Ljajić:Izlazak iz krize najveći patriotizam

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.018
17:02 BEOGRAD, 29. marta - Predsednik Sandžačke demokratske partije (SDP) Rasim LJajić izjavio je danas da je traženje odgovora na ekonomsku krizu najveći patriotizam i poručio da ćemo imati antikriznu vladu koja će imati hrabrosti da sprovodi mere da bi se nastalo stanje prevazišlo. "Običan čovek je tema politike koja će se u Srbiji voditi, a prevazilaženje krize je politički prioritet ove vlade", rekao je Ljajić na drugoj izbornoj Skupštini SDP-a za Beograd.On je ocenio da je kriza "idealan teren za populiste, demagoge i političke profitere".

------------------------------------------------------------------

Rasim je car. Još jedan set pametnih reči od pametnog čoveka! Učite od pametnijih, a ne od glupljih :D Boldovano se dokazuje ovih dana na sve strane.
 
Овај није глуп уопште, могао би да поремети демократе да крене самостално.

највише ме нервирају срби који благе везе немају ко је ко.ае ћутите мало тако сте се увлачили и титу, алији , хрватима , македонцима , шиптарима ,свима редом и опет испушисмо.прст на чело срби док није касно!:rtfm:
 
највише ме нервирају срби који благе везе немају ко је ко.ае ћутите мало тако сте се увлачили и титу,алији,хрватима,македонцима,шиптарима,свима редом и опет испушисмо.прст на чело срби док није касно!:rtfm:

Који Срби? Јел ти то мени или уопштено? :dontunderstand:
 
Криза траје од 1999 године , а драстично је погоршана доласком ДОС-а на власт њиховим потезима који су се сводили на уништавање домаће производње , круна је била "приватизација"

Задуживање и бесомучно трошење пара од приватизације су прикривали реалну катастрофалну ситуацију, а сад кад нема ни једног ни другог они кажу да је криза

идиоти
 
Poslednja izmena:

Back
Top