CRno-belo
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: CRno-belo

Aktivan član Joya! (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano CRno-belo

Setajuci po you-tubu, naisla zam za dve reklame. Za ''ves'' za pranje.

Verovatno je bila tema da li vise volite crni ili beli 'ves', tj., muskrarce i zene, ali da li bi zamenili svog partnera, kao akteri ovog sppota, jer im je dosadio izgled. Ili bi se borili za relaciju? Da li bi mu/joj otvoreno rekli stvari koje vas zivciraju kod nje/njega ili bi kukali po forumu, kao ono devojce u vezi njenog mindjusara. Da li bi zatrazili od partnera, recimo plasticnu operaciju(kad vec ne postoji masina za farbanje).Puno zena poveca sise, lomi rebra, suzava ribicu, zbog njega, jer je on to pozeleo. Jedino sam u Sex and the city, videla da se muskarac obrezao, na zelju svoje devojke ( sto je bezazlena operacija).O casopisima sa golim tetama necu da pitam, bilo 100%, samo cu da odgovrim - ne smeta mi.Ajde, kad sam pitala, kao prva da odgovorim:

Pokusala bi da mu dam do znanja suptilno. Mada, ako to suptilno ne upali umem bas da budem vestica, pa puknem na sitnici, pa mi posle zao. Hvala Bogu, znam da kazem da mi je zao.

Ne, ne bih mu trazila - da mi je nesto toliko smetalo, smetalo -bi mi i na pocetku.
    ------------------
    Poslednji put ažurirao/la Pipi Langstrumpf : 01.04.2009. u 23:13

Buduća legenda Hexy Bee (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    464

Podrazumevano Re: CRno-belo

Ovoj se ne zna koj koga trpa...u mašinu...

''Nesposobni imaju sposobnost da onesposobe sposobne''...neverovatna misao...kako nešto tako na prvi pogled besmisleno - može imati toliko smisla...

Buduća legenda Pipi Langstrumpf (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    1125

Tema otvorena nakon razrade autora.
    Kommunistische Zeitungen gaben bedauernd zu, daß christliche Metzger
    als Einwickelpapier für Fleisch und Wurst Evangeliumstraktate benutzten.

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Autor je upao u mašinu.

Aktivan član KNUT (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Jedna od najjačih reklama evr! Mislim, čisto da se ubacim dok ima vremena...

Učlanjen
    13.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Hvala, Pipi!
    Datcho, pu, pu - cek da se ustinem da vidim jel sam stvarno budna i bela - lm, sta imas na temu da kazes?

Zbog, ove reklame trece, mi je pla na pamet ona urbana legenda, da je devojka sela na menjac, kad su joj stavili johambin u pitjce. Ili, ipak nije dobro videla?

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Da bi mi se neko smucio fizicki, mora da mi se smuci psihicki. Kad mi se neko smuci psihicki, onda nemam sta da trazim sa tom osobom.

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Niko ne bira umesto nas, niko nije idealan...

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Joya! Pogledaj poruku
    ... Datcho, pu, pu - cek da se ustinem da vidim jel sam stvarno budna i bela - lm, sta imas na temu da kazes?...
    Ne smem ni da zinem o štipanju, zbog tvog dase. Mada imalo bi šta da se štipne.
    Citat Original postavio Joya! Pogledaj poruku
    ... Verovatno je bila tema da li vise volite crni ili beli 'ves', tj., muskrarce i zene, ali da li bi zamenili svog partnera, kao akteri ovog sppota, jer im je dosadio izgled. Ili bi se borili za relaciju? Da li bi mu/joj otvoreno rekli stvari koje vas zivciraju kod nje/njega ili bi kukali po forumu, kao ono devojce u vezi njenog mindjusara. Da li bi zatrazili od partnera, recimo plasticnu operaciju(kad vec ne postoji masina za farbanje).Puno zena poveca sise, lomi rebra, suzava ribicu, zbog njega, jer je on to pozeleo. Jedino sam u Sex and the city, videla da se muskarac obrezao, na zelju svoje devojke ( sto je bezazlena operacija).O casopisima sa golim tetama necu da pitam, bilo 100%, samo cu da odgovrim - ne smeta mi.Ajde, kad sam pitala, kao prva da odgovorim:

Pokusala bi da mu dam do znanja suptilno. Mada, ako to suptilno ne upali umem bas da budem vestica, pa puknem na sitnici, pa mi posle zao. Hvala Bogu, znam da kazem da mi je zao.

Ne, ne bih mu trazila - da mi je nesto toliko smetalo, smetalo -bi mi i na pocetku.
    ------------------
    Fizički izgled mi nije presudan pri izboru partnera, tako da ne insistiram na savršenosti osobe s kojom sam u vezi, jer ni sam to ne mogu da ponudim. Desi se da mi se devojka svidi upravo zbog neke "mane", jer se ložim na osobenosti. Nikad ne bi prebacivao partnerki zbog njenog izgleda, niti bi to bio razlog za raskid.
    Časopisi sa golim tetama su sahranjeni zahvaljujući Internetu, ali OK su ako se nekome dopadaju.

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Boja ne sme biti vazhna u buducnosti jer je cilj napraviti potro$achko dru$tvo koje mozhe konzumirati i progutati sve

Učlanjen
    13.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio DiVljA Pogledaj poruku
    Da bi mi se neko smucio fizicki, mora da mi se smuci psihicki. Kad mi se neko smuci psihicki, onda nemam sta da trazim sa tom osobom.
    Tacno.
    Iskreno, prvo gledam da li mi fizicki odgovara, pa onda njegov mentalni sklop. Eee, visak muskih hormona.

Slične teme

1. Crno ili belo grozdje ?
    Autor Mirođija u forumu Arhiva
    Odgovora: 125
    Poslednja poruka: 20.10.2014., 19:01
  2. Eurokrem- crno ili belo? :))
    Autor PLESsitnihDEMONA u forumu Arhiva
    Odgovora: 252
    Poslednja poruka: 19.11.2009., 08:53
  3. Crno ili belo
    Autor baki 75 u forumu Arhiva
    Odgovora: 27