Fix :)

Lúnasa

Buduća legenda
Poruka
41.958
Tema i nema prevelike veze sa ilegalnim opojnim supstancama ili možda ipak ima...

Enivej, na koji način se borite sa bolom?
Bilo kojim, naravno, emotivnim...
Da li ste od onih koji mogu sami? Ili od onih kojima je partner neophodan? Ili ste možda od onih koji moraju sami?
Imate li neki ritual koji primenjujete u odstranjivanju bola, tuge, tog nečeg što vas glođe i stišće?
Na koji način se popravite, sredite, zacelite...

Baš nešto razmišljam o tome, pa reko' da vas priupitam... :)
 
Tema i nema prevelike veze sa ilegalnim opojnim supstancama ili možda ipak ima...

Enivej, na koji način se borite sa bolom?
Bilo kojim, naravno, emotivnim...
Da li ste od onih koji mogu sami? Ili od onih kojima je partner neophodan? Ili ste možda od onih koji moraju sami?
Imate li neki ritual koji primenjujete u odstranjivanju bola, tuge, tog nečeg što vas glođe i stišće?
Na koji način se popravite, sredite, zacelite...

Baš nešto razmišljam o tome, pa reko' da vas priupitam... :)

Ne treba mi Drajzer, enivej
Hvala :)
 
Tema i nema prevelike veze sa ilegalnim opojnim supstancama ili možda ipak ima...

Enivej, na koji način se borite sa bolom?
Bilo kojim, naravno, emotivnim...
Da li ste od onih koji mogu sami? Ili od onih kojima je partner neophodan? Ili ste možda od onih koji moraju sami?
Imate li neki ritual koji primenjujete u odstranjivanju bola, tuge, tog nečeg što vas glođe i stišće?
Na koji način se popravite, sredite, zacelite...

Baš nešto razmišljam o tome, pa reko' da vas priupitam... :)

Kazem sebi ovako - ko te iebe kad si glup.
Sam si kriv.
I to me nasmeje i ajd zdravo bolovima.
:bye:
 
skoncentrisem se na pametnu i korisnu rabotu....prvu ljubav i njen krah sam prebolela uceci na prvoj godini fakulteta kao manijak...prosek devet, ociscena godina u junu.....i onda sam celo leto onako rehabilitovana uzivala u zivotu.....
 
Lek protiv ljubavnih problema:
Pozvati mamu i zamoliti je da pehe palachinke. Mazati ih eurokremom i plazmom i jesti dok ti se ne sloshi. Posle toga sve nekako dodje u drugi plan, kao anestetik deluje.
To je za prvi udar.
Kasnije:
Kupiti kokakolu od dve litre, keks, napolitanke, ljubavni roman, narezati neke ljubavne limunade ili u tezzim sluchajevima shpansku seriju, montirati se na kauch ispred tv-a sa opremom i maramicama , mrviti keks po sebi, izlepiti prste chokoladom, gledati budalashtine do iznemoglosti i ne mrdati odatle sve dok ti se zzivot takav ne smuchi.
Proveren recept, pomazze UVEK.
 
Heh...
Pa nije čovek uvek kriv za sve što ga boli i nije uvek glup..
I ne može uvek na sve da utiče... no dobro..

Elem, ja slično kao Neizreciva..
Maksimalno se preopteretim da ne bih razmišljala..
Ali i ubacim onaj segment sa drugarima i muzikom i alkoholom ponekad i tako to.. :)
I idem da vozim bajs i rolere i na vazduh i u šetnju i na trčanje.. :)
 
Niposhto ne prati kosu, zaboravih da napomenem, niti bilo shta raditi s njom...posle nema kajanja kada je ofarbana u crno, shishke su oko cele glave i ukrivo isechene a duga kosa svedena na onu pazz frizuru koju nikako ne volish.
 
Повлачим се и нико не зна ништа...
Најлакше ми је кад сам сама у тим тренуцима.
У ствари, нисам ја сама, радим и имам разне друге обавезе, али не показујем да ми је тешко, чак се тад шалим више него обично. Пријају ми неке друге, веселије теме и смех...
Прича о томе ми не прија и не помаже да се залечим.
Кажем тек кад је све готово...
 
Hehe..
Pipi, savet ti je odličan...
Ma, to ja ovako, nem' sad ljubavnih problema..
Pu, pu, daleko bilo, samo mi još oni trebaju..
Za početak mi ni bojfrend ne treba, pa tako ni ljubavni problemi:D

Elem, ja već odsekla kosu, bila dužine do kraja leđa... i skroz je skratila... ali je to bila najbolja odluka koju sam u životu svoje kose donela :))
A jesam bila u toj nekoj groznoj negativnoj fazi...
 
bol...aha ,cest gost...ali ima i leka
prvo sto uradim je da sagledam situaciju, jako realno, u cemu je problem, zasto kako
i bude mi ok
onda posle par dana se sve okrene, zaboravim na racionalnost i prepustim se emocijama i nekim glupostima, zaboravim da se samo srcem dobro vidi i oslepim
tada, na scenu stupaju dva najproverenija antidota kod mene
muzika i drustvo
drustvo preko dana, muzika nocom :)
druzenje, sale, sega, upoznajes ljude
onda pustim samo moje pesme i izgubim se u nekom svetu koji je jako daleko, utopim i zezam po sobi
sport, fax i obaveze su jako jako dobro resenje
alkoholu ne pribegavam jer mi ne treba, opijanje ne sluzi nicemu sem da nasmeje one oko tebe, a tebi mamurluk jutrom
sto se drugih pitanja, mogu dugo sam, bas dugo, samo sto uvek naletim na nekoga pa eto, mozda i ispadne nesto super i prepustim se trenutku
topli zagrljaj sve leci kada te pokrije blizinom, kada pre poljupca ugledas njene usne, njen miris u tvojim nozdrvama, siri ih, upijas njenu velicanstvenost
i kada dodje taj dan, plavo jutro, kada te probudi, kada se ti probudis pored nje, zapitas se da li si mogao ista vise pozeleti
bilo kakav bol prestaje :)
 
Poslednja izmena:
Heh...
Pa nije čovek uvek kriv za sve što ga boli i nije uvek glup..
I ne može uvek na sve da utiče... no dobro..

Elem, ja slično kao Neizreciva..
Maksimalno se preopteretim da ne bih razmišljala..
Ali i ubacim onaj segment sa drugarima i muzikom i alkoholom ponekad i tako to.. :)
I idem da vozim bajK i rolere i na vazduh i u šetnju i na trčanje.. :)

Sve to, ali prethodno sam sebe ispsujem kao konja :)
Deluje lekovito :) ekstremno :)

I... Da. Jeste, uvek si sam kriv.
UVEK.
:P
 
Muzika!
I cekam da prodje,vreme leci sve.
E sad,nekada mi odgovara drustvo a nekad da sam sama,sve zavisi.
Kad ispricam najboljoj drugarici sta mi je "na dushi",odmah mi je bar upola lakse..
 
Sve to, ali prethodno sam sebe ispsujem kao konja :)
Deluje lekovito :) ekstremno :)

I... Da. Jeste, uvek si sam kriv.
UVEK.
:P

I opet da kažem, to je super i lepo od tebe
Mislim ta psovanja i sve... :p

Ali, ajde ovako...
Kako možeš biti kriv ako neko umre pa ti je teško zbog toga? Ili ako saznaš da neko tebi drag boluje od neizlečive bolesti? Ili hiljadu tako nekih situacija u kojima nema krivca ili ga je bolje ne tražiti?
Hmmm? :)
 
Tema i nema prevelike veze sa ilegalnim opojnim supstancama ili možda ipak ima...

Enivej, na koji način se borite sa bolom?
Bilo kojim, naravno, emotivnim...
Da li ste od onih koji mogu sami? Ili od onih kojima je partner neophodan? Ili ste možda od onih koji moraju sami?
Imate li neki ritual koji primenjujete u odstranjivanju bola, tuge, tog nečeg što vas glođe i stišće?
Na koji način se popravite, sredite, zacelite...

Baš nešto razmišljam o tome, pa reko' da vas priupitam... :)
Borim se sa bolom na sve moguće načine.
Najbitnije je da se borim i da se ne predajem nikad. Nikakvom bolu neću dati da me slomi i uništi:)!
Ne mogu sama, tražim pomoć prijatelja sa kojima pričam do besvesti, najpre o tome što me muči, pa posle o bilo čemu drugom, samo da skrenem misli.
Pokušavam da se okrenem radu, samo što to ne uspeva uvek, možda neki težak fizički posao, da te telo zaboli (generalno spremanje kuće ;)), onda zaspiš lakše i obeznaniš se brže...
A što se tiče iliegalnih supstanci, potpuno razumem ljude koji posežu za tim, srećom, kad mi je bilo teško nisu mi bile dostupne takve stvari:lol:. Šalim se, ali moraš biti jak u bolu i pokušati da ne budeš samo destruktivan. Sve što radim, trudim se da bude dobro za moje telo i um.Znači da neću da pijem jer mi može biti samo gore sutra;)

Čitam Miroslava Antića. Nekako emotivni bol na duže staze postaje nemoguć, gubi smisao patnja, traćenje života koji nam je dat, kad nas neko novi čeka, samo treba da ga vidimo. Mnogo, mnogo robujemo predrasudama, u ljubavi naročito.

Pokušavam da iz bola izvučem nešto korisno i izađem jača. Uvek postoji pouka koju treba da izvučemo! U krajnjoj liniji naučiš dokle možeš da padneš u bolu, i kako možeš da ustaneš i kako nisi kukavica, i šta želiš i šta možeš.
Kad odlučiš da se ne bojiš života, to je diiivna stvar.
Ništa te ne može slomiti.:)
 
e ja ništa što sam proitala u medjuvremenu
nije pomoglo

vrištala i plakala
i dalje traje
ne pomaže .

padaju mi na pamet samo neke SUVISLE stvari
i zle primisli kao na primer da se drugi ljudi mnogo daju za malo bilo čega
i to je najstrashnije

a te bolesti i postalo, felix
ko nije video uživo
nema POJMA:

___________________
 

Back
Top