ESET Smart Security

Pa NOD32 je NOD32, a Smart Security je Smart Security!

Što se linkova za skidanje pomenutih programa tiče, na ovom pdf-u postoji 'Lepljiva tema' Security Software & Removal Tools i tu ćeš pronaći ono što te zanima. Mala napomena: ovi programi NISU besplatni, tako da možeš skinuti samo TRIAL verziju koja važi 30 dana. Sve ostalo je Piraterija koja nije dozvoljena javno na forumu. ;)

I još jednom, prelistaj malo teme i upotrebi Pretragu, pre nego što otvoriš novu temu i postaviš neko pitanje!
 
A kad dođem ESET Smart Security update traži mi korisničko ime i pasvord koje nemam kako da ih nabavim. I jel mogu to skinuti sa neta il moram to da platim ili samo negde da se registrujem, objasni mi pošto se baš slabo razumem. Hvala ti živeo
 
prvo i prvo moras da updejtujes antivirus bazu jer NE SME da ti bude crvena ikonica. Kad je crvena to znaci da su zastarele definicije i da treba da skines nove. Nista ti ne znaci skeniranje bez novih definicija........;) Znaci, prvo update pa tek onda skeniranje.....:)

A kad dođem ESET Smart Security update traži mi korisničko ime i pasvord koje nemam kako da ih nabavim. I jel mogu to skinuti sa neta il moram to da platim ili samo negde da se registrujem, objasni mi pošto se baš slabo razumem. Hvala ti živeo
 
Uostalom taj NOD mi vec polako ide na zivce. Vec sam na par tema rekao, da taj AV iako je pod svim mogucim updates, nikad nenadje ni jedan jedini virus, bilo kakav scan da uradim sa njim, sve mu je ok. Poceli su mi nedostajati virusi. Sinoc sam bas imao "dan sredjivanja laptopa", i da ne poverujete obicni glupi mali (spram NOD 32) A-squared antispyware program ( doduse trazi on svasta), mi je nasao 7 fajlova inficiranih sa nekim crvom, nakon cega sam se zaprepastio, pa sam bas hteo da testiram taj odlicni, toliko nahvaljeni, pouzdani, nezahtevni ( normalno kad nista neradi) AV, pa sam ga lepo pustio da proseta po tim fajlovima. Naravno No viruses found:D, Neznam zasto ga jos drzim uopste ovde, zastooo????
 
Poslednja izmena:
Cccc,ne razumem sto vecina ljudi pljuje NOD32 kada je on jedan od najboljih AV... :roll:
To sto ti ne prijavljuje viruse moze biti ako ti je u podesavanjima ukljuceno da te ne obavestava o detektovanim i dezinfikovanim virusima.
Takodje moguce je da si ti sam dozvolio tim crvima da ti udju na komp,primer toga ti je piratski LimeWire,koji kada pokusas da skines "fake" pesmu unese virus,a tada ti ni jedan AV nece reci da je to virus,sve dok ne pustis "fake" pesmu ili dok ne uradis Scan racunara.
I da,naravno da ti nece naci ponovo te crve kada si ih vec obrisao. ;)
 
A kad dođem ESET Smart Security update traži mi korisničko ime i pasvord koje nemam kako da ih nabavim. I jel mogu to skinuti sa neta il moram to da platim ili samo negde da se registrujem, objasni mi pošto se baš slabo razumem. Hvala ti živeo

Trazi ti registraciju,jer ti je istekao probni period.E sad,mozes to naci,ako se malo potrudis na netu.;)
 
Cccc,ne razumem sto vecina ljudi pljuje NOD32 kada je on jedan od najboljih AV... :roll:
To sto ti ne prijavljuje viruse moze biti ako ti je u podesavanjima ukljuceno da te ne obavestava o detektovanim i dezinfikovanim virusima.
Takodje moguce je da si ti sam dozvolio tim crvima da ti udju na komp,primer toga ti je piratski LimeWire,koji kada pokusas da skines "fake" pesmu unese virus,a tada ti ni jedan AV nece reci da je to virus,sve dok ne pustis "fake" pesmu ili dok ne uradis Scan racunara.
I da,naravno da ti nece naci ponovo te crve kada si ih vec obrisao. ;)

Ne pljujem ja, govorim samo iz iskustva. To su preko 2godine iskustva sa NOD. A sto se tice podesavanja, sve je uredno podeseno. Nisam ja nikom nista dozvolio da udje. Sam znas da svaki downloadovani file, NOD skenira i prijavljuje odma, ako je ostecen i zarazen. Tu je sasvim ok. Znaci JA kad skinem neki zarazeni file, tad mi izbaci upozorenje. Ali kad zakacis nesto, a da ni ti neznas, da si zakacio, tu je NOD obicna nula, znaci pored njega moze proci bukvalno "onoliki trojanski konj, kao iz filma troja, 1:1, taj ga nece videti".
Moram definitivno preci na neki drugi av, samo da se odlucim na koji.

Pozdrav
 
mislim da tu ima veze i kakav je taj nod. jer vecina vas, kao i ja, koriste piratske verzije i nekom se desi da skine dobar nod, sa dobrim crack-om, a nekome se desi da skine neki osiromaseni, tako da mislim da je problem u tome. i kod nekog taj nod radi extra, a kod nekog propusta ono kao sto je DEVIL rekao.
 
Nije mi pomogao ni jedan anti virus pa sam morao dići nanovo sistem. Sad je sve čisto, ovaj momak koji mi je dizo sistem mi je sad stavio AVG Anti-Virus kaže da je dobar samo mu skeniranje ide dugo što to. Pozzz
 

Back
Top