Nik Sloter u Srbiji.....

Iskreno,mislim da serija i nije bila nesto...u to vreme bilo je dosta serija na slican fazon.Interesantno mi je zbog toga sto smo (Srbi) svojevremeno imali velika ocekivanja od glavnog junaka :) a naravno tu je bio i Mic Bjukenon iz jedne druge serije ali on nece u Srbiju:(
 
Ako sad gledas seriju onda nije nesto. Ali u ono vreme. Srbija pod sankcijama, ratovi, mordor i ostalo, a ovamo Nik, Silvi, plaze, palme, ludilo... A mora se priznati da je serija imala neki smek, koji druge slicne serije nisu...
 
Zdravo!:bye:
Ja sam se oduševio kad sam čuo to. U suštini to je beznačajan događaj al i nije. Za nekog. To je ko da mi mladost dolazi u zemlju. Bila je to baš opuštajuća serija. Što kaže Tzar mora da je to zbog okolnosti tada. Pa ona plavooka pomoćnica. I svaki put se pitaš kad će da već bude nešto među njima. :D
 
Ljudi koji se secaju Nika Slotera su matori.
Observation.

Anyway.

Voleo sam tu seriju. Ja i ortak smo se uvek svadjali ko ce da bude ko dok smo se igrali kao mladi majmuni... Na kraju smo slozili da je najbolje da ja budem Tango a on Cash.

ko zna
zna

...

need more alcohol...


fast..
 
Nakon vesti koju je „Blic” objavio u nedelju da legendarni Nik Sloter (kanadski glumac Rob Stjuart koji je detektiva igrao u seriji „Tropska vrelina”) krajem maja dolazi u Srbiju i da će biti gost na koncertu grupe „Atheist Rap” koja ima pesmu posvećenu njemu, među njegovim obožavaocima je zavladala prava ludnica. A armija poklonika Sloterovog lika i dela sigurno će se uvećati nakon što je Stjuart u ekskluzivnom intervjuu za „Blic” otkrio da ima usvojenog brata koji je iz Srbije!

Sad ima i brata Srbina :D
Sta sve covek nece za pare izjaviti :D
 
o boze kakav tekst pa on nije ni znao da srbija postoji do pre neki dan :mrgreen:

http://www.blic.rs/zabava.php?id=85973

nik-sloter-v.jpg
 
meni smesno ovo sto radi
kao dolazi na koncert tipovima sto snimli pesmu o njemu
do juce nije ni znao da zemlja srbija postoji
napalio ga neki klinac preko fejs buka
da ga napalio neki madjar brat bi mu bio usvojen iz madjarske
,ma porpast
 

Back
Top