CRno-belo

Joya!

Aktivan član
Poruka
1.041
Setajuci po you-tubu, naisla zam za dve reklame. Za ''ves'' za pranje.




Verovatno je bila tema da li vise volite crni ili beli 'ves', tj., muskrarce i zene, ali da li bi zamenili svog partnera, kao akteri ovog sppota, jer im je dosadio izgled. Ili bi se borili za relaciju? Da li bi mu/joj otvoreno rekli stvari koje vas zivciraju kod nje/njega ili bi kukali po forumu, kao ono devojce u vezi njenog mindjusara. Da li bi zatrazili od partnera, recimo plasticnu operaciju(kad vec ne postoji masina za farbanje).Puno zena poveca sise, lomi rebra, suzava ribicu, zbog njega, jer je on to pozeleo. Jedino sam u Sex and the city, videla da se muskarac obrezao, na zelju svoje devojke ( sto je bezazlena operacija).O casopisima sa golim tetama necu da pitam, bilo 100%, samo cu da odgovrim - ne smeta mi.Ajde, kad sam pitala, kao prva da odgovorim:

Pokusala bi da mu dam do znanja suptilno. Mada, ako to suptilno ne upali umem bas da budem vestica, pa puknem na sitnici, pa mi posle zao. Hvala Bogu, znam da kazem da mi je zao.

Ne, ne bih mu trazila - da mi je nesto toliko smetalo, smetalo -bi mi i na pocetku.
------------------
 
Poslednja izmena od moderatora:
Hvala, Pipi!
Datcho, pu, pu - cek da se ustinem da vidim jel sam stvarno budna i bela - lm, sta imas na temu da kazes?:)

Zbog, ove reklame trece, mi je pla na pamet ona urbana legenda, da je devojka sela na menjac, kad su joj stavili johambin u pitjce. Ili, ipak nije dobro videla?;)
 
... Datcho, pu, pu - cek da se ustinem da vidim jel sam stvarno budna i bela - lm, sta imas na temu da kazes?:)...
Ne smem ni da zinem o štipanju, zbog tvog dase. :rumenko: Mada imalo bi šta da se štipne. ;) :D
... Verovatno je bila tema da li vise volite crni ili beli 'ves', tj., muskrarce i zene, ali da li bi zamenili svog partnera, kao akteri ovog sppota, jer im je dosadio izgled. Ili bi se borili za relaciju? Da li bi mu/joj otvoreno rekli stvari koje vas zivciraju kod nje/njega ili bi kukali po forumu, kao ono devojce u vezi njenog mindjusara. Da li bi zatrazili od partnera, recimo plasticnu operaciju(kad vec ne postoji masina za farbanje).Puno zena poveca sise, lomi rebra, suzava ribicu, zbog njega, jer je on to pozeleo. Jedino sam u Sex and the city, videla da se muskarac obrezao, na zelju svoje devojke ( sto je bezazlena operacija).O casopisima sa golim tetama necu da pitam, bilo 100%, samo cu da odgovrim - ne smeta mi.Ajde, kad sam pitala, kao prva da odgovorim:

Pokusala bi da mu dam do znanja suptilno. Mada, ako to suptilno ne upali umem bas da budem vestica, pa puknem na sitnici, pa mi posle zao. Hvala Bogu, znam da kazem da mi je zao.

Ne, ne bih mu trazila - da mi je nesto toliko smetalo, smetalo -bi mi i na pocetku.
------------------

Fizički izgled mi nije presudan pri izboru partnera, tako da ne insistiram na savršenosti osobe s kojom sam u vezi, jer ni sam to ne mogu da ponudim. Desi se da mi se devojka svidi upravo zbog neke "mane", jer se ložim na osobenosti. :) Nikad ne bi prebacivao partnerki zbog njenog izgleda, niti bi to bio razlog za raskid.
Časopisi sa golim tetama su sahranjeni zahvaljujući Internetu, ali OK su ako se nekome dopadaju. :D
 

Back
Top