Servis mobilnih telefona

imam problem sa telefonom! kada hocu da pustim pesmu na telefonu, izbaci mi '' Nema Dovoljno Memorije'' ... a imam memorijsku karticu od 1 GB, ostalo je jos 100 mb praznog prostora... Ne razumem u cemu je problem? Pomoc Hitno !
telefonot sto model ti e ? navedo go modelot na telefonot? toa sto ti pisuva taka mozno e da e primarnata memorija na telefonot mozno e da imas snimano mn programia ili pesni vo telefonot, dokolku ne e do toa udri mu hard format na tel so vesuvanje na *#7370# pass 12345
 
telefon nije isprovociran na bilo koji način, iz čista mira je odlučio da više neće da radi!
ne reaguje na dodir, izgleda kao da je potpuno mrtav. pod garancijom je u m:tel, ali oni kažu da je to posledica fizičkog oštećenja (stoka!!!), tj. ogrebotine koja je nastala 9mjeseci ranije, i nema veze sa mozgom da je to, samo me skidaju sa qrtza. kad priključim na računar, ne mogu da kliknem da potvrdim spajanje, jer, kao što rekoh, ništa ne reaguje. šta bi moglo biti? hvala na svakoj pomoći...
p.s. vidio sam da je sličan problem prije par mjeseci imao još jedan korisnik, ali niko nije odgovorio na njegovo pitanje, nadam se da će se ovaj put naći neko ko ima dovoljno mudrosti (;
pozdrav
 
Imam problem kupio sam nokiu N79 original sa svom opremom i telefon je bio na srpskom , ali posle zadnjeg apdejta telefon mi se vratio na engleski a srpski je potpuno nestao iz podesavanja. Pitanje glasi : Da li mogu preko standardnog usb kabla od telefona da ubacim novi jezik i koji se program za to preporucuje i zanima me regionalni kod telefona kako se menja ?
 
Treba mi pomoc.Moj telefon nije neispravan, ali je zakljucan.Kada ubacim SIM karticu on mi pokaze na ekranu
SIM LOCKED
Model Sagem MY X-2
IMEI 35283300037153-2
IMEISV 01
FIELD 5709 ne znam

Znam da se sifra ne moze izracunati bez tog polja 5709, ali me interesuje kako da ga saznam.Telefon je koristio moj rodjak iz Francuske.Oni tamo imaju kompatibilnu mrezu sa nama.
 
telefon nije isprovociran na bilo koji način, iz čista mira je odlučio da više neće da radi!
ne reaguje na dodir, izgleda kao da je potpuno mrtav. pod garancijom je u m:tel, ali oni kažu da je to posledica fizičkog oštećenja (stoka!!!), tj. ogrebotine koja je nastala 9mjeseci ranije, i nema veze sa mozgom da je to, samo me skidaju sa qrtza. kad priključim na računar, ne mogu da kliknem da potvrdim spajanje, jer, kao što rekoh, ništa ne reaguje. šta bi moglo biti? hvala na svakoj pomoći...
p.s. vidio sam da je sličan problem prije par mjeseci imao još jedan korisnik, ali niko nije odgovorio na njegovo pitanje, nadam se da će se ovaj put naći neko ko ima dovoljno mudrosti (;
pozdrav

vaka sea ti mi spomna telefon na tach... a dali se uklucuva telefonot kazuva li nesto na ekranot? ako kazuva na ekranot a ne reagira na dopir znaci tachot ti e otiden toj treba da e nakede okolu 15 do 25 euro vo zavisnost od koj serviser. nekoj soleno ke ti go naplatat
 
Imam problem kupio sam nokiu N79 original sa svom opremom i telefon je bio na srpskom , ali posle zadnjeg apdejta telefon mi se vratio na engleski a srpski je potpuno nestao iz podesavanja. Pitanje glasi : Da li mogu preko standardnog usb kabla od telefona da ubacim novi jezik i koji se program za to preporucuje i zanima me regionalni kod telefona kako se menja ?
da mozes da stvis srpski jazik na nokia n79. taa programa ti e Nemesis pc suite baraj ja na google besplatna e. denistaliraj ja NOKIA pc suite od tvojot kompjuter i instaliraj ja Nemesis pc suite, potoa startuvaj ja programata i ukluci go USB na mobilniot potoa pritisni na scan za da go najde mobilniot. za podetalni informaci imas na programata upatstva
 
Treba mi pomoc.Moj telefon nije neispravan, ali je zakljucan.Kada ubacim SIM karticu on mi pokaze na ekranu
SIM LOCKED
Model Sagem MY X-2
IMEI 35283300037153-2
IMEISV 01
FIELD 5709 ne znam

Znam da se sifra ne moze izracunati bez tog polja 5709, ali me interesuje kako da ga saznam.Telefon je koristio moj rodjak iz Francuske.Oni tamo imaju kompatibilnu mrezu sa nama.
probaj so da go otkodiras na vasata mreza.
 

Back
Top