Moje pozitivno iskustvo - mozda nekom bude od koristi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Marina_2008

Početnik
Poruka
12
Pre nekoliko meseci sam ovde pitala za aparat Painpast (u stvari to je valjda elektrostimulator, jer radi na struju), koristio ga je prvo nas prijatelj pa je preporucio nama i ja sam ga posle dosta raspitivanja kupila za oca i mene. Otac je imao problema izmedju ostalog i sa cirkulacijom i sa kojekakvim bolovima, te ledja, te kukovi, te ovo, te ono...(star covek), a ja vucem diskus herniju vec ko zna koliko.
Isla je svojevremeno reportaza na nekim televizijama, neki doktor fizijatar je bas opsirno pricao za sta se sve moze koristiti, ali u zadnje vreme ga nisam ni na jednoj tv videla.

Aparat sam koristila jednom dnevno po 10-ak minuta kao i moj otac i mogu svima zaista od srca da ga preporucim, jer sam prezadovoljna ucinkom. Necu suvise da ga hvalim da ne bi ispalo da bilo koga reklamiram, ali hocu da vas uputim - ako imate bolove i ne znate vise sta cete sa sobom (kao sto je bio slucaj sa mnom), vredi probati, jer o njemu samo cujem pozitivna iskustva od ljudi koji su ga koristili. Eto to sam samo htela da podelim sa vama, pa mozda nekome i pomognem, bice mi drago... :-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top