Gde ovo mogu kupiti?

e, pa dobro...samo mi reci sta je ono ako mozes :D

sada sam video, to je kuler za procesor... :)
Da li ga ja mogu staviti na moj, i kako da znam koji kuler moze ici na moj procesor..Hvala i pozdrav

imam Intel 3.0ghz singl core :)
 
Poslednja izmena:
Da to je kuler. Ali nisam siguran da toga jos ima. Moj je na AMD-u, ali bila je i varijanta za intel - jet 4. Izgleda kao jet engine. Inace svetli stalno crveno pozadi, a plavo napred svetluca u redovnim intervalima. Trazi dodatno napajanje, a ima i panel za kuciste preko koga moze rucno da se povecava i smanjuje brzina.

Ovo na slici nije moj komp - to plavo sto svetli toliko je od svetleceg kulera i mozda jos nesto sto se ne vidi. Mada je dobro uklopljeno - mozda bih mogao da dodam takav kuler. :think:
 
Poslednja izmena:
e ako moze pomoc ljudi....Sada sam iz radoznalosti skinuo kuler sa procesora, a pre toga to nikada nisam radio, i video sam neki sivi sloj izmedju kulera i procesora, da li je to neka pasta kako sam cuo, ako jesta sta treba da uradim kad budem stavljao kuler ponovo, da li moram da nanesem tu pastu opet ili kako vec to ide.Evo kako izgleda moja maticna, pa ako mozete na osnovu ovoga da mi kazete koji kuler za procesor (za koji socket) da trazim kada budem usao u prodavnicu posto ovaj postojeci zelim da menjam.

Zahvalan unapred.

 
Poslednja izmena:
Ovako :)
1. idi na my computer / desni klik / pod general ti pise koji je os, koji servis pack, tacna oznaka procesora i kolicina rama, pogledaj i napisi koja je oznaka procesora
2. da izmedju kulera i procesora se nalazi termalna pasta, kada skiens kuler, moras da je ocistis, i stavis kap nove, kada vratis kuler kap ce se ravnomerno rapodeliti po celoj povrsini procesora
3. kada ti kazemo ime soketa odes u pc radnju trazis kulere za taj soket i termalnu pastu
pozzz
 
Ovako :)
1. idi na my computer / desni klik / pod general ti pise koji je os, koji servis pack, tacna oznaka procesora i kolicina rama, pogledaj i napisi koja je oznaka procesora
2. da izmedju kulera i procesora se nalazi termalna pasta, kada skiens kuler, moras da je ocistis, i stavis kap nove, kada vratis kuler kap ce se ravnomerno rapodeliti po celoj povrsini procesora
3. kada ti kazemo ime soketa odes u pc radnju trazis kulere za taj soket i termalnu pastu
pozzz

Aha, hvala.Mislim da sam saznao koji je...LGA 775, pa cu onda otici i traziti takav neki.. :D
 

Back
Top