Хоће поново на улице!

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
МУКА МИ ЈЕ ОД ОВИХ НА ВЛАСТИ Драгољуб Ђуричић, бубњар који је био на челу петооктобарске револуције, разочаран СРБИЈОМ ПОСЛЕ ДЕВЕТ ГОДИНАМ
Ово што Влада покушава са овим порезима на ионако бедне зараде је срамота светских размера! Питам се хоће ли и ваздух опорезовати, јер је данас изгледа у овој земљи луксуз и дисати
Вучић би био бољи! Са њим сам много пута причао после петог октобра и изненадио се колико су нам ставови блиски
Разочаран сам људима који су били у ДОС-у а не народом и самом побуном петог октобра
Г 17 плус је оболела од грамзивости, афера и неиспуњених обећања
Поново ћу на улице, да предводим раднике и народ


Доста нам је таквих вођ који умеју само да ,,лупају``. Ти си своје излупао овде па што неби ишао мало и у свој родни крај па лупај колика ти је воља.
Неможе како се коме прохте: У Србију и лупај. Лупнем ти га комшиници!
 
Ma jok,taj bubnjar lepo da se stopi medj svoje dos-ovce u vladi,nek se ne mesha medj' narod da ga isti lepo prepozna kad izadje na ulice........

Yebote koja drzava :roll: to samo ovde moze........zagovarao je ovaj rezim do koliko juche a sada pacov bi da utekne sa broda.......e pa nema :mrgreen:

Ovo ti isto dodje ko' da se Sloba na dan 5 oktobra umesao u demonstrante i gadjao Vucelica & co u skupstini..........:hahaha:
 
МУКА МИ ЈЕ ОД ОВИХ НА ВЛАСТИ Драгољуб Ђуричић, бубњар који је био на челу петооктобарске револуције, разочаран СРБИЈОМ ПОСЛЕ ДЕВЕТ ГОДИНАМ
Ово што Влада покушава са овим порезима на ионако бедне зараде је срамота светских размера! Питам се хоће ли и ваздух опорезовати, јер је данас изгледа у овој земљи луксуз и дисати
Вучић би био бољи! Са њим сам много пута причао после петог октобра и изненадио се колико су нам ставови блиски
Разочаран сам људима који су били у ДОС-у а не народом и самом побуном петог октобра
Г 17 плус је оболела од грамзивости, афера и неиспуњених обећања
Поново ћу на улице, да предводим раднике и народ


Доста нам је таквих вођ који умеју само да ,,лупају``. Ти си своје излупао овде па што неби ишао мало и у свој родни крај па лупај колика ти је воља.
Неможе како се коме прохте: У Србију и лупај. Лупнем ти га комшиници!

Taj ti je predsednik "Udruzenja za zashtitu Crnogoraca u Srbiji"...:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
МУКА МИ ЈЕ ОД ОВИХ НА ВЛАСТИ Драгољуб Ђуричић, бубњар који је био на челу петооктобарске револуције, разочаран СРБИЈОМ ПОСЛЕ ДЕВЕТ ГОДИНАМ
Ово што Влада покушава са овим порезима на ионако бедне зараде је срамота светских размера! Питам се хоће ли и ваздух опорезовати, јер је данас изгледа у овој земљи луксуз и дисати
Вучић би био бољи! Са њим сам много пута причао после петог октобра и изненадио се колико су нам ставови блиски
Разочаран сам људима који су били у ДОС-у а не народом и самом побуном петог октобра
Г 17 плус је оболела од грамзивости, афера и неиспуњених обећања
Поново ћу на улице, да предводим раднике и народ

Лупнем ти га комшиници!

Обећали му да ће да буде Министар, али нашли неке друге што боље лупају :rotf:
и он јадан,
несхваћен,
где ће него у круг нових лупача ...

Какав ће квартет бити
Драгољуб,
Дјука,
Клео Патра и
Александар3


:rotf::rotf::rotf:

Тим за ЕУРОпу ...
Ма шта ЕУРОпу, за Марс, Јупитер ...
Васељена је цела њихова кад почну да лупају ...

:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
.

Какав ће квартет бити
Драгољуб,
Дјука,
Клео Патра и
Александар3


:rotf::rotf::rotf:

Тим за ЕУРОпу ...
Ма шта ЕУРОпу, за Марс, Јупитер ...
Васељена је цела њихова кад почну да лупају ...

:rotf::rotf::rotf::rotf:
Ово ће неки земљотрес, шта ли, да удари, кад' ја морам да браним "зеленооког"!:dash::dash::dash:
Мар_ком!:rtfm:
Па није Александар3........ баш толики капиталац!?:hahaha:
Прозбори он и по неку сувислу, за разлику од ових троје!:think:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Zaista posle toliko godina reformi je trebalo da bude mnogo bolje. U sve se ulagalo vise nego u proizvodnju. Toliki spoljni kredit je otisao na ko zna sta.

Jesam glasao za DS ali ako ne poprave stvari do sledecih izbora, a verujem nisam jedini njihov glasac koji ovako misli, glasacu za Cedomira Jovanovica. :D :D :D

A sto se tice bubnjara, ne znam zasto pridajete toliko paznje tom bezveznjakovicu. Jel to onaj sto reklamira tiganje?
 
..beži kući.....
..na spavanje....
..:eek::eek:....pije na radnom..mjestu...10% ..od plaće..sramota...:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Ivo Hvidro nema ko da mi odbije 10%

Zaista posle toliko godina reformi je trebalo da bude mnogo bolje. U sve se ulagalo vise nego u proizvodnju. Toliki spoljni kredit je otisao na ko zna sta.

Jesam glasao za DS ali ako ne poprave stvari do sledecih izbora, a verujem nisam jedini njihov glasac koji ovako misli, glasacu za Cedomira Jovanovica. :D :D :D

A sto se tice bubnjara, ne znam zasto pridajete toliko paznje tom bezveznjakovicu. Jel to onaj sto reklamira tiganje?
Bote druže ti si genijeeeeeeeeee
 

Back
Top