Slike vaše mašine, đunte, aždaje (ili kako je vec zovete...) :)

Nikolla983

Obećava
Poruka
87
Ko god hoće neka postavi sliku svog kompa i radnog okruženja, eto čisto iz dokolice, da dozivimo i komentarišemo različita vizuelna iskustva. :) Usput, možemo da otvorimo i konkurs: NAJNEUREDNIJI i NAJUŠTOGLJENIJI drug član.

Evo, ja prvi prilažem fotke... Spolja još i štima, ali unutra, kreativni haos. :whistling:

SNC00020-1.jpg


SNC00023-1.jpg
 
ja kolko znam monitor bi trebao da bude nize pozicioniran narocito ko provodi mnogo vremena za racunarom. zbog ociju odnosno vlazenja istih. ja sam imo jednu ogromnu stolinu za 2 kucishta i 2 monitora isto pozicionirana vishe pa sam ga prodo

U pravu si, ali ja ionako ne provodim mnogo vremena za kompom. Mada imam u planu da ga prebacim uskoro na drugi kompjuterski sto, prvenstveno zbog toga sto se ovaj ljulja kao zele (sto i znaju oni koju poseduju ovaj sto....:) ), a i zbog toga sto je previse kabast i ne moze da se iskoristi za nesto drugo, npr. za pisanje zbog svoje nestabilnosti.

@ Harambasa

Nisu bučni, rade na 1100 obrtaja (tako sam ih NAŠTELAO na kontroleru), ali ako ih podignem na 2500 zvižde kao loš pevački duet. :D

Ala je cist sto, jesi to uglancao za SLIKIRANJE? :-P

Nisam ga spremao specijalno za slikanje, majka ga redovno brise pa je zato cist :D
 
Sad gledam kuciste i ne znam sta da kazem,opasno izgleda,jel ovo sve od bakra napravljeno?I jesi sam pravio kuciste ili si negde kupio ovako?
Jedini problem je sto se u vecini soba ne bi uklapao :D morala bi i soba da bude po temi iz srednjeg veka.

Ko da je tesko sobu napraviti u srednjevekovnom stilu.
Samo onaj stit sa prednje strane okacis o zid, a sa suprotne strane dva maca.
Ako imas jos nesto para, onda okrecis zid u neku braonkastu boju i to je to.:lol:

Mene sad mrzi da slikam moj racunar, a nisam ni siguran sta sve treba da slikam. Ako treba da slikam AP, onda moram da se penjem na tavan, jer sam ga popeo do gore da 'vata komsijin ADSL :whistling: :whistling:

P.S. sad me sramota da postavim slike, jer se monitor od silnih papira po stolu jedva i vidi, a ove slike ovde, kao kompjuteri kojima niko ne prilazi, vec sluze za ukras ili su u nekom izlogu slikani...
 

Back
Top