da ili ne

Da li je ponašanje radikala u skupštini - sramno?


  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
ova situacija u skupstini mi zaista ne da mira. na nekoliko postova sam je spomenuo, ali ni jedan konkretan post nisam dobio. pa evo da idem sa temom.
pitanje je: da li je ponasanje radikala u skupstini sramno ili ne
 
Pa neamo,sve se istrosilo.........:mrgreen:

Imali smo Slobu pa ako se nekom ne svidja bogami i demoNkratsku rezervu.......sad neamo nish :hahaha:

Ajd da imamo neku slamku u vidu kralja,al ni on ne zna Srpski......:hahaha:

Daj nacupajte nekih kineza i ovih iz afrike postavite ih gore ne moze biti sigurno, a mozda nam bude bolje :roll: ovi su se skroz izgubili, kamo srece da je japan pa da izvrse kolektivni harakiri lepo da ih se resimo... :roll:

ustvari sami smo ih izabrali, mozda i ne zasluzujemo bolje :think:
 
ova situacija u skupstini mi zaista ne da mira. na nekoliko postova sam je spomenuo, ali ni jedan konkretan post nisam dobio. pa evo da idem sa temom.
pitanje je: da li je ponasanje radikala u skupstini sramno ili ne

Прво узмеш и гласаш у Србији, па је признаш у границама назначеним у уставу, па игноришеш којекакве наметнуте лидере на Косову па тек онда имаш право да се бринеш и отвараш теме. Бринем и ја јако за ситуацију у скупштини Гвинеје Бисао па не отварам тему јер нисам држављанин те земље. :D
 
Прво узмеш и гласаш у Србији, па је признаш у границама назначеним у уставу, па игноришеш којекакве наметнуте лидере на Косову па тек онда имаш право да се бринеш и отвараш теме. Бринем и ја јако за ситуацију у скупштини Гвинеје Бисао па не отварам тему јер нисам држављанин те земље. :D

:roll::roll:
:dash::dash:
:sad2:
:dash:
 
Ja sam glasao za te smradikale na predprošlim izborima, dok su još ličili na stranku. Sad mi dođe da sebi ruku odgrizem zbog toga.
gaah.gif
 
Ademe koliko si ti dobronameran:think:
posto ti tvrdish da je Kosovo nezavisno..tj da je to tvoja drzava..zasto pratish desavanja onda u srpskoj skupstini..nemash pametnija posla ili pratish desavanja u skupsini svoje drzave..kao sto ja tvrdim da je Kosovo Srbija:mrgreen:
 
ova situacija u skupstini mi zaista ne da mira. na nekoliko postova sam je spomenuo, ali ni jedan konkretan post nisam dobio. pa evo da idem sa temom.
pitanje je: da li je ponasanje radikala u skupstini sramno ili ne



gomila potpunih ludaka, juce ih gledam, kakvi su to degenerici, ono treba izbaciti i ne pustati vise u skupstinu...
 
02.04.2009

Ukupno 48 poslanika SRS koji su juče i prekjuče udaljeni sa sednice novčano su kažnjeni sa po 32.000 dinara. Od kazni je prikupljeno 1.536.000 dinara koji će biti izdvojeni za humanitarne svrhe, kaže Konstantinović.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uzimajuci u obzir koliku stetu pricinjavaju i nije neka para. Dali ce osetiti pojedinacno po dzepu imajuci u vidu njihova primanja ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top