Poklon devojci za godinu dana ????

Ja ti predlazem da joj ne kupujes nista od zlata,jer necete se valjda vencati.Ja bih mojoj devojci kao prvo kupio jedan specijalni parfem.A onda buket crvenih ruza i to onoliko ruza kolko ona ima godina,jednu bombonjeru(naravno ako ona voli cokoladu).Eto nadam se da sam ti pomogao. :D :D
 
Bliznakinja:
Cheaf:
Ja ti predlazem da joj ne kupujes nista od zlata,jer necete se valjda vencati.Ja bih mojoj devojci kao prvo kupio jedan specijalni parfem.A onda buket crvenih ruza i to onoliko ruza kolko ona ima godina,jednu bombonjeru(naravno ako ona voli cokoladu).Eto nadam se da sam ti pomogao. :D :D
E Cheaf свака ти част...све је по мом укусу...Браво! :D
Eh,sta da ti pricam... :D :D :D :D :D
 
Hm,pa cokolade uvek dolaze u obzir:)
Ali....Ja bih volela recimo karte za koncert(metallica :D :D :D :D )ili premijeru filma a najbolje utakmicu...
Onda...bilbord na kome pise VOLIM TE...
Ili recimo maca(prava neeeeee plisana)...moze i kuce,kornjaca,hrcak....neka zivuljka...
Gomila CD-ova!Original...
Neka super dobra romanticna knjiga sa posvetom...(Edgar Alan Po :twisted: :twisted: :P )
Otprilike tako....
Jastucak!!!(joj obazavam jastucice)....
Nemam pojma sta jos...Ajde seticu se...
Ali naravno ovo bih JA volela da dobijem....A za nju sta ja znam,pa ti je valjda poznajes dobro... :roll:
 
Black_Swan:
Hm,pa cokolade uvek dolaze u obzir:)
Ali....Ja bih volela recimo karte za koncert(metallica :D :D :D :D )ili premijeru filma a najbolje utakmicu...
Onda...bilbord na kome pise VOLIM TE...
Ili recimo maca(prava neeeeee plisana)...moze i kuce,kornjaca,hrcak....neka zivuljka...
Gomila CD-ova!Original...
Neka super dobra romanticna knjiga sa posvetom...(Edgar Alan Po :twisted: :twisted: :P )
Otprilike tako....
Jastucak!!!(joj obazavam jastucice)....
Nemam pojma sta jos...Ajde seticu se...
Ali naravno ovo bih JA volela da dobijem....A za nju
sta ja znam,pa ti je valjda poznajes dobro... :roll:
I zmaja ne zaboravi :wink: ...ja mislim da je najbolje da joj kupis parfem ili neku uramljenu sliku gde ste ti i ona zajedno...nije vazna velicin vec paznja :wink:
 
srećica:
kupi jedno veliko ogledalo...a onda nadji nekog ko ce da ti uradi graf na staklu...neka pise...ili volim te ili tvoje i njeno ime..nesto smisli!!!I onda joj daj ogledalo.Jer mi obozavamo da se ogledamo,a ona ce se stalno gledati i misliti na tebe!! :D

To je dobra ideja! Cak i kad se posvadjate ili raskinete (sto vam ne zelim), nece sigurno razbiti (7 godina nesrece) pa ce te se uvek secati :wink:
 
QchCK*a:
srećica:
kupi jedno veliko ogledalo...a onda nadji nekog ko ce da ti uradi graf na staklu...neka pise...ili volim te ili tvoje i njeno ime..nesto smisli!!!I onda joj daj ogledalo.Jer mi obozavamo da se ogledamo,a ona ce se stalno gledati i misliti na tebe!! :D

To je dobra ideja! Cak i kad se posvadjate ili raskinete (sto vam ne zelim), nece sigurno razbiti (7 godina nesrece) pa ce te se uvek secati :wink:

e,da.. :wink: nisam se toga setila.bravoooo :)
 
Cheaf:
Umno poremecena osoba:
Ja sam mojoj devojci za godinu dana uzeo jedan veeeeeliki Swarowski kristal i bocu Jack Danielsa i cvece i onda sam otisao kod nje i malo smo slavili i onda smo popili viski pa smo se malo "veselili" i proslavljali :D :D :D .











ne znam zasto sam vam ovo ispricao...................
Hm..........od viska glava ne boli :D :D





viska cega :?:
 
E PUNO SERU PARFEMI NE ZLATO NJA.NISAM HTELA DALJE NI DA CITAM.........KAO PRVO KOD OVAKVIH PITANJA ZAHTEVAJ ODGOVOR OD ZENA!OK?KUPI JOJ NESTO OD SREBRA-JEFTINO JE,LEPO,COOL...NE MORAS PRSTEN,JEDINO AKO TI JE DO NJE BAS STALO.A PAZI JEDNU STVAR SKONTAJ DA ONA TO NE BI SHVATILA KAO PROSIDBU!POBOGU RODJENDAN JOJ JE!
 

Back
Top