Servis mobilnih telefona

Na telefonu ti je 95% problem u softveru,verovatno ti je usao neki virus i aktivirao se,verovatno si nekom prilikom od nekoga nesto prebacila od podataka gde se nalazio...Vreme kad si prebacila neki podatak nije bitno jer virus se aktivira sam od sebe posle nekog perioda,Problem ces resiti tako sto ces uraditi full reset na telefonu i formatiraces mmc,ako ti telefon trazi neku sifru ona je (12345).U slucaju da to ne resi problem mora se upisati novi softver,svakako problem koji imas nije strasan i cesto se desava kod Nokia telefona,Ovaj odgovor omogucio sajt http://www.polovnitelefoni.rs/ .S postovanjem misa-vudu
 
USB prikljucak mi je bio u torbi i desilo se to da se prosuo ceo gel za tusiranje... Nije toliko po njemu, ali je bio malo masan na samom vrhu gde se dzekuje u komp...
Na samu nesrecu prikljucila sam ga sa telefonom i ubacila neke slike.
Posle par minuta, telefon se sam pali i gasi... Sad uopste nece da se upali, ni da puni.
Molim vas, hitno mi je potrebna vasa pomoc... Sta da radim sad?
Trenutno nisam u mogucnosti da ga odnesem u servis, a potreban mi je.
 
Cao.Imam problem sa kineskom nokiom 6300. Nece da se ukljuci i ne prikazuje da se puni kad je stavim na punjac.Kad je prikljucim na usb kabl prikazuje da se puni i mogu vidjeti sta imam u folderima.
Dal je to crkla i dal neko zna ko popravlja kineske telefone?
Hvala unapred! zoki
 
Imam samsung D900i i u poslednje vreme fotografije su mi plave.
Drugo, shebao mi se ulaz za punjenje baterije. Je li to veliki problem?
Pitam jer sam u foto-aparat sivonjski ugurala USB kabl, pa mi rekose da se ne isplati popravljati. Sad sve prenosim blututom.
 
Vidim da se pominje dekodiranje i Nokia 5130. Dosao sam povoljno do jedne sa T-mobile mreze. Niko nece da se prihvati dekodiranja, a oni koji hoce traze mi 60 - 70 evra. Ima li pomoci? Pomazu li one x-sim ili turbo-sim kartice za otkljucavanje i kako da dodjem do njih? Ajde pomozite.
 
e ljudi imam simens c75 i uz njega mi uvalili bateriju od 750 maha i nista jedva jace od pola dana i ode...Odem u prodavnicu i kupim kineza od 800 maha i drzi malo jace od dana,ali opet nije to to...I nadjem na netu nesto polovno za 100 dinara od 820 maha i evo drzi dva ipo dana...Ako neko ima od 1000,1200 maha neka mi se javi,a da je iz BGa
 
Imam Nokiu Xpress Music i jedini nacin da se upali jeste pritisnutu crvenu slusalicu.. e sad meni je crklo to dugme,sve ostalo radi ali tu je nesto puklo prilikom pada..da li postoji neki drugi nacin da se upali fon, preko kompa ili nekog drugog dugmeta..???? ili moram da dam 50 evra u servisu za to sranje.
 
Imam telefon samsung sgh-x430, odjednom je blokirala tastatura nista neradi kad pritiskas dugme za internet izbacuje poruku "Service not avaliable", probam da ga ugasim nece jedino da izvadim bateriju, znaci bilo koje dugme da pritisnes nikakva reakcija, jedino sto mozes je da ga upalis na dugme:think:?
Unapred Hvala
 
Pitanje u vezi prebacivanja fotki sa mobilnog na laptop : Do nedavno nije bilo problema,ali od pre neki dan ne uspevam da prebacim.Na laptopu dobijam info da nije priključeni hardwer prepoznat.Da li je greška u telefonu,laptopu ili kablu ? Kako to da utvrdim ?:think:
 
Ja imam problem sa nokia telefonom model 5130 XM , telefon mi je upao u vodu! Na moju srecu osusio sam ga i sada telefon radi, ali imam problem da ekran svakih 5 minuta pobeli i ugasi se, i nece da se puni na punjacu! Zna li neko u cemu je problem?

Hvala Unapred
 
Ja imam problem sa nokia telefonom model 5130 XM , telefon mi je upao u vodu! Na moju srecu osusio sam ga i sada telefon radi, ali imam problem da ekran svakih 5 minuta pobeli i ugasi se, i nece da se puni na punjacu! Zna li neko u cemu je problem?

Hvala Unapred

moras da go otvoris telovonot i da go osusis.ima oksidirano od vodata na konktaktite.toa ne e nisto strasno nekoi telefoni nemaat maka ako padnat vo voda osven toa sto treba da se orvaraat i da se osusaat so pobrzo
 
Da li iko ume da zameni mikrofon i dzek za punjenje na tel Nokia 8600 - ne mogu da verujem da je to tolika matematika ,probao sam u par servisa (3) i kazu da ne mogu, da li su vacarosi ne znam jer su me u 2 servisa pitali,-a za koliko bi prodao takav tel? hmm

ako znate pouzdano neki servis ljudi pomagajte i javite mi porukom

Hvala i veliki pozdrav
 
Poslednja izmena:
Da li iko ume da zameni mikrofon i dzek za punjenje na tel Nokia 8600 - ne mogu da verujem da je to tolika matematika ,probao sam u par servisa (3) i kazu da ne mogu, da li su vacarosi ne znam jer su me u 2 servisa pitali,-a za koliko bi prodao takav tel? hmm

ako znate pouzdano neki servis ljudi pomagajte i javite mi porukom

Hvala i veliki pozdrav

ja bi mogao da ti go smenem mikrofonot i dzekot ama steta ne sam od srbiju.od makedoniju sam pozdraf
 

Back
Top