Krivi penis...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Hexy Bee

Buduća legenda
Poruka
36.858
Imati kriv penis (Pejronijeva bolest) može zadavati mnoge probleme uključujući bolnu i/ili slabu erekciju, iritaciju vaginalnih zidova tokom odnosa i probleme ejakuliranja.
Krivi penis može nastati i kao posledica prekomernog onanisanja...
Zakrivljenost penisa je patološka ukoliko ometa seksualni odnos ili je prećena bolovima ili dovodi do poremećaja u postizanju i održavanju erekcije...

Javlja se tek kroz nekoliko godina od početka onanisanja, pa kasnije pravi probleme
pri sexualnim odnosima...
Čak kod muškaraca stvara i psihičke probleme...

Verujem da svi raspolazete velikim iskustvom koje mozete podeliti sa clanovima ovog foruma posebno iz onih oblasti sa kojima ste i sami mozda imali problem.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kakve tegobe mogu još da se jave kao prateći problem ?
Da li imate iskustava vezanih za konkretan problem ?
Ako ste uspeli da rešite problem "zakrivljenog" ili "krivog" penisa, molim odgovorite...
Da li je taj problem rešen i na koji način ?
 
Cini mi se da se odlicno razumijes u problematiku krivih alatki :per:

Sad bez zezanja.
Evo i meni je kriv u pravcu desne strane. To se javlja usled popustanja misica sa jedne od strana , u mom slucaju lijevi misic, koji treba da drzxe patku pravo.
 
moj bega malo u levo
posledica drkanja
nije bio takav pre
ali i dalje drži 18 cm u dužinu i nekih 12- 14 cm u obimu

Pa dobro inače se i zna da nema penisa koji je prav kao strela...
Čast pojedincima...
Tako bar literatura i medicina kažu...
Znači potvrđeno je da se javlja kao posledica drqanja...
Za dužinu, konkretno vezano za temu...moguće da je ne bitno...
Ali eto imamo i taj podatak...
 
Imati kriv penis (Pejronijeva bolest) može zadavati mnoge probleme uključujući bolnu i/ili slabu erekciju, iritaciju vaginalnih zidova tokom odnosa i probleme ejakuliranja.
Krivi penis može nastati i kao posledica prekomernog onanisanja...
Zakrivljenost penisa je patološka ukoliko ometa seksualni odnos ili je prećena bolovima ili dovodi do poremećaja u postizanju i održavanju erekcije...

Javlja se tek kroz nekoliko godina od početka onanisanja, pa kasnije pravi probleme
pri sexualnim odnosima...
Čak kod muškaraca stvara i psihičke probleme...

Verujem da svi raspolazete velikim iskustvom koje mozete podeliti sa clanovima ovog foruma posebno iz onih oblasti sa kojima ste i sami mozda imali problem.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kakve tegobe mogu još da se jave kao prateći problem ?
Da li imate iskustava vezanih za konkretan problem ?
Ako ste uspeli da rešite problem "zakrivljenog" ili "krivog" penisa, molim odgovorite...
Da li je taj problem rešen i na koji način ?

Roknes mu botoks i ima da ti bude prav ko prut..... :super:
 
Cini mi se da se odlicno razumijes u problematiku krivih alatki :per:

Sad bez zezanja.
Evo i meni je kriv u pravcu desne strane. To se javlja usled popustanja misica sa jedne od strana , u mom slucaju lijevi misic, koji treba da drzxe patku pravo.

Ma nije to neko extra znanje i poznavanje problematike...
Više neka mala vrsta research-a...

A po ovome iznetom zaključujem, da se levacima krivi u levu stranu, a dešnjacima u desnu...
Moguće je i da veza upoređenja ne postoji...
Ovo je ipak samo nagađanje sa moje strane...
 
Ma nije to neko extra znanje i poznavanje problematike...
Više neka mala vrsta research-a...

A po ovome iznetom zaključujem, da se levacima krivi u levu stranu, a dešnjacima u desnu...
Moguće je i da veza upoređenja ne postoji...
Ovo je ipak samo nagađanje sa moje strane...

Sasvim je moguce da se levacima krivi u lijevu stranu. Nisam bas nesto zagledao u muske polne organe...
Ko zna kakvo je zakrivljenje kod zenskog polnog organa. Sigurno ona dobije horizontalan polozxaj. Ovaj zakljucak donosim radi toga sto nisam imao priliku da vidim taj komadic zenskog tijela :rumenko:


Ozbiljno
Zakrivljenost alatke nema nikakvih posledica po funkcijonisanje iste i ne pravi probleme u psihi muskarca. ;)

Sto bi rekao nas narod:

"A U RUKE MANDUSHICA VUKA - SVAKA PATKA BICE UBOJITA"
:per:
 
Sasvim je moguce da se levacima krivi u lijevu stranu. Nisam bas nesto zagledao u muske polne organe...
Ko zna kakvo je zakrivljenje kod zenskog polnog organa. Sigurno ona dobije horizontalan polozxaj. Ovaj zakljucak donosim radi toga sto nisam imao priliku da vidim taj komadic zenskog tijela :rumenko:
Ozbiljno
Zakrivljenost alatke nema nikakvih posledica po funkcijonisanje iste i ne pravi probleme u psihi muskarca. ;)

Sto bi rekao nas narod:

"A U RUKE MANDUSHICA VUKA - SVAKA PATKA BICE UBOJITA"
:per:

Pa dobro i ne očekuje se od nas da zagledamo penise...
Mislim nije to ko na auto pijaci...
A verovatno postoji i problem raznih manjih ili većih deformiteta vagine...
Priroda ipak ne može stvoriti savršenstvo...

A za ovo oko ne poznavanja komadića ženskog tela...malo mi se na veruje...:cool:
 
Pa dobro i ne očekuje se od nas da zagledamo penise...
Mislim nije to ko na auto pijaci...
A verovatno postoji i problem raznih manjih ili većih deformiteta vagine...
Priroda ipak ne može stvoriti savršenstvo...

A za ovo oko ne poznavanja komadića ženskog tela...malo mi se na veruje...:cool:

Znas kako... prirodno je da vi zenske zagledate muska dupenceta, nogice, a bogami i alatkice. Nemoj reci da nije tako ;)
Sto se tice deformiteta vagine uhhhhh, vidio sam jedan ogromni klit koji je bio dugacak, brat bratu, 4 - 5 Cm. To je da se bas onako isprepadas.
I sad mi opet kazxi da ne zagledate penise :lol: ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top