dobermanka-na poklon

mina21bg

Aktivan član
Poruka
1.778
neko je napustio dobermanku.meni lici i na dogu.nisam sigurna.jako je mrsava.jako.dala bih je nekom na poklon,ili nekom da je cuva neko vreme dok se ne podgoji.dala bih i hranu.na ulici ne mogu uvek da je pronadjem da je redovno hranim.
063 85 41 248


 
jedan je prvo pitao dal ima kupirane usi i odustao.samo mu je to bilo bitno.drugi su odmah odustali ,mislili su da poklanjam odnegovano rasno mlado kuce za dzabe.

ali..
sada je zvao jedan covek skroz ok,zeli je.samo da mu je odvezemo.i da ih o aprihvati lepo i da s elepo ponasa.danas se mazila i setala uz nogu jednom detetu
 
hehe,gledacu ga u oci:)dont vori.kazem vam bas je zainteresovan,pitao me cak i koju hranu joj dajem da vidi on da je ne tera na drugu.onako deluje skroz ok.imao je pse.mada uvek ima nekih sitnica koje ne stimaju.ali videcemo.zeli je cuvace je,rekao je da ne brinem.nema nista protiv sterilizacije.tako da je sve ok..
 
Evo za sve one koji su učestvovali u forumu i brinuli se za dobermanku želeli bi smo da Vam sada pokažemo kako sa malo pažnje i ljubavi sada izgleda naša Rea :ok:
 

Prilozi

  • Image016.jpg
    Image016.jpg
    112,3 KB · Pregleda: 45
  • Image017.jpg
    Image017.jpg
    80,1 KB · Pregleda: 50
  • Image018.jpg
    Image018.jpg
    101,3 KB · Pregleda: 40
  • Image019.jpg
    Image019.jpg
    130,6 KB · Pregleda: 41
  • Image020.jpg
    Image020.jpg
    23,9 KB · Pregleda: 39
joooj sreca moja!!
fenomenalno!!
ni ja nisam stigla da napisem da ste mi javili da ste definitivno ponosni vlasnici!
nije imala cip!
super!

gospodjice-ne cimas me!slobodno ko ima sta nek me zove.ovako ne stizem nista:)
 

Back
Top