Servis mobilnih telefona

Ubacila sam sa kompa neku muziku na telefon i sad ne mogu da ga upalim, kontam da mi je usao virus.. moze li to nekako samostalno da se popravi i ako ne moze koliko kosta popravka? Inace telefon ne moze da se upali, samo svetli i gasi se. Imam nokiu 5310 express music. Unapred hvala!
 
Uzeo sam Nokiu E66 i jedno vreme radi normalno, i posle ne mogu da pozovem nikoga. Ako biram putem speed dial-a onda radi, ali prosto pozivanje iz imenika ili kucanje broja pa zeleno dugme - ništa.
Kad restartujem telefon, sve radi neko vreme normalno. Jel ima neka fora ili samo da ga flešujem?
 
Imam jedno pitanje u vezi slusalica!!!
Uzeo sam cect iphone p168- kinesku kopiju i normalno sve je doslo sa njim!!
Eh sad dok nisam uzeo slusalice u svoje ruke a inace sam poznat po tome kako brzo pokvarim slusalice i ove sam pokvario posle samo nekoliko dana sve su ono lepo radile do jednog dane, tog danas me je interesovalo sta ima u slusalici ja samo slusalicu otvorio i naravno pokidao one zice sto su zalepljene za slusalicu-zvucnik kako vec da ga nazovem! Eh sad ja vas pitam da li je moguce popraviti ti ili nije???

Hvala unapred!!!

naravno da ih nemozes popraviti....drugi put budi pazljiviji.....
 
Imam samsung L700 , sve radi odlično osim blututa, koji se normalno uključuje i traži aparate, ali nikad ne nađe. Takođe i drugi aparati me nađu moj telefon, iako je uključen blutut. Da li je neko imao sličan problem i kako ga je rešio. Unapred hvala!!!! Trajkoni!
 
POZDRAV SVIMA!!! Koristla sam samsung d600 i bila ekstra zadovoljna.Igrom slucaja posto sam ostala bez njega privremeno koristim samsung m300 koji je malo koriscen,ali vec tri puta nosen u servis/ posto je jos uvek pod garancijom. Na pomocnom ekranu (spoljnom) prilikom zatvaranja se pojavljuju bele strafte (linije po celom ekranu). Menjana su oba displeja i flat kabal, ali i dalje isto. Sta bi moglo da bude? Meni ne smeta, ali imam utisak kao da ce displej da crkne.:zpozdrav:
 
Imam Sony Ericsson K750i i problem koji polako smara i priprema me da se resim telefona sa kojim sam prezadovoljan. Naime, imam problem kod punjenja..izgleda da negde kubi kontakt..znaci ubodem punjac i onda krece jedan 15ominutna borba ne bi li poceo da se puni, vucem, guram, pomeram, mrdam..ma sta sve ne uradim ne bi li pocelo punjenje..medjutim, sada imam isti problem i sa njegovim hands free slusalicama jer sada i one odjednom gube kontakt..sto znaci da je problem u onom donjem konektoru ili kako se vec zove na fonu..da li je ikada iko to menjao i zna li se cena i da li se to uopste i moze promeniti..hvala!
 
danas prilikom punjenja ANYCOOL-a T818 sve bilo OK...kad se napunio iskljucio sam ga kako bih napunio i drugu bateriju...postavio polupraznu bateriju i ukljucio punjenje kao i telefon...onda nastaje problem...na ekranu se pojavljuje ono sto treba samo 1 centimetar od vrha ,ostali deo ekrana beo...pokusao sam da ponovo iskljucim i ukljucim vise puta i isto...ostale funkcije rade...znate li sta je problem...telefon je kupljen u radnji i ima garanciju 1 godinu...zanima me da li je kvar ili je moguce nesto samostalno napraviti...
 
Molim pomoc.
Dete prijateljice ubacilo je moj SonyEricsson u casu vode.
Sad ne vidi sim karticu, inace se lepo pali i ima neke jeko osnovne funkcije, nevezane za telefoniranje.
U servisu su mi samo rekli da bi me popravka kostala 12.500,00 dinara (novi ne vredi toliko), valjda im se nije dalo gledati.
Ko bi mi ga u Novom Sadu mogao pogledati za neke normalne pare?
 
Kupila sam polovan ANYCOOL T818, najverovatnije kopiju (usb prikljuchak je sa desne strane pri dnu) i super sve radi
osim :D
shto kada pishem porukicu, posle par rechi na ekranu pishe "robber is using your phone" (prvi vlasnik je telefon provereno kupio u radnji, ne bi trebalo da je kraden :eek:)
zashto mi se to pojavljuje i kako to da reshim, jel mogu sama ili postoji negde neki servis?
:telefon:
 
Kupila sam polovan ANYCOOL T818, najverovatnije kopiju (usb prikljuchak je sa desne strane pri dnu) i super sve radi
osim :D
shto kada pishem porukicu, posle par rechi na ekranu pishe "robber is using your phone" (prvi vlasnik je telefon provereno kupio u radnji, ne bi trebalo da je kraden :eek:)
zashto mi se to pojavljuje i kako to da reshim, jel mogu sama ili postoji negde neki servis?
:telefon:

vidi ja pre nekoliko nedelja sam citao da su telefoni iphon,anycoll i ostali slicni telefoni najvece mete hakera u AMERICI ,znam da izgleda smesno ali mozda je i tebe nesto zadesilo ,otkud znas da nije kraden jel imas racun ili nesto
 
vidi ja pre nekoliko nedelja sam citao da su telefoni iphon,anycoll i ostali slicni telefoni najvece mete hakera u AMERICI ,znam da izgleda smesno ali mozda je i tebe nesto zadesilo ,otkud znas da nije kraden jel imas racun ili nesto

nemam, kupila sam polovan. :( Tom dechaku kupila tetka za rodjendan, to znam pouzdano, e sad...ko zna...
El ima leka toj boljci? Super mu je i tv i sve ostalo :confused:
 
Juce u toku dana posto sam zavrsio kucanje poruke, touch screen na Samsungu S5230 je prestao da reaguje! Nije mi padao, niti bio pokvasen, samo se odjednom "zabagovao" ... U pocetku je reagovao posle 5,6 puta pritiskanja ali tada poludi totalno, ekran stane izmedju dva wallpapera ili ne radi kako ja pritiskam... Sad uopste ne reaguje na dodir. Inace svi ostali tasteri fizicki rade. i kamera radi i pojacavanje zvona, i dugmici ispod ekrana... Mogu da primam pozive, poruke... Zanima me koliko je moguce da je to samo softverski problem, losa konekcija sa touch-om..ili mora da se menja ceo ekran!:( I koliko bi to kostalo?
 
Evo jedne zanimljivosti koju bi nosioci NOKIA n79 modela sigurno zeleli da znaju.U poslednjih mesec dana u servis su pocele da dolaze Nokie n79 sa kvarom na tastaturi,taj kvar nije bio standardan.Tastatura je gresila i u odredjenim momentima prestajala u potpunosti da radi.Medjutim prica koju su mi musterije spomenuje bila je da su telefon vec nosili na nekoliko mesta i da nisu resili problem,neki su menjali kristale ali uzaludno,neki su govorili da je telefon pokvasen,jedan je cak spomenuo da mozda neki od tastera sa strane blokira,ali niko nije resio problem.Iskreno ja sam telefon primio na servis ali bez ikakvih obecavanja posto je obisao pola grada...Kada sam uzeo telefon u rad rasturio sam ga u potpunosti i upalio samo sa tastaturom,telefon je radio dva minuta normalno i onda je u potpunosti ugasio tastaturu,sa ovim simptomima niko nije menjao tastaturnu plocicu jer to nisu njeni simptomi,ali na toj plocici se nalazi cip sa donje strane koji se posle odredjenog uvijanja odlemi i pocne da pravi probleme,kvar se resava osvezavanjem kalajnih kontakta na plocici.Naravno moguce je i samom zamenom plocice,ali ne bih nikom preporucio,osim ako neko ima originalnu da vam da,posto kopije najcesce nerade kako treba pa cesto pomislite da nije u tome problem...Sitnica ali ako neko ima ovakav problem nadam se da sam mu pomogao.Ovu informaciju vaj je omogucio sajt http://www.polovnitelefoni.rs
 

Back
Top