Večeras se Kalifornija poklonila najvećem Srbinu !

Da li bi sutra glasali za Divca da se kandiduje za predsednika Srbije ?

  • Da, glasao bi za velikog coveka.

  • Ne, mislim da nebi bio dobar predsednik.

  • Da, glasao bi za velikog coveka.

  • Ne, mislim da nebi bio dobar predsednik.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
41.901
:klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap:

Mozda tema i nije sasvim politicka, ali s'obzirom da se radi o predsedniku OKS, mozemo je i ovde postaviti.

Veceras se ceo Sakremento poklonio jednom od najvecih ali sigurno najdrazem KRALJU !

Vlade Divac je veceras predstavljen na fenomenalan nacin, sve sto je o njemu receno je bilo samo u superlativu, od vlasnika, predsednika, legendi NBA lige i ovacijama 20 000 gledalaca u ARCO Areni.

Teren je bio preplavljen decom sa srpskom trobojkom, Chris Webber-ic (kako je sam sebe nazvao) prvi crni Srbin je samo jedna od legendi koji je pozdravio svog "srpskog brata".


VLADE DIVAC moze se reci najveci Srbin od Nikole Tesle na ovamo, covek kojeg je zavolela cela Amerika a sa kojim Srbija treba da se ponosi.

:worth: :worth: :worth: :worth: :worth: :worth: :worth: :worth: :worth: :worth:


p.s. Gledat cu da postavim celu ceremoniju za one koji nisu gledali (bio direktan prenos za Srbiju) .... malo je reci FENOMENALNO .... VLADE KINGU !
 
:klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap:

VLADE DIVAC moze se reci najveci Srbin od Nikole Tesle na ovamo, !

Па сад, разумем ја да си FAN (илити вентилатор), али баш толико ...

Дивац за Прецедника ...
Мислим мало је много, јел ...

То му дође као Новак за Прецедника, па Ана, Јелена ...
Па онај, како се зваше пливач за Прецедника ...
Па она девојчица што је победила на светском првенству у кликерима за Прецедника ...

Свака њему част,
заслужан спортиста ...
На мишиће га Гљивица (нинџа-коферњача) угура на место Прецедника ОКС,
има своју фондацију, појављује се у новинама, на ТВ, (нарочито од ономад кад му пуче Албусов дил са Књазом) и доста ...
 
Па сад, разумем ја да си FAN (илити вентилатор), али баш толико ...

Дивац за Прецедника ...
Мислим мало је много, јел ...

То му дође као Новак за Прецедника, па Ана, Јелена ...
Па онај, како се зваше пливач за Прецедника ...
Па она девојчица што је победила на светском првенству у кликерима за Прецедника ...

Свака њему част,
заслужан спортиста ...
На мишиће га Гљивица (нинџа-коферњача) угура на место Прецедника ОКС,
има своју фондацију, појављује се у новинама, на ТВ, (нарочито од ономад кад му пуче Албусов дил са Књазом) и доста ...

U potpunosti se slažem sa ovim gorenevedenim... U redu je i Divčev fond za pomoč ljudima sa Kosova, ali mislim da je počeo previše da bude drčan na funkcije...

Eto, ovo nije spam...
 
U potpunosti se slažem sa ovim gorenevedenim... U redu je i Divčev fond za pomoč ljudima sa Kosova, ali mislim da je počeo previše da bude drčan na funkcije...

Eto, ovo nije spam...

Ma ja, u pravu si, tu je Sonja Liht da pokupi jos koju poziciju ;)

p.s. sto se tice vas dvojice i vasih komentara, nisam ja njega komentarisao kao kosarkasa za predsednika (nekad u buducnosti), vec kao coveka patriotu i humanitarca, ali dobro, imate vi takvih i previse u danasnjoj vlasti, krenulo vas samo tako ;)
 
Taman posla, ja sam stari partizanovac i odrastao sam uz Divca... Pratim ga od prvih utakmica u partizanu...

A sad, dal' baš treba da bude u olimpijskom komitetu, pa pomoćnik Dačiću... Mislim da se mnogo gura na sve strane...
pa gledaj to sa ove strane...bolje on sto ima love nego neki koji hoce na ta sva mesta da dodje do love..a sta kazes na to?
 
Eeee tooo bre staviti srbina za predsednika USA da im malo razyebe drzavu
A sto se tice Divca setite se da sve one firme (sa kojima je imao kontakt Knjaz ,Si & Si...) ne prica se nimalo lepo o njemu.

Srbi su popljuvali sve od Nemanjica preko Cara Lazara do Vuka Karadzica, kasnije Nikole Tesle, pa sto bi drugacije bilo i sa Divcem :roll:

Samo su veceras kupljene jos 3 kuce za izbegle Srbe bez krova nad glavom i taj covek koji se pokazao najvecim humanitarcem treba vama indijancima da se pravda. :whistling:

Veceras je jedan od velikana za vreme svog govora o Divcu rekao "svi oni koji su upoznali Divca a ne vole ga kao osobu treba pod hitno da odu kod Dr. na psihoanalizu".

Njegova najveca greska je sto s'govnima ima posla ;)
 
Tako tako, a kad krenes u WC obrisi dupe sa onom Teslinom novcanicom, i njega su cenili ;)

2znxvo4.jpg


2q858b9.jpg


pa to sam uvek i radio sa tesline novce . i 1981 i 2000.
kazem ja da onaj kog amerikanci cene i postuju snjega mos du.pe da brises
 
Poslednja izmena:

Back
Top