I bogati plaču, kriza u Srbiji pogađa i naše sumnjive multimilijardere
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: I bogati plaču, kriza u Srbiji pogađa i naše sumnjive multimilijardere

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Podrazumevano I bogati plaču, kriza u Srbiji pogađa i naše sumnjive multimilijardere

Danas sam se prošetao Delta sitijem i primetio da je potpuno pust... Dok je pre samo nekoliko meseci vrveo od blejača i šmekera na baterije, preko noći je opusteo... Parking od garaže doslovce prazan. Kakva je situacija u ostalim centrima ovog tipa? Da li je istina da i kod nas polako posustaju multimilijarderi demokrate, počinju da traze pomoć od države kao sto sam ja načuo?
    Da nije smešna situacija, krajnje tragikomična kad znamo kojim putem su se dočepali državne imovine na naše oči.

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: I bogati plaču, kriza u Srbiji pogađa i naše sumnjive multimilijardere

Mozda ih neko tipovao dok su kupovali...ne brini se, imaju oni uvek od chega da zive.

Elita Iwan91 (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    204

Podrazumevano Re: I bogati plaču, kriza u Srbiji pogađa i naše sumnjive multimilijardere

otvorili si ono na keju tako da je to verovatno razlog zato je delta citi prazan..ja sam juce bio u delti, prazno ko nikad..al zato na keju ne mozes da se okrenes kolka guzva..
    `Stupid is as stupid does` Forrest Gump

Ističe se Mille Dragic (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    64

заебали су мишковића, направили су шопинг мол који је ближи центру града. саће неко да се сети да сруши онај стакленац на тргу републике па да направи делта сити 2. видећете то ће се деси.

Domaćin
    Učlanjen
    07.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Da se nije uplašio Mišković.Ionako plaća pojedine funkcionere i stranke da donose odredbe koje njemu sličnim pajtosima odgovaraju,a i pre nekoliko meseci je tražio da se zemlja zaduži i uzme kredit.

Poznat
    Učlanjen
    23.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Citat Original postavio eternal dream Pogledaj poruku
    Mozda ih neko tipovao dok su kupovali...ne brini se, imaju oni uvek od chega da zive.
    da ali oni pravu samoubistvo kad padnu sa dve milijarde na milijardu dolara.
    znas onu srpsku dabogda imao pa nemao. nije im lako. narod nikad nista nije imao pa nema sta da izgubi a zamisli da preko noc izgubis i jahte i avijone i vile i firme i spadnes na samo pola milijarde dolara kapitala. za.yebano.

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Citat Original postavio a bre Milun Pogledaj poruku
    da ali oni pravu samoubistvo kad padnu sa dve milijarde na milijardu dolara.
    znas onu srpsku dabogda imao pa nemao. nije im lako. narod nikad nista nije imao pa nema sta da izgubi a zamisli da preko noc izgubis i jahte i avijone i vile i firme i spadnes na samo pola milijarde dolara kapitala. za.yebano.
    Dovoljno za litar rakije i konopče

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Bar čika Miško ne mora mLogo da se plaši ... Mlađa je već pominjao da će država da pomogne "privredi" ... A svi u vlasti imaju nekog svog "privrednika"
    Ljepo"ce, ljepo"ce probud' se
    Nemerem, nemerem zaćarana sam!

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio mario80 Pogledaj poruku
    Danas sam se prošetao Delta sitijem i primetio da je potpuno pust... Dok je pre samo nekoliko meseci vrveo od blejača i šmekera na baterije, preko noći je opusteo... Parking od garaže doslovce prazan. Kakva je situacija u ostalim centrima ovog tipa? Da li je istina da i kod nas polako posustaju multimilijarderi demokrate, počinju da traze pomoć od države kao sto sam ja načuo?
    Da nije smešna situacija, krajnje tragikomična kad znamo kojim putem su se dočepali državne imovine na naše oči.

Ma svi su se prebacili sad u ovaj novi TC na Uscu....tamo guzva do jaja.....mada cuo danas da ce se neki lokali u Delta sitiju zatvarati..valjda im ne ide....
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Bilo je vreme da se isprazne te stupidne hale.Doduše,Merkator je još uvek pun al' neće dugo kad ukapiraju paćenici da su cene više 20-30% nego na drugim mestima.

Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio misoni Pogledaj poruku
    Bilo je vreme da se isprazne te stupidne hale.Doduše,Merkator je još uvek pun al' neće dugo kad ukapiraju paćenici da su cene više 20-30% nego na drugim mestima.
    Pa opala je poseta i Merkatoru kad je Delta City otvoren..mada market u Merkatoru verovatno radi isto posto tu uglavnom dolaze ljudi iz obliznjih blokova.........mada sve ce to da prsne kao sto je Cumic prsao i drugi ti nekadasnji trzni centri i to iz vise razloga.....prvi sto su mnogo nabijeni...svi se nalaze na NBGD....Merkator,Delta City,Usce,Immo centar....a drugo..zato sto svuda u svetu ti trzni centri su pre svega mesta gde kupuje neki srednji stalez...po njima je uglavnom jeftinija roba....kod nas je u tim trznim centrima nevidjeno dranje.....sto rece onaj Krkobabic na otvaranju ovog Usca..:" Sve je ovo lepo ali prosecan gradjanin Srbije koji ima platu oko 20000 dinara nema ovde sta da trazi."

Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    ...sto rece onaj Krkobabic na otvaranju ovog Usca..:" Sve je ovo lepo ali prosecan gradjanin Srbije koji ima platu oko 20000 dinara nema ovde sta da trazi."
    Lepo reko matori, iako on će uskoro bogu na istinu pa ga se ova kriza ni ne tiče ...

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Koliko ženturača samo ide da bi balavilo na one cipele, ja bio primoran nekoliko puta... Ulaze i natežu one krpe do besvesti, mene zabolele noge i gledam gde da sednema a ono nema nigde
    A da ne pominjem muške cipele, ko je jednom bio u italiji on zna kako izgleda originalna cipela a ne ovi loši plagijati koji se valjaju kod nas za po 200-300 eura
    kakve samo cipele mogu u italiji da se nadju po rasprodajama za 50 eura...

jednom sam se smejao kada sam usao u timberland i video lošu kopiju mojih cipela za 200 eura a ja platio original 80 dolara
    Crna hronika

Ali malo sam skrenuo sa teme, ponelo me

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio mario80 Pogledaj poruku
    Koliko ženturača samo ide da bi balavilo na one cipele, ja bio primoran nekoliko puta... Ulaze i natežu one krpe do besvesti, mene zabolele noge i gledam gde da sednema a ono nema nigde
    A da ne pominjem muške cipele, ko je jednom bio u italiji on zna kako izgleda originalna cipela a ne ovi loši plagijati koji se valjaju kod nas za po 200-300 eura
    kakve samo cipele mogu u italiji da se nadju po rasprodajama za 50 eura...

jednom sam se smejao kada sam usao u timberland i video lošu kopiju mojih cipela za 200 eura a ja platio original 80 dolara
    Crna hronika

Ali malo sam skrenuo sa teme, ponelo me
    Nista mi ne pricaj..ja juce bio primoran da idem sa ribom,zetom i sestrom....ja i zet se smorili za medalju ...mada citav jedan sprat nekako smo uvek isli u korak sa nekom visokom crnkom u minicu sa extra nogama pa me to odrzavalo al posle nestala pa sam se smorio....a u onih par lokala gde je kao jeftinija roba i gde je guzva roba je recimo tipa "niko je na buvljaku nije hteo pa poslali tu" .... a tek ona menza na zadnjem spratu je prica za sebe....dosli ljudi da jedu plastiku iz meka i jos nekih fast foodova umesto lepo kuci da spreme normalnu klopu i nakrkaju se.
    Inace sigurno je bilo bar jedno 70% zenskog sveta medju posetiocima....muski uglavnom smorenih faca sedeli sa strane ako nadju mesto

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

ma to je prazno jer su svi navalili napolje zbog lepog vremena , ja bio danas popodne u centru ne mos proci od ljudi , a sve baste pune ko oko , treba da kriza jos malo da udari da mos prosetati gradom ko covek u miru
    The Show Must Go On...

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Jel ko 99te za vreme vazdusne opasnosti kada nije bilo prebijene mačke na ulicama?
    A ja u šetnju sa psom

Slične teme

1. Kriza u Srbiji ali ne i na sajmu automobila!?
    Autor dragosh u forumu Politika
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 30.03.2009., 08:55
  2. Kriza u Srbiji bar tri godine !
    Autor Maksim 3 u forumu Politika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 02.02.2009., 20:35
  3. Finansijska kriza pogađa i češke prostitutke
    Autor cizmice u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 06.12.2008., 11:55
  4. Demografska kriza u SRBIJI