Zene i noge

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta zene imaju sa muskim nogama? Nista. Ali nekad su imale i morale su svojim muzevima prati noge. Danas je civilizovano drustvo pa takve gluposti vise ne rade.:)
E sad, ako malo ukljucimo mastu pa spojimo buducnost i proslost i dobicemo dva izbora ili jaja ili noge. Dakle zene da morate prati da li bi pre prale jaja ili noge svom muskarcu?
 
Sta zene imaju sa muskim nogama? Nista. Ali nekad su imale i morale su svojim muzevima prati noge. Danas je civilizovano drustvo pa takve gluposti vise ne rade.:)
E sad, ako malo ukljucimo mastu pa spojimo buducnost i proslost i dobicemo dva izbora ili jaja ili noge. Dakle zene da morate prati da li bi pre prale jaja ili noge svom muskarcu?
Joj samo ako on hoce moje savrsene nogice da pere :lol: :hahaha::per:
 
sad ću da ti kažem
žena koja ne ume ili ne želi da mi pere noge i češka jaja kad god ja to poželim, je jedna veoma zločesta žena i ondak ja moram jače da je torbam ( koristim ovaj izraz za *******, fukanje,******* ili ******* ženke kod ljudi a na tvojoj temi sam - ovo sam se setio da treba da napišem )
Samo tako može da se nauči onome o čemu si pisao na zadatoj temi
 
Poslednja izmena:
Sta zene imaju sa muskim nogama? Nista. Ali nekad su imale i morale su svojim muzevima prati noge. Danas je civilizovano drustvo pa takve gluposti vise ne rade.:)
E sad, ako malo ukljucimo mastu pa spojimo buducnost i proslost i dobicemo dva izbora ili jaja ili noge. Dakle zene da morate prati da li bi pre prale jaja ili noge svom muskarcu?


Izbor je baš od srca:heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top