Na noge narode...........zarad budućnosti

Da li ste za novi 5 oktobar


  • Ukupno glasova
    70
  • Anketa je zatvorena .
Naravno da nismo.

5.oktobar je sinonim za glupe ovce koje su nagrnule na zgradu skupstine...opljackali je i spalile ....skinule stare lopove sa vlasti i dovele jos gore.
To je 5.oktobar. Zar zelite da opet spalite skupstinu i dovedete jos gori olosh???

Ja sam vise za neki drugi datum...vesanje po banderama i nacionalizaciju tajkunske imovine i imovine politicara i njihovih kumova i rodbine
 
Poslednja izmena:
Naravno da nismo.

5.oktobar je sinonim za glupe ovce koje su nagrnule na zgradu skupstine...opljackali je i spalile ....skinule stare lopove sa vlasti i dovele jos gore.
To je 5.oktobar. Zar zelite da opet spalite skupstinu i dovedete jos gori olosh???

Ja sam vise za neki drugi datum...vesanje po banderama i nacionalizaciju tajkunske imovine i imovine politicara i njohovih kumova i rodbine

Naravno da ne..........mislim uopsteno na revoluciju.......
a za boldovano
 
ak_1.jpg


СЛОБОДА-ПРАВДА-ЈЕДНАКОСТ
 
Naravno da nismo.

5.oktobar je sinonim za glupe ovce koje su nagrnule na zgradu skupstine...opljackali je i spalile ....skinule stare lopove sa vlasti i dovele jos gore.
To je 5.oktobar. Zar zelite da opet spalite skupstinu i dovedete jos gori olosh???

Ja sam vise za neki drugi datum...vesanje po banderama i nacionalizaciju tajkunske imovine i imovine politicara i njohovih kumova i rodbine

Ne, peti oktobar jeste sinonim za revoluciju, ali sve sto se nakon toga desilo je sluzilo da se taj datum obesmisli.

Zato novi peti oktobar, pa pamet u glavu od sestog. Red je iz istorije da naucimo nesto.
 
ne
jer to nishta ne bi promenilo
ko je pa bolji od zutih?
sve su to ista g.ovna
nek ih kazni narod na izborima,a ako nece mora da mu je lepo pa nek jashu josh

Koji izbori sunce ti ***** da ti sunce *****...........mi ako prezivimo jos jednu jebenu godinu pod ovim kabadahijama mozemo da se proglasimo superljudima.........to treba da se obori...a i vec rekoh
Ako treba obricemo i sledecu........necemo ih obarati doveka...........kad tad jajare i lopovi moraju nestati.......moramo naterati stoku(mi narod) da shvate su na tim pozicijama da sluze narodu a ne sebi!

zato smo i jebani poslednjih surnajes godina........zatvarali smo oci i cutali u nadi da ce nam buducnost biti svetlija.........dokle bre vise......mi pravimo buducnost.....mi smo kicma ove drzave....mi ih moramo saseci u korenu
 
Poslednja izmena:
Ima toliko talentovanih,inteligentnih i moralnih ljudi medju narodom.......koji nisu u stranci(nijednoj)

Нема. Поента је да не треба да се чека на неког талентованог, паметног лидера, него народ треба спонтано да сруши зграду Владе са све политичарима у тој згради
 

Back
Top