Veternik- PONIZAVANJE :))))))

Child of the Sky

Zainteresovan član
Poruka
268
Da obavestimo ljude koji prate ovu temu o rezultatima izbora u Veterniku :per:
Radikali su se povukli u misije rupe i ne progovaraju o rezultatima :hahaha:

Dakle ovako:

- Od 15 clanova saveta koji su se birali na ovim izborima Demokrate su osvojili 14 :super::D:rotf::rotf: a jedan je uzela spo dakle 15:0 :)))
- Od 3 clana nadzornog odbora Demokrate su osvojile 3 mandata :rotf::rotf::rotf::rotf:

Jedina rec koja moze da opise situaciju na terenu je: PONIZAVANJE :hahaha::hahaha:
A sto je najbitnije, svaki kandidat DS-a je imao bar 300-400% vise glasova nego bilo koji radikal na istom birackom mestu :)) zlo :)
Vjeternik je od sad VETERNIK :))))))))))))))))


Ovu pobedu je iznela grupa mladih demokrata iz Veternika koji su svi prosli u savet i koji ce raditi na istrebljivanju sirovina (:dash:) iz naseg lepog sela :)
E da, umalo da zaboravim..
De ste misevi? :))))
 
Честитка на добром резултату!
На нама је да радимо и да успемо да вас победимо. Овог пута бацили смо акценат на Лазаревац и тамошње изборе за месну заједницу где смо до ногу потукли ДС и СПС. Али, верујем да ће напредњаци и у Ветернику почети да побеђују.
 
Da obavestimo ljude koji prate ovu temu o rezultatima izbora u Veterniku :per:
Radikali su se povukli u misije rupe i ne progovaraju o rezultatima :hahaha:

Dakle ovako:

- Od 15 clanova saveta koji su se birali na ovim izborima Demokrate su osvojili 14 :super::D:rotf::rotf: a jedan je uzela spo dakle 15:0 :)))
- Od 3 clana nadzornog odbora Demokrate su osvojile 3 mandata :rotf::rotf::rotf::rotf:

Jedina rec koja moze da opise situaciju na terenu je: PONIZAVANJE :hahaha::hahaha:
A sto je najbitnije, svaki kandidat DS-a je imao bar 300-400% vise glasova nego bilo koji radikal na istom birackom mestu :)) zlo :)
Vjeternik je od sad VETERNIK :))))))))))))))))


Ovu pobedu je iznela grupa mladih demokrata iz Veternika koji su svi prosli u savet i koji ce raditi na istrebljivanju sirovina (:dash:) iz naseg lepog sela :)
E da, umalo da zaboravim..
De ste misevi? :))))

Pa ja sam mislio, da su oni i njihove kopije iz SNS ubedljivo najace tu kod vas,kada ono i "mrtvi" SPO ih pobedi....:hahaha::rotf:
 
Избори за МЗ су избори где се бира личност и искрено, ако странка не ради на терену, па и сами кандидати, тешко се може остварити добар резултат. Ми смо се бавили изборима у Великим Црљенима код Лазаревца, јер је то велико бирачко тело, око 3500 људи, а близу је Београда. Жао ми је што се нисмо посветили Ветернику, верујем да бисмо боље прошли. Али, све је то за наук.
 
Избори за МЗ су избори где се бира личност и искрено, ако странка не ради на терену, па и сами кандидати, тешко се може остварити добар резултат. Ми смо се бавили изборима у Великим Црљенима код Лазаревца, јер је то велико бирачко тело, око 3500 људи, а близу је Београда. Жао ми је што се нисмо посветили Ветернику, верујем да бисмо боље прошли. Али, све је то за наук.

I kako ste prosli tamo...imas rezultate...:think::think:
 
Da obavestimo ljude koji prate ovu temu o rezultatima izbora u Veterniku :per:
Radikali su se povukli u misije rupe i ne progovaraju o rezultatima :hahaha:

Dakle ovako:

- Od 15 clanova saveta koji su se birali na ovim izborima Demokrate su osvojili 14 :super::D:rotf::rotf: a jedan je uzela spo dakle 15:0 :)))
- Od 3 clana nadzornog odbora Demokrate su osvojile 3 mandata :rotf::rotf::rotf::rotf:

Jedina rec koja moze da opise situaciju na terenu je: PONIZAVANJE :hahaha::hahaha:
A sto je najbitnije, svaki kandidat DS-a je imao bar 300-400% vise glasova nego bilo koji radikal na istom birackom mestu :)) zlo :)
Vjeternik je od sad VETERNIK :))))))))))))))))


Ovu pobedu je iznela grupa mladih demokrata iz Veternika koji su svi prosli u savet i koji ce raditi na istrebljivanju sirovina (:dash:) iz naseg lepog sela :)
E da, umalo da zaboravim..
De ste misevi? :))))
Избори у Месној заједници.:lol:
Па пази, ја свој глас никад не бих дала ДС-у, али на мојој општини , за сад, не раде лоше.
Тако да, избори на локалу немају везе са реалним стањем.
 
Избори у Месној заједници.:lol:
Па пази, ја свој глас никад не бих дала ДС-у, али на мојој општини , за сад, не раде лоше.
Тако да, избори на локалу немају везе са реалним стањем.
pa da al to nije bilo koja mesna zajednica ,nego VJeternik sto mu dodje nesto kao hard kor verzija Zemuna iz najboljih dana :lol:
 
СРС се у Војводини јако обрукао.
То је заиста тачно.
Зато мене лично ови резултати не чуде.
pa nisu se narocito obrukali , bar ne vise nego na drugom mestu , a u Vojvodini su pukli prvo zbog Majinog odlaska koja im je bila prototip uspesnog radikala ,a onda i Tominim raskolom gde je veliki broj vidjenijih clanova stranke medju kojima i neki predsaednici opstina otisao u SNS .
 
pa nisu se narocito obrukali , bar ne vise nego na drugom mestu , a u Vojvodini su pukli prvo zbog Majinog odlaska koja im je bila prototip uspesnog radikala ,a onda i Tominim raskolom gde je veliki broj vidjenijih clanova stranke medju kojima i neki predsaednici opstina otisao u SNS .
Да, а лоповлук? ;)
Сви су крали, али они су у току мандата који су имали предњачили...зато је Маја и одјездила.
Наравно, исту судбину ће и ДС доживети, без разлике.
 
јел ветерник село?

Ma Veternik je centar sveta, evo šta pišu o sebi:

Месни одбор СРС Ветерник је до прошлог лета личио на многе друге месне одборе. Велики број чланова али мали број активиста, велика обећања која се не испуњавају, неписмени каријеристи који су ту били само из личних интереса, слабо посећени састанци без садржаја или било какве идеје и велика послушност Игору Мировићу који никада није долазио у Ветерник. У то време Ветерник иако је био један од највећих одбора ипак је знатно заостајао за суседним Футогом. Отприлике је то било стање које сам затекао када сам прошлог лета, тачније 4. августа започео са свакодневним протестима. Онда су ствари почеле да се мењају великом брзином. Смењује се стари председник и на његово место долази Нада Поповић. Било је то најтеже време у СРС, време издајника напредњака. Нада Поповић брзо уводи ред и дисциплину. На састанцима влада потпуно другачија атмосфера. Више се не расправља о водоводу, канализацији или о парцелама на локалном гробљу. У сали где се одржавају састанци, видно су истакнуте слике и пароле са ветерничког протеста, а на столу испред новог председника увек стоји ИДЕОЛОГИЈА СРПСКОГ НАЦИОНАЛИЗМА. Почињу да долазе нови људи, а и неки старији чланови који годинама нису долазили враћају се. Занимљиво је да на састанке ветерничких радикала долазе и људи из Новог Сада и Футога. Иако то није пресудно, могу се похвалити да имају веома способне и образоване људе. Ту су правници, економисти, адвокати, професори итд. Када им се укаже прилика организују веома посећене трибине. У овој причи, иако са тугом, морам да поменем и покојног председника ГО Зорана Ђаковића који је често долазио у Ветерник на састанке, и имао велико разумевање за активности ветерничких радикала. У темеље успеха ветерничких радикала свакако спада и велико пријатељство са бројним патриотским организацијама као што су ОБРАЗ, 1389 и многим другим, као и са многим познатим и угледним појединцима широм Србије. . Данас ветернички радикали по својим интелектуалним, научним и културним капацитетима, надмашују не само месне одборе, већ се по свом активном раду свакако налазе и испред градског одбора. Иако делују у више него скромним условима, немају просторије, немају компјутер, немају телефон, ипак са много воље успевају да остваре многе акције.

:super:
 
Честитка на добром резултату!
На нама је да радимо и да успемо да вас победимо. Овог пута бацили смо акценат на Лазаревац и тамошње изборе за месну заједницу где смо до ногу потукли ДС и СПС. Али, верујем да ће напредњаци и у Ветернику почети да побеђују.

Ahaa.. Kako da ne!!;)
 

Back
Top