Šta mislite, da li je neki političar posetio ovaj forum?

Šta mislite, da li je neki političar svratio na ovaj forum?

  • Da, ali nisu učestvovali u diskusijama

  • Da, i učestvovali su u diskusijama

  • Ne

  • Da, ali nisu učestvovali u diskusijama

  • Da, i učestvovali su u diskusijama

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Schutz

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.293
Šta mislite, da li je neki političar pratio ili posetio ovaj forum i video postove o njemu, da li je neki političar i učestvovao u diskusijama :mrgreen:?

S obzirom da je na Google-u visoko rangiran ovaj forum, verovatno je neko iz naše političke elite naišao na ovaj forum, tražeći neki podatak :hahaha:.

Mislim da su Nenad Čanak, Tomislav Nikolić i Aleksandar Vučić sigurno posetili ovaj forum.

Čanak je u VB-u pričao o dating i bulletin sajtovima, Vučić je pre neki mesec izjavio da je ponekad satima na netu, a čujem i da Toma voli da gleda youtube klipove o politici - pa je verovatno svratio i ovde.
 
Отприлике цела СРС :lol:
И начула сам да је Тадић раније читао (могуће и да је писао) али док још бејаше министар војни.

Pazi, ja od početka sumnjam da si ti Gordana Pop Lazić.

Odgovori mi privatnom porukom, neću nikom da kažem
.
 
ма има сигурно,када су људи на youtube напљували тадића због једностраних извињења балијама и хрватима,као и прозивања да му је ујак усташа јуре францетић,а отац црногорски усташа,он је о томе причао у интервјуу неком сарајевском дневнику,правдао се и демантовао,значи да његови сигурно читају:ok:
а тако и треба,нека знају да срби врло добро знају шта се ради.саћемо да видимо дали ће да уваљају епс и јавна предузећа,само то још нису продали и опљачкали:rtfm:
 
Не. И више не одговарам, после ће да се примењује систем елиминације :lol:

lidija-vukicevic.jpg
.
 

Back
Top