Vash kultni film

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
Verujem da je ova tema bila...i izvinjavam se sto je ponavljam..ali sam juce sasvim slucajno gledala film koji mogu da gledam uvek..CROSS ROAD s..savrsena muzika....ali savrsena..... film koji me na neki nacin vraca..gura..pokrece tera da razmisljam..izvlaci osmeh..i izdajnicke suze...imate li vi takav neki film koji vas cini takvima kakvi ste..u kome ste pronasli neki izgubljeni deo sebe...pa me je eto nekako to ponukalo da vas pitam..koji je vash kultni film
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da propustim ovu priliku. Po mom mišljenju prvi u nizu bi trebao da bude A Space Odyssey 2001. Remek djelo režisera Stenlija Kjubrika.
images
 
divan film konza..:):)
meni nikad ne dosadi da ga gledam..
meni recimo padaju na pamet prvo beti blu, pa onda kad jaganjci utihnu, pa budjenje, neizostavne visoke potpetice, i takoooooo..ocemo jos...
 
Meni najdraži film ikad..film koji sam gledala mnogo puta je film "Rajanova kći" od Dejvida Lina.
Ne znam zašto mi je taj film toliko bitan i drag ali tako je..
Od domaćih kultnih filmskih ostvarenja izdvojila bih film "Balkanski špijun"..obožavam ga...
 
Meni najdraži film ikad..film koji sam gledala mnogo puta je film "Rajanova kći" od Dejvida Lina.
Ne znam zašto mi je taj film toliko bitan i drag ali tako je..
Od domaćih kultnih filmskih ostvarenja izdvojila bih film "Balkanski špijun"..obožavam ga...

Meni nije možda baš najdraži, jer imam jedno 15-20 najdražih, ali to je film, tako maestralno urađen u svim segmentima, a priča i likovi su mi beskrajno potresni i dirljivi, da me uvek iznova oduševi i ostvai bez daha.

Zatim, Poslednji tango u Parizu je film, moje prve mladosti, kojim sam svojevremeno bila fascinirana i on ostaje u mojoj fijoci uspomena, kao poseban dragulj, mada nisam sigurna kako bi mi danas izgledao.

Divlji mesija, Kena Rasela je takođe film koji je u datom momentu potrefilo neku moju "žicu". ;)

Tu je još Bergmanov Devičanski izvor, Rozmarina beba, Polanskog, Prohujalo s vihorom...
 
Nesto se misli, koji bih film pomenula
i ispade iz malog mozga "covek konj"
to vestern, ko zna od kad, to jos gledala ko dete
tu je i jedna indijanka predivnih ociju :)
ako neko nadje nekuslicicu il nesto nek stavi, ja nisam nasla nista
 

Back
Top