najbolje

Pa koliko ti ustvari zaradjujes? 8$ za pet minuta ili 5$ dolara za dan? Je li tvoje ime sutjeska, wizard 32 ili miloshjan? Je li ti malo skupo da se dopisujes sam sa sobom?
 
Anonymous:
Pa koliko ti ustvari zaradjujes? 8$ za pet minuta ili 5$ dolara za dan? Je li tvoje ime sutjeska, wizard 32 ili miloshjan? Je li ti malo skupo da se dopisujes sam sa sobom?

Ja sam miloshjan, a sa ovim likovima samo saradjujem!

Ustvari, posto sam ja to sve malo vise razvio i radim za 10 do 15 odlicnih servisa (njihov broj se stalno povecava), moja zarada dnevno je izmedju $30 i $40, zavisno od dana. Samo da napomenem da imam i sajtove, koji mi donose dosta, ali takodje lepo zaradjujem i preko mail programa!
 
miloshjan:
Anonymous:
Pa koliko ti ustvari zaradjujes? 8$ za pet minuta ili 5$ dolara za dan? Je li tvoje ime sutjeska, wizard 32 ili miloshjan? Je li ti malo skupo da se dopisujes sam sa sobom?

Ja sam miloshjan, a sa ovim likovima samo saradjujem!

Ustvari, posto sam ja to sve malo vise razvio i radim za 10 do 15 odlicnih servisa (njihov broj se stalno povecava), moja zarada dnevno je izmedju $30 i $40, zavisno od dana. Samo da napomenem da imam i sajtove, koji mi donose dosta, ali takodje lepo zaradjujem i preko mail programa!

sta konkretno radis, kako ne poludis od kliketanja
 
Anonymous:
miloshjan:
Anonymous:
Pa koliko ti ustvari zaradjujes? 8$ za pet minuta ili 5$ dolara za dan? Je li tvoje ime sutjeska, wizard 32 ili miloshjan? Je li ti malo skupo da se dopisujes sam sa sobom?

Ja sam miloshjan, a sa ovim likovima samo saradjujem!

Ustvari, posto sam ja to sve malo vise razvio i radim za 10 do 15 odlicnih servisa (njihov broj se stalno povecava), moja zarada dnevno je izmedju $30 i $40, zavisno od dana. Samo da napomenem da imam i sajtove, koji mi donose dosta, ali takodje lepo zaradjujem i preko mail programa!

sta konkretno radis, kako ne poludis od kliketanja

Konkretno kod mail programa klikcem na linkove. Naravno, dnevno dobijem oko 150 e-mailova, a u svakom e-mailu ima najmanje 2 linka (ko je lud da klikne na sve, kliknem samo na ono sto mi se cini isplativo). Neforsiram ja nista radim koliko mi je zanimljivo, a kada se smorim lepo uzmem i pravim neki sajt i tako.
 
da li znash da ti sajtovi postavljaju Spy programe? ali svaki (pa da, sigurno nece da daju pare zato sto su dobri)
eto ni kod babe nema dzabe...mislim ocisti se to
ali cisto da razmislite ; )
 
jagodica:
da li znash da ti sajtovi postavljaju Spy programe? ali svaki (pa da, sigurno nece da daju pare zato sto su dobri)
eto ni kod babe nema dzabe...mislim ocisti se to
ali cisto da razmislite ; )

Ja zaista ne znam o cemu govoris. Evo ovime se bavim vec oko 3-4 meseca i za sada sve sljaka ok!
 
uzmi neki program koji cisti spy programe, i pusti da ti proceslja..ako toliko dugo radis sigurno ce da ti nadje mnooogo
ne znam koji su tacno problemi od tih programa, osim da oni javljaju 'postavljacu' recimo kuda se ti kreces, sta radis...dok si na netu..mozda koje imas podatke itd..ne znam tacno koje mogu da budu lose posledice..kod spy programa obicno pise koja je opasnost od toga sto je pronasao, ne znam sta mu znaci recimo 'mnogo'
moguce da ti progarmi malo uspore kompjuter..mogu da ti postave neku bez veze home-stranicu ili sta vec
tako da skini jedan, lepo ga od tih para registruj i uzhivaj dalje ali chisti povremeno ;)
btw kako uspevas da navatas ljude, mene ovo uzasno smara..
 
Ma ja formatiram disk na nedelju - dve dana pa je sve ok (inace sve podatke cuvam na D: disku).

I mene je pocelo da smara, ali se bas lepo zaradjuje. Uglavnom sada drugi rade za mene, a navatam ih lepim ponudama. Sada planiram da razvijem par sajtova od kojih cu jos lepse zaradjivati, a necu nista raditi :wink: .
 

Back
Top