skontao/la da si ti taj/ta,a u slucaju da ti kasnije salje poruke,ignorisati ga/je, ili,u najradikalnijem slucaju mu/joj reci da ti se ne svidja,
b)upoznati se sa njim/njom ali pokazati rezervisanost, izmisliti neku glupost zbog koje ces otici sto prije, ali tako da ce biti ocigledno da je to zbog utiska koji je ostavio/la na tebe.Poruke ces kasnije ignorisati,
c)upoznati se i truditi da ni po cemu ne skonta da ti se ne dopada, iskljucivo iz sazaljenja, pa cak se i nastaviti dopisivati iz sazaljenja.
d)nista od navedenog-navesti sta

Dakle,oni koji ovakvu situaciju nisu dozivjeli neka napisu svoje misljenje, a koji jesu, neka ispricaju kako je bilo...
 
Imao sam jednom bd sa izvesnom doktorkom (u daljem tekstu zvaću je doktorka Balabanović), koja se još na sistematskom pregledu mog forumaškog života zagledala u moje pisanije, a kasnije i u mene. Ona je prva forumska nakaza sa kojom sam legao u krevet (sa jednom sam, pre toga, bio u kolima, sa drugom na zelenoj travi Prvomajskog uranka, a sa trećom na hrastovom parketu njenog dnevnog boravka), koja me sve vreme držala kao gusana u magli, obasipajući me nemilice fotkama prelepe med. sestre sa svoje klinike.

Srce mi i sad stane od straha kad je sretnem na forumu, uvek mi kaže: "Ti se ne daš tako lako osvojiti, Kojo, sve si privlačniji; pogrešila sam što sam te ispustila iz kolevke... pardon, iz svog zagrljaja!"

A ja joj samo odmahnem, sav se nekako sledim i kroz zube procedim:
"Moja doktorko Balabanović, ti si prava veštica; što si ružnija, to si za priču nužnija!"
 
Imao sam jednom bd sa izvesnom doktorkom (u daljem tekstu zvaću je doktorka Balabanović), koja se još na sistematskom pregledu mog forumaškog života zagledala u moje pisanije, a kasnije i u mene. Ona je prva forumska nakaza sa kojom sam legao u krevet (sa jednom sam, pre toga, bio u kolima, sa drugom na zelenoj travi Prvomajskog uranka, a sa trećom na hrastovom parketu njenog dnevnog boravka), koja me sve vreme držala kao gusana u magli, obasipajući me nemilice fotkama prelepe med. sestre sa svoje klinike.

Srce mi i sad stane od straha kad je sretnem na forumu, uvek mi kaže: "Ti se ne daš tako lako osvojiti, Kojo, sve si privlačniji; pogrešila sam što sam te ispustila iz kolevke... pardon, iz svog zagrljaja!"

A ja joj samo odmahnem, sav se nekako sledim i kroz zube procedim:
"Moja doktorko Balabanović, ti si prava veštica; što si ružnija, to si za priču nužnija!"



...i tuznija.

ps nadam se da je ova prica plod maste autora
jer u suprotnom, bas je ruzno izneti nesto ovako javno...
dobro, mozda se radi o nekom drugom forumu
al' opet. :confused:
 
Zamisli sljedecu situaciju:
Dopisujes se s osobom suprotnog pola vec duze vremena, zabavno vam je, OK je osoba, jednom rjecju neko koga idealizujes i mislis da bi se s njim/njom mogao zabavljati. Dogovorili ste se da se upoznate. Dolazis na dogovoreno mjesto i s uzasom nakon duzeg cekanja shvatis da je tvoja osoba iz snova zapravo izuzetno ruzan/a:(:(:(:(:(:(:(:(
da ruzniji/a ne moze biti:eek::eek::eek::eek:momak/djevojka koja stoji nedaleko od tebe.Sta ces uraditi?
a)pobjeci dok nije skontao/la da si ti taj/ta,a u slucaju da ti kasnije salje poruke,ignorisati ga/je, ili,u najradikalnijem slucaju mu/joj reci da ti se ne svidja,
b)upoznati se sa njim/njom ali pokazati rezervisanost, izmisliti neku glupost zbog koje ces otici sto prije, ali tako da ce biti ocigledno da je to zbog utiska koji je ostavio/la na tebe.Poruke ces kasnije ignorisati,
c)upoznati se i truditi da ni po cemu ne skonta da ti se ne dopada, iskljucivo iz sazaljenja, pa cak se i nastaviti dopisivati iz sazaljenja.
d)nista od navedenog-navesti sta

Dakle,oni koji ovakvu situaciju nisu dozivjeli neka napisu svoje misljenje, a koji jesu, neka ispricaju kako je bilo...

poenta je u tome da se razmislja o potencijalnom zabavljanju iskljucivo nakon upoznavanja osobe
i onda nema problema
pritom ne govorim samo o problemu fiz. izgleda nego i o drugim tripovima idealizacije
 
Zamisli sljedecu situaciju:
Dopisujes se s osobom suprotnog pola vec duze vremena, zabavno vam je, OK je osoba, jednom rjecju neko koga idealizujes i mislis da bi se s njim/njom mogao zabavljati. Dogovorili ste se da se upoznate. Dolazis na dogovoreno mjesto i s uzasom nakon duzeg cekanja shvatis da je tvoja osoba iz snova zapravo izuzetno ruzan/a:(:(:(:(:(:(:(:(
da ruzniji/a ne moze biti:eek::eek::eek::eek:momak/djevojka koja stoji nedaleko od tebe.Sta ces uraditi?
a)pobjeci dok nije skontao/la da si ti taj/ta,a u slucaju da ti kasnije salje poruke,ignorisati ga/je, ili,u najradikalnijem slucaju mu/joj reci da ti se ne svidja,
b)upoznati se sa njim/njom ali pokazati rezervisanost, izmisliti neku glupost zbog koje ces otici sto prije, ali tako da ce biti ocigledno da je to zbog utiska koji je ostavio/la na tebe.Poruke ces kasnije ignorisati,
c)upoznati se i truditi da ni po cemu ne skonta da ti se ne dopada, iskljucivo iz sazaljenja, pa cak se i nastaviti dopisivati iz sazaljenja.
d)nista od navedenog-navesti sta

Dakle,oni koji ovakvu situaciju nisu dozivjeli neka napisu svoje misljenje, a koji jesu, neka ispricaju kako je bilo...
imao sam slicne akcije 2x
prvi put sam hteo da zapalim,ali zahvaljujuci konfiguraciji terena nisam uspeo,jer me je videla :mrgreen:
drugi put je bilo o.k

edit:
u stvari serem....prvi put i nije bio blind,jer sam video fotku,ali tebre...napravljenu u najfotogenicnijem momentu u njenom zivotu,ono...bio je specifican index UV zracenja u momentu fotografisanja
 
Poslednja izmena:
Zamisli sljedecu situaciju:
Dopisujes se s osobom suprotnog pola vec duze vremena, zabavno vam je, OK je osoba, jednom rjecju neko koga idealizujes i mislis da bi se s njim/njom mogao zabavljati. Dogovorili ste se da se upoznate. Dolazis na dogovoreno mjesto i s uzasom nakon duzeg cekanja shvatis da je tvoja osoba iz snova zapravo izuzetno ruzan/a:(:(:(:(:(:(:(:(
da ruzniji/a ne moze biti:eek::eek::eek::eek:momak/djevojka koja stoji nedaleko od tebe.Sta ces uraditi?
a)pobjeci dok nije skontao/la da si ti taj/ta,a u slucaju da ti kasnije salje poruke,ignorisati ga/je, ili,u najradikalnijem slucaju mu/joj reci da ti se ne svidja,
b)upoznati se sa njim/njom ali pokazati rezervisanost, izmisliti neku glupost zbog koje ces otici sto prije, ali tako da ce biti ocigledno da je to zbog utiska koji je ostavio/la na tebe.Poruke ces kasnije ignorisati,
c)upoznati se i truditi da ni po cemu ne skonta da ti se ne dopada, iskljucivo iz sazaljenja, pa cak se i nastaviti dopisivati iz sazaljenja.
d)nista od navedenog-navesti sta

Dakle,oni koji ovakvu situaciju nisu dozivjeli neka napisu svoje misljenje, a koji jesu, neka ispricaju kako je bilo...

jebotte pa postoje slike, webcam.....
 
Zamisli sljedecu situaciju:
Dopisujes se s osobom suprotnog pola vec duze vremena, zabavno vam je, OK je osoba, jednom rjecju neko koga idealizujes i mislis da bi se s njim/njom mogao zabavljati. Dogovorili ste se da se upoznate. Dolazis na dogovoreno mjesto i s uzasom nakon duzeg cekanja shvatis da je tvoja osoba iz snova zapravo izuzetno ruzan/a:(:(:(:(:(:(:(:(
da ruzniji/a ne moze biti:eek::eek::eek::eek:momak/djevojka koja stoji nedaleko od tebe.Sta ces uraditi?
a)pobjeci dok nije skontao/la da si ti taj/ta,a u slucaju da ti kasnije salje poruke,ignorisati ga/je, ili,u najradikalnijem slucaju mu/joj reci da ti se ne svidja,
b)upoznati se sa njim/njom ali pokazati rezervisanost, izmisliti neku glupost zbog koje ces otici sto prije, ali tako da ce biti ocigledno da je to zbog utiska koji je ostavio/la na tebe.Poruke ces kasnije ignorisati,c)upoznati se i truditi da ni po cemu ne skonta da ti se ne dopada, iskljucivo iz sazaljenja, pa cak se i nastaviti dopisivati iz sazaljenja.
d)nista od navedenog-navesti sta

Dakle,oni koji ovakvu situaciju nisu dozivjeli neka napisu svoje misljenje, a koji jesu, neka ispricaju kako je bilo...

Pa imala sam tu (ne) sreću da odem na blind date...:mrgreen:
Beše greška u pitanju...:mrgreen:

Pre jedno 100 godina, otišla sam do jednog ortaka koji se bavio snimanjem muzikice...
Taj dan svraćali kod njega neki njegovi ortaci...baš je bilo prometno...
Između ostalih i neka dva lika sa istim imenom, i jedan i drugi imali isto ime...Vlada...
Jedan je bio presladak, a ovaj drugi :eek: čuvaj same žeBo...akrep u noći...

Sutradan mene ovaj moj ortak i pita me dali bih izašla sa Vladom...
A ja se ko prava primim ko zumbul...misleći da je to onaj slatkiš koji se i meni svideo...:mrgreen:
Još se počela pržim, kao vidi pa privlačnost je obostrana...
Da ortak njemu moj broj...zove mene dotični i kao dogovorimo se da se nađemo...:mrgreen:

Kad ja tamo a OnO međutim...:mrgreen:
Pogađate...pojavio se akrep u noći - Vlada...:mrgreen:
Ja neimadoh kud...pa ostah na jednom pićencetu...
Jedva sam čekala da zbrišem...
Konačno mi se ukaže prilika i ja pobegnem, glavom bez obzira...:mrgreen:

Posle me nesrećnik zvao i zvao i zvao...
A ja dobra duša...par puta ćaskala sa njim telefonom...
Kada je počeo žešće da smara...ja mu rekla sve što mi je na duši...:(
Čak i to da je bio zaeb sa moje strane...:whistling:

Jedva se to nekako završilo...
I od tada nauk...ne primaj se nikako i maximalno eskiviraj blind date u što većem luku...:mrgreen:
Čak i ne primaj se na glas preko telefona...jer i to može biti veoma veliki zaeb...:lol:

:mrgreen:
 
pa, sad, ne znam koliko bi bas morao da bude ogavan, da "pregazi" ono na sta sam se nalozila tokom dopisivanja....a, i fizicki izgled stvarno nije stavka na koju padam inache...ako mi je je bas, bas, bas nepodnosljivo fizicki odbojan (a, pre toga mi se mnogo svideo sto znaci da je dovoljno inteligentan/razuman da shvati jednostavno objasnjenje da "nema hemije" ili neku slicnu recenicu za izvlacenje) lepo cu mu reci da mi se uzivo nije dopao, i da ne mozemo da budemo zajedno
 
pa, sad, ne znam koliko bi bas morao da bude ogavan, da "pregazi" ono na sta sam se nalozila tokom dopisivanja....a, i fizicki izgled stvarno nije stavka na koju padam inache...ako mi je je bas, bas, bas nepodnosljivo fizicki odbojan (a, pre toga mi se mnogo svideo sto znaci da je dovoljno inteligentan/razuman da shvati jednostavno objasnjenje da "nema hemije" ili neku slicnu recenicu za izvlacenje) lepo cu mu reci da mi se uzivo nije dopao, i da ne mozemo da budemo zajedno

:lol: Procitaj moj post:mrgreen: :heart:
DakleM od sada potpisujem sve tvoje postove ;)
 
ovo sve malo i ne kapiram...ako se i vidim sa nekim, lepo kazem, ne planiraj nista jer meni sliika nista ne znaci...moze neko imati lice i telo koje je savim solidno, ali da je u RL totalno neprivlacan...izuzetak mi je u jos moje fetusno doba cheta, kad sma se zaljubila preko telefona...e onda je mogao i crno djavo da iskoci, nije bilo bitno....i nesto slicno se i desilo i stvarno nije bilo bitno.....ali to mi je bio nauk i zato se sad ogradjujem i tesko cu vise ikada da se upustam u ljubavnu vezu preko neta.....
 
tema bi slobodno mogla da se nazove i Taština praznine, sudeći po dobrom delu postova
dakle, upoznam curu preko icq-a, razmenimo fotke preko maila i šta vidim....cura od nekih 100 kg, retke plave kose i prilično grubog lica...u početku mi se zgadila i pomislio sam samo kako da je se otarasim ali kada smo počeli da pričamo preko fona, sve se polako menjalo na bolje....kada smo se upoznali posle mesec i po dana, još je ružnija u živo ali uopšte na to nisam ni obraćao pažnju jer mi to nije bilo bitno u upoznavanju sa njom, već njen duh, pamet, humor i iskrena reč...prvu noć sam omanuo u sexu sa njom ali iz nekih drugih razloga koji sada nisu bitni za priču...posle dva dana, a bili smo mesec i po dana zajedno ( toliko je trajao naš prvi zajednički vikend, hehehehehe....) i dugih razgovora, opustio sam se, kita mi se digla i nije stajala u narednih mesec i nešto dana, što je bio naš prvi susret...ali zato i pored sve njene težine, ima savršenu kožu sa dlakama jedino na medjunožju, koje je redovno brijala i na glavi, bez celulita što me je iznenadilo....ali njen glas me je prosto oduševljavao...
 

Back
Top