Sukob Zandarmerije i KPS na pogranicnoj zoni,RAT POCEO!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sad se nadam da ćeš se ti prvi prijaviti da ideš dole, a za tobom i svi ovi virtuelni agresivci. Sad imate priliku da se dokažete i ja pretpostavljam da vas neće biti duže vreme na forumu jer ćete rizikovati živote u odbrani srBstva? Jesam li u pravu pa makar bio i prvi april?

u pravu si samo jedno da si pravi retard:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Sad se nadam da ćeš se ti prvi prijaviti da ideš dole, a za tobom i svi ovi virtuelni agresivci. Sad imate priliku da se dokažete i ja pretpostavljam da vas neće biti duže vreme na forumu jer ćete rizikovati živote u odbrani srBstva? Jesam li u pravu pa makar bio i prvi april?

Ne,ispao si glupak ko i obicno i to za 1 april :hahaha::hahaha:
 
Sad se nadam da ćeš se ti prvi prijaviti da ideš dole, a za tobom i svi ovi virtuelni agresivci. Sad imate priliku da se dokažete i ja pretpostavljam da vas neće biti duže vreme na forumu jer ćete rizikovati živote u odbrani srBstva? Jesam li u pravu pa makar bio i prvi april?

Е, паљевино једна. Само си доказао да површно читаш теме... :hahaha::p
 
Boodala.
Pa ni neces primetiti da sam uhapshen,ja ne padam tako lako ;)

Aha, to tako meni i Davidović jednom reče, a kako to da taj i taj nikad nije priveden? Uvek kad je neka racija ili hapšenje, Rakovac, Niš i sl, tog nije bilo tamo? Ja ćutim, šta da mu kažem, kad ne ume da prepozna ko je drukara, a ko nije šta m uja mogu :D
 
Aha, to tako meni i Davidović jednom reče, a kako to da taj i taj nikad nije priveden? Uvek kad je neka racija ili hapšenje, Rakovac, Niš i sl, tog nije bilo tamo? Ja ćutim, šta da mu kažem, kad ne ume da prepozna ko je drukara, a ko nije šta m uja mogu :D

Ma to ti kazem,i meni je to Sloba rekao 2 dana pre nego sto su ga uhapsili.........AE puni,nishani i PALI!!!
:mrgreen::hahaha:
 
Е, паљевино једна. Само си доказао да површно читаш теме... :hahaha::p

Jesam li u pravu pa makar bio i prvi april?

Aman, ima li medju patriJotama iko umom obdaren? Koji deo ovoga ti nije jasan? Jednostavno ne lišavam se zadovoljstva da mu ovo, jelte, ponovo i ponovo pominjem, a na drugim temama bih spamovao. Ovde može, pa mi bilo zgodno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top