I bogati plaču, kriza u Srbiji pogađa i naše sumnjive multimilijardere

mario80

Legenda
Poruka
59.577
Danas sam se prošetao Delta sitijem i primetio da je potpuno pust... Dok je pre samo nekoliko meseci vrveo od blejača i šmekera na baterije, preko noći je opusteo... Parking od garaže doslovce prazan. Kakva je situacija u ostalim centrima ovog tipa? Da li je istina da i kod nas polako posustaju multimilijarderi demokrate, počinju da traze pomoć od države kao sto sam ja načuo?
Da nije smešna situacija, krajnje tragikomična kad znamo kojim putem su se dočepali državne imovine na naše oči.

 
Mozda ih neko tipovao dok su kupovali...ne brini se, imaju oni uvek od chega da zive.

da ali oni pravu samoubistvo kad padnu sa dve milijarde na milijardu dolara.
znas onu srpsku dabogda imao pa nemao. nije im lako. narod nikad nista nije imao pa nema sta da izgubi a zamisli da preko noc izgubis i jahte i avijone i vile i firme i spadnes na samo pola milijarde dolara kapitala. za.yebano.
 
da ali oni pravu samoubistvo kad padnu sa dve milijarde na milijardu dolara.
znas onu srpsku dabogda imao pa nemao. nije im lako. narod nikad nista nije imao pa nema sta da izgubi a zamisli da preko noc izgubis i jahte i avijone i vile i firme i spadnes na samo pola milijarde dolara kapitala. za.yebano.

Dovoljno za litar rakije i konopče :hahaha:
 
Danas sam se prošetao Delta sitijem i primetio da je potpuno pust... Dok je pre samo nekoliko meseci vrveo od blejača i šmekera na baterije, preko noći je opusteo... Parking od garaže doslovce prazan. Kakva je situacija u ostalim centrima ovog tipa? Da li je istina da i kod nas polako posustaju multimilijarderi demokrate, počinju da traze pomoć od države kao sto sam ja načuo?
Da nije smešna situacija, krajnje tragikomična kad znamo kojim putem su se dočepali državne imovine na naše oči.


Ma svi su se prebacili sad u ovaj novi TC na Uscu....tamo guzva do jaja.....mada cuo danas da ce se neki lokali u Delta sitiju zatvarati..valjda im ne ide....
 
delta-city.jpg
 
Bilo je vreme da se isprazne te stupidne hale.Doduše,Merkator je još uvek pun al' neće dugo kad ukapiraju paćenici da su cene više 20-30% nego na drugim mestima.

Pa opala je poseta i Merkatoru kad je Delta City otvoren..mada market u Merkatoru verovatno radi isto posto tu uglavnom dolaze ljudi iz obliznjih blokova.........mada sve ce to da prsne kao sto je Cumic prsao i drugi ti nekadasnji trzni centri i to iz vise razloga.....prvi sto su mnogo nabijeni...svi se nalaze na NBGD....Merkator,Delta City,Usce,Immo centar....a drugo..zato sto svuda u svetu ti trzni centri su pre svega mesta gde kupuje neki srednji stalez...po njima je uglavnom jeftinija roba....kod nas je u tim trznim centrima nevidjeno dranje.....sto rece onaj Krkobabic na otvaranju ovog Usca..:" Sve je ovo lepo ali prosecan gradjanin Srbije koji ima platu oko 20000 dinara nema ovde sta da trazi."
 
Koliko ženturača samo ide da bi balavilo na one cipele, ja bio primoran nekoliko puta... Ulaze i natežu one krpe do besvesti, mene zabolele noge i gledam gde da sednema a ono nema nigde :lol:
A da ne pominjem muške cipele, ko je jednom bio u italiji on zna kako izgleda originalna cipela a ne ovi loši plagijati koji se valjaju kod nas za po 200-300 eura :P
kakve samo cipele mogu u italiji da se nadju po rasprodajama za 50 eura...

jednom sam se smejao kada sam usao u timberland i video lošu kopiju mojih cipela za 200 eura a ja platio original 80 dolara :hahaha:
Crna hronika

Ali malo sam skrenuo sa teme, ponelo me :)
 
Koliko ženturača samo ide da bi balavilo na one cipele, ja bio primoran nekoliko puta... Ulaze i natežu one krpe do besvesti, mene zabolele noge i gledam gde da sednema a ono nema nigde :lol:
A da ne pominjem muške cipele, ko je jednom bio u italiji on zna kako izgleda originalna cipela a ne ovi loši plagijati koji se valjaju kod nas za po 200-300 eura :P
kakve samo cipele mogu u italiji da se nadju po rasprodajama za 50 eura...

jednom sam se smejao kada sam usao u timberland i video lošu kopiju mojih cipela za 200 eura a ja platio original 80 dolara :hahaha:
Crna hronika

Ali malo sam skrenuo sa teme, ponelo me :)

Nista mi ne pricaj..ja juce bio primoran da idem sa ribom,zetom i sestrom....ja i zet se smorili za medalju ...mada citav jedan sprat nekako smo uvek isli u korak sa nekom visokom crnkom u minicu sa extra nogama pa me to odrzavalo al posle nestala pa sam se smorio....a u onih par lokala gde je kao jeftinija roba i gde je guzva roba je recimo tipa "niko je na buvljaku nije hteo pa poslali tu" .... a tek ona menza na zadnjem spratu je prica za sebe....dosli ljudi da jedu plastiku iz meka i jos nekih fast foodova umesto lepo kuci da spreme normalnu klopu i nakrkaju se.
Inace sigurno je bilo bar jedno 70% zenskog sveta medju posetiocima....muski uglavnom smorenih faca sedeli sa strane ako nadju mesto
 

Back
Top