Tehnomarket prodaje potpuno uništenu belu tehniku sa popustom od 10ak procenata

mario80

Legenda
Poruka
59.629
šetajući tako i tražeći rernu za novu kuhinju, naleteh na otpad bele tehnike u tehnomarketu.
Prodaju potpuno uništene i izlomljene frizidere, veš mašine koje su se kotrljale niz liticu ali je vrhunac bila ravna staklokeramička ploča koja je bila polomljena :lol:
Sve sam mogao da progutam ali ovo me je bas iziritiralo da prodaju nesto sto je potpuno uništeno i neispravno!
Zar ne postoji u Srbiji zastita potrošača?
Svi znamo da se u svetu prodaje malo oštećena roba u transportu po znatno nizim cenama ali ovo su uništeni i izgaženi uredjaji.




Ovaj jedan frizider se iskrivio koliko je nagnječen.

Potpuno razbijena staklokeramička ploča
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jednom sam videla u Terranovi bundice na snizenju, bele, od vestackog krzna. Samo oni znaju kako su ih tako iscepali. Na njima vise rukavi,delovi neki, ne odsiveni vec kao nozem da su secene. dronjci bukvalno! To nijedna snajderka ne moze da sastavi! Snizeno sa 6000 na 2000. To je bilo pre par godina u Knez Mihajlovoj.

Tako isto snizen dzemper, kad ga obuces nema nista napred samo se vide dugi rukavi :hahaha:,u stvari ceo dzemper je na leđima, tako nesto nemam pojma ni ja :p
 
ja sam u tehnomarketu pre dve godine kupila ves masinu i evo nista joj ne fali ki nova je a svaki dan radi bar dva puta. elem, svugde imas felere koji se naravno placaju po nizoj ceni, imas ljude koji zele bas neki model a nije im bitno to sto je nedge izgrebano ili sto nesto ne radi. nije tu poenta o zastiti potrosaca nego o tebi kao pojedincu da obratis paznju na robu, detaljno je pregledas i tek onda platis. plus imas i garantni rok u kome mozes nesto da vratis.
 
ja sam u tehnomarketu pre dve godine kupila ves masinu i evo nista joj ne fali ki nova je a svaki dan radi bar dva puta. elem, svugde imas felere koji se naravno placaju po nizoj ceni, imas ljude koji zele bas neki model a nije im bitno to sto je nedge izgrebano ili sto nesto ne radi. nije tu poenta o zastiti potrosaca nego o tebi kao pojedincu da obratis paznju na robu, detaljno je pregledas i tek onda platis. plus imas i garantni rok u kome mozes nesto da vratis.

Čekaj, konkretno je u pitanju ravna staklokeramička ploča koja je polupana cela???
Mada joj je tu negde i frizider koji kao da je ispao iz kamiona i nagnječen 15 cm tako da vrata vise ne mogu da se otvore :lol:
Pričam o uništenim stvarima a ne malo ulubljenim ili ogrebanim :roll:
 
Problem je sto gospoda iz nabavke nisu ugovorila zamenu ostecene robe s dobavljacima, kao ni osiguranje robe prilikom transporta i manipulacije (sto je preskupo da se odmah razumemo, i isplati se jedino na kontejner). Mali je broj firmi koje to rade, oni koji to rade su pravi profesionalci.
Zavisno od toga kako je Tehnomarket registrovan kao firma, on moze da prodaje i takvu robu. Pretpostavljam da imaju potrebnu registraciju i za tu vrstu delatnosti.

Na kupcu je da izabere sta ce da kupi.
To sto je ponuda losa je samo odraz losih trzisnih uslova za poslovanje, jer da su bolji njih bi bio blam da prodaju takvu robu.
 
pa ta roba se prodaje, odnosno kupuje, zbog rezervnih delova kojih nema u prodaji..i onda vam je jeftinije da kupite čitav šporet nego da na deo koji se pokvario čekate mesecima. ovakve prodavnice koje prodaju oštećenu robu (ali radi!! negde je izgrebano, ulubljeno i sl) sa skoro 50% poputa sam viđao..to postoji i napolju, niša naši nisu tu posebni..je l, nije otpad, nego teh. roba sa greškom..o kom kvalitetu proizvoda i zaš. potrošača pričate kad je u pitanju otpad..sfašta..
 
Poslednja izmena:

Back
Top