Michael Savage - Kosovo, radical Islam (Kosovo Liberation Army)
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: Michael Savage - Kosovo, radical Islam (Kosovo Liberation Army)

Ističe se Dragan_srbcg (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano Michael Savage - Kosovo, radical Islam (Kosovo Liberation Army)

place mi se kad slusam ovog coveka,ovo je kralj kakav se vise roditi neće;inače je već nekoliko decenija jedan od najpoznatijih radio-voditelja najslusanijeg,cuvenog 106.5 Talk Shaw radija i „coast to coast” emisije „Savage Nation”(publika od 10-ak miliona slusalaca);nazalost, svetu nije stalo do istine,ali kako narod kaže „Pravda gmize,ali-stize”!

poslusajte između 6.25-7.00 kako je americkom ustaši(Ameru cro-porijekla) zacepio usta:

posebno je dirljiv ovaj deo kad se ukljucuje ovaj slusalac (negde pred kraj klipa) kad kaže da su zasluzili spaljivanje ambasade(dakle,povod emisije je bilo priznanje Kosova prošle godine)

Kad bi samo docekao da se ovako nešto iz dana u dan ponavlja na CNN-u,makar na pet minuta!(kakvog bi samo efekta imalo kroz godinu dana!!!??)

Ovaj covek prava LEGENDA

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Michael Savage - Kosovo, radical Islam (Kosovo Liberation Army)

hhehehe
    znam za njega radi u San Francisku...vec sam skretala paznju...1999 je vodio radio emisije i preporucivao klintonu da uzima casove istoirje hehehe odlican lik
    Poslednji put ažurirao/la gost 151384 : 01.04.2009. u 17:39

Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano Re: Michael Savage - Kosovo, radical Islam (Kosovo Liberation Army)

aaa evo ja sam sad slušao šta prica, ma prava legenda,)

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

pa kako nisi citao kad sam pricala...1999 je ponudio nagradu od hiljadu dolara ko pogodi sta se krije iz reci po
    naravno da niko nije pogodio a on se zezao jo i po..napaceni albanski narood koji je ukrao deo teritorije dezave Srbije...obozavam ga

Iskusan Wtf Dule (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

E ovo je dokaz da i medju Amerima ima puno dobrih, casnih i poshtenih ljudi. Njih je cak sta vishe ogroman broj, samo zbog medijske blokade i ispiranja mozga nisu u stanju da uvide sta se dogadja. Sve shto do takvih ljudi dopire ja podrzavam. Svaka cast ovom coveku!!!

Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Iskusan kaai79 (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Lik mi je odavno u favorit na YuTube.
    Nema Boga nema djavola .
    A ko se to smeje nad covekom.

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio Wtf Dule Pogledaj poruku
    E ovo je dokaz da i medju Amerima ima puno dobrih, casnih i poshtenih ljudi. Njih je cak sta vishe ogroman broj, samo zbog medijske blokade i ispiranja mozga nisu u stanju da uvide sta se dogadja. Sve shto do takvih ljudi dopire ja podrzavam. Svaka cast ovom coveku!!!
    Kad bi ljudi shvatili da je mrznja srpskog naroda usmerena ne na gradjane nego na njihovu vladu......

@ tema..........
    Drago mi je da ima boraca za istinu koje taj sistem "demokratije" jos nije ucutkao!
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Aktivan član SasaBorgdron (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Interesantan u svakom slucaju

Primećen član
    Učlanjen
    25.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ne oni su rođeni zlovešči ljudi, koji svi čekaju da nešto bombardirajo, ali vi intelktualac svi imate puno izobrazbe da pričate u prihofizičkih atributima amera.
    amere boli ***** za srbe za evropo za svijet.
    oni ne poznaju stvar na balkanu a vi pričate kako jih treba mrziti j+i jebati u mozag

Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

ajde slovence, mrzio bi ti da biti neko bombardovao tvoju domovinu, a koliko je Slovenija mala, ne bi je nikad nasli na karti, cak kad bi bacili bombu ona bi promašila, te stigla u susednju drzavu., .......pusku na ramena pa brani piranski zaliv i to vaše more, da vam ga hrvati ne otmu,...

Primećen član
    Učlanjen
    25.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ajde slovence, mrzio bi ti da biti neko bombardovao tvoju domovinu

eh kje pa. srbini nikoli niso vrgli niti ene bombe na slovenijo.
    nisem ti jaz kriv da so vaši politiki nesposobni ljudtsvo pa še bolj retardirano in obtožuje vse američane povrsti in posplušuje.
    kar se tiče majhnosti, da te ne bomo konec leta videli u ljubljani na železniški, molim hleb za bjegunaca, molim vas

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Covek je car, svaka mu je zlatna u onome sto je rekao.

p.s. i sta kazu na kraju, Rusi su predlozili plan o podeli Kosmeta koji je Americka administracija odbila

Zamislite da covek cuje te tamo teletabise kako sumanuto i marljivo ponavljaju parolu "EUropa nema alternativu...EUropa nema alternativu....EUropa nema alternativu" mislim da bi se krstio i rukama i nogama
    A Mari usque ad Mare

Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

hahhaha nisam znao da ste Slovenci humoristi,....jesu bacili al mi je zao sto toga nije bilo vise, sto je nisu unistili do kraja,...a da ja tebe ne bi vidio kako u Beogradu moliš i ispruzas ruke. a ljubljanska zeleznicka postaja vi je manja no jedna beogradska trgovina,........

Aktivan član NEIZDRŽ (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio prekomorc Pogledaj poruku

nisem ti jaz kriv da so vaši politiki nesposobni ljudtsvo pa še bolj retardirano in obtožuje vse američane povrsti in posplušuje.
    kar se tiče majhnosti, da te ne bomo konec leta videli u ljubljani na železniški, molim hleb za bjegunaca, molim vas
    Da si makar 5% pametan i inteligentan ,kao što pokušavaš da se prikažeš,
    znao bi da mi iz Srbije nemamo gde da bežimo, niti bi većina tako nešto izabrala.
    ''..tu gde sam , pa makar i pod zemlju..''
    Tako da, taj svoj hleb možeš da sačuvaš za svoju decu, možda im zatreba....

Buduća legenda Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Citat Original postavio prekomorc Pogledaj poruku

Kolio ja znam vi ste u WW2 nama dolazili kao begunci, i naš (srpski) hleb jeli.Nije te sramota...

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ej ja znam na slovenackom da pojim
    dakle.necu pisati kako se pise
    in d samr tajm lashko pivo je fajn ce p pive ni vodo pijemo usi
    in d samr tajm nage babe so hajn ce p nagih ni..ih poslecemo mi..ebem ti kakvo bratstvo i jedinstvo hahahah
    hm..ovo je spam?

Buduća legenda Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Ovaj čovek je kralj. A, kako samo napuši onog Hrvata kada ga je optužio da je prosrpski i pronacistički orijentisan.

Za one koji ne znaju engleski:

"Je li tvoj narod nosio nacističke uniforme? Je li tvoj otac učestvovao u vađenju očiju srpskoj deci? Ko te je pustio da uđeš u Ameriku? Sramota me je što živimo u istoj zemlji. Idi i obuci ponovo nacističku uniformu!" Otprilike ovako... Izvinjavam se ako nisam doslovno preneo.

Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio Donqihote Pogledaj poruku
    Ovaj čovek je kralj. A, kako samo napuši onog Hrvata kada ga je optužio da je prosrpski i pronacistički orijentisan.

Za one koji ne znaju engleski:

"Je li tvoj narod nosio nacističke uniforme? Je li tvoj otac učestvovao u vađenju očiju srpskoj deci? Ko te je pustio da uđeš u Ameriku? Sramota me je što živimo u istoj zemlji. Idi i obuci ponovo nacističku uniformu!" Otprilike ovako... Izvinjavam se ako nisam doslovno preneo.
    To je otprilike kontekst........
    nego kako ga za 9 godina ne ukinuse to je misterija?
    Bob Kelso

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ih pa vi ga tek sad otkrili
    a ja za njega znam od 1999....poslala mu monografiju mog grada
    njanjanjanjanja

Primećen član
    Učlanjen
    24.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

"Tell it to Wolf Blitzer"

Genijalno.

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Citat Original postavio konzab Pogledaj poruku
    ih pa vi ga tek sad otkrili
    a ja za njega znam od 1999....poslala mu monografiju mog grada
    njanjanjanjanja
    Сећам се емисије о Форт Диксу када су гепили Шиптара што је хтео да дигне у ваздух базу.
    Јави се Албанац
    "Немојте да генерализујете нису сви албанци"
    - Јели терориста албанац?
    - Не терористи немају нацију
    - Јели то албанско име?
    - Јесте, ал....
    - Јели албанац!?
    - јесте али..
    - Довиђења!
    Ту-ту----

Фаца!

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

kada naletim na neko ime koje se dize u nebesa, a ja nisampoznavaoc te osobe, ja obicno ukucam to ime u google i pogledam "rezultat"
    biografija zanimljiva, ali evo sta kazu o njemu oni koji ga ne vole toliko kao vi. inace je preuzeto sa wiki

Criticisms

In July 2005, Bernard Goldberg ranked Savage number 61 in his book 100 People Who Are Screwing Up America. Goldberg wrote that "Savage's brand of over-the-top bile...puts him right in there with the angriest haters on the Left."[35]

Critics such as GLAAD, FAIR, and Dave Gilson of Salon.com accuse Savage of fascist leanings,[36] racism,[16] homophobia,[37] and bigotry[16] because of his controversial statements about homosexuality, Arabs, Islam, feminism, sex education, and immigration.[38] Savage intimated in a broadcast on Disney-owned KSFO-FM, that the possibility of forcible rape was a reason why female high school students might find it exciting to feed homeless people in San Francisco. On his September 21, 1999 broadcast, while voicing his contempt for San Francisco's homeless and the efforts to help them, Savage, a long time Bay Area radio personality, said that female students who come from a Marin County private school to feed and provide services to the homeless "can go in and get raped by them because they seem to like the excitement of it..."[39] On the March 18, 2003, broadcast of The Savage Nation Michael Savage called Elizabeth Smart, "Snow White." Savage then went on to say that if he were writing a newspaper article about what had happened to Elizabeth Smart that the headline would be, "Snow White Gets Raped By Bum In White Robes." Michael Savage then said that if he were going to write a book about what happened to Elizabeth Smart that the title would be, "LIZZIE DOES UTAH." [40]

Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku
    kada naletim na neko ime koje se dize u nebesa, a ja nisampoznavaoc te osobe, ja obicno ukucam to ime u google i pogledam "rezultat"
    biografija zanimljiva, ali evo sta kazu o njemu oni koji ga ne vole toliko kao vi. inace je preuzeto sa wiki
    Ali je slusan to je ono najvaznije istina dolazi do izrazaja........
    http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Savage_(commentator)#Criticisms
    Bob Kelso

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku
    Овде наведене све фине квалитите једне здраве особе.
    Против педера и муслимана.
    Шта је ту лоше?

Slične teme

1. Odgovora: 247
    Poslednja poruka: 11.04.2013., 04:05
  2. Crna Gora priznala Kosovo - Kosovo priznalo Crnogorce
    Autor Stari Crnogorac u forumu Politika
    Odgovora: 186
    Poslednja poruka: 30.01.2009., 20:54
  3. ISLAM - KOSOVO-SEFIROVICI!!!!!!!
    Autor kosovarcina u forumu Politika
    Odgovora: 4