Ima li ovaj narod snage za masovne proteteste?

Philosopher of life

Zainteresovan član
Poruka
395
Svi parametri su tu: uvecani porezi, preterano zaduzivanje zemlje, vece siromastvo u drzavi.Pored ostalih politckih gresaka vladajuce vecine, ipak je u ovom trenutku najvazniji ekonomski momenat koji vodi zemlju u propast.Sporo, mozda i suvise sporo u ljudima raste nezadovoljastvo, premda nema nekih masovnijh protesta.Niko se ne buni protiv vlade kao da zivimo super, pa nismo valjda toliki mazohisti:dontunderstand:.
U Francuskoj kad im ukinu beneficije na penzije dignu se miloni,slicno i u Nemackoj,Spaniji..U nasem okruzenju vlade se klimaju,raspisuju se vandredni parlamentarni izbori..
Jedino smo mi nesto otupeli:think:.Zna se da vlastodrsci nece lakao dati vlast pa mi molim vas recite:Ima li ovaj narod razlog za pobunu, i da li ce uopste biti nekih protesta?
Pozvani ste na konstruktivnu diskusiju:ok:
Hvala
 
отупели су ови ботини гласачи,примили га у мозак,а после овог педерског закона и у буљу,како мислиш да протествују??једино ако дођу из унутрашњости,иначе од ових овде нема ништа пукли су
 
Ма биће да је то Николић!!! Хаахааха ... Е бре, Томислав Николић нас је и издао 2008. године у фебруару. Тада је могла да се сруши ова влада, али нас је Тома издао. Толико о томе.

Што се тиче масовних протеста. Ево, први ја немам више ни воље ни снаге. До сада су нас политичари издавали нон стоп. Када је била потребна подршка политичара увек су се ограђивали. Сви су они исти. А што се тиче организације, нема то ко да организује. Не жели нико да преузме одговорност за то.
 
nema snage za proteste a evo i zasto - nema ko da povede narod.


ni politicke stranke ni sindikati.

svi sindikati su kontrolisani od strane vlasti a sto se tice politickih stranaka situacija je sledeca....

Taj koji je trebao da vodi narod je bio SRS, ali je izdajom Nikolica Vucica & co. ta ostrica opozicije otupela, glavna opoziciona stranka se raspala na 2 , narod opoziciono i antirezimski orijentisan je automatski time postao razocaran i rezigniran i nema volje ni zelje da ucestvuje u bilo kakvim protestima.

Proteste bi mogla da pokrene jedino mozda ujedinjena opozicija DSS-NS SNS SRS al za tako nesto nema ni volje medju njima niti je tako nesto zbog rasturanja SRS-a i osnivanja SNS-a u ovom trenutku moguce.

Sto se tice botinih glasaca, tj zutih teletabisa, oni su sada u fazi unutrasnjeg psovanja i gledanja u jednu tacku.

Tek treba da prodje jos jedno 1-2 da od nekadasnjih tadicevih podrzavalaca postanu njegovi protivnici.
 
bio sam na mnogo protesta , izmedju ostalog i na onom protestu za radovana i nisam primetio da smo time bilo sta postigli.

jasno kad vidis da nesto ne funkcionise menjas taktiku i nacin delovanja.
Da se ja pitam svi ovi što su sad na vlasti bi visili sa bandera
n010.gif
 
U Srbiji ljudi izgleda uglavnom nemaju nacionalnu svest, to je za neke prosto apstraktan pojam. Zato je moguće da Boris Tadić održi onakvu govoranciju na TV-u 17. februara prošle godine a da protesti ne traju godinu dana. Ali kad ih lupe po džepu, mislim da će da se pobune. To je prosto i konkretno.
 
Svi parametri su tu: uvecani porezi, preterano zaduzivanje zemlje, vece siromastvo u drzavi.Pored ostalih politckih gresaka vladajuce vecine, ipak je u ovom trenutku najvazniji ekonomski momenat koji vodi zemlju u propast.Sporo, mozda i suvise sporo u ljudima raste nezadovoljastvo, premda nema nekih masovnijh protesta.Niko se ne buni protiv vlade kao da zivimo super, pa nismo valjda toliki mazohisti:dontunderstand:.
U Francuskoj kad im ukinu beneficije na penzije dignu se miloni,slicno i u Nemackoj,Spaniji..U nasem okruzenju vlade se klimaju,raspisuju se vandredni parlamentarni izbori..
Jedino smo mi nesto otupeli:think:.Zna se da vlastodrsci nece lakao dati vlast pa mi molim vas recite:Ima li ovaj narod razlog za pobunu, i da li ce uopste biti nekih protesta?
Pozvani ste na konstruktivnu diskusiju:ok:
Hvala
Нараод у Србији је навикао на беду.
Срби никад нису живели добро, чак и у време Броза обичан свет је једва састављао крај с крајем.
Побуниће се народ, али тек кад му закрче црева добрано.
Ми Срби не умемо другачије.

Не можемо се поредити са западним народима који увелико имају висок стандард.
У Француској, чак и уз кризу, нико неће дотаћи дно као што ће се то десити народу у Србији.
Они кад би осетили кризу у том обиму, сви би помрли.
Али зато свако спуштање стандарда њима делује стравично.
 
Svi parametri su tu: uvecani porezi, preterano zaduzivanje zemlje, vece siromastvo u drzavi.Pored ostalih politckih gresaka vladajuce vecine, ipak je u ovom trenutku najvazniji ekonomski momenat koji vodi zemlju u propast.Sporo, mozda i suvise sporo u ljudima raste nezadovoljastvo, premda nema nekih masovnijh protesta.Niko se ne buni protiv vlade kao da zivimo super, pa nismo valjda toliki mazohisti:dontunderstand:.
U Francuskoj kad im ukinu beneficije na penzije dignu se miloni,slicno i u Nemackoj,Spaniji..U nasem okruzenju vlade se klimaju,raspisuju se vandredni parlamentarni izbori..
Jedino smo mi nesto otupeli:think:.Zna se da vlastodrsci nece lakao dati vlast pa mi molim vas recite:Ima li ovaj narod razlog za pobunu, i da li ce uopste biti nekih protesta?
Pozvani ste na konstruktivnu diskusiju:ok:
Hvala

Razlika u svesti ljudi iz sveta koje poredite sa lumpen proleterijatom je nespojiva.
U Srbiji jos uvek vegetira svest da ce drzava bre da daje sve i da je sve za dzabaka.
Suprotstaviti se budalastim igrokazima nakaradnih gospodara je misaona imenica.Zasto????
Zato sta je u svesti lumpen proleterijata jos uvek premisa...treba leba da se jede,a na drzavu se bre ne sme....
Inace dokle god u Srbiji bude zaludnog sveta koji sanja samo posao na drzavnim jaslama,a takovih je preko 70%,u ovom drustvu nece biti pomaka niti napretka.Zasto???
Zato sta je nakon Satrapa vaskrslo milion glasaca koji sebe smatraju prvoborcima "demokratije".Tako da su svi lupaci u serpe,duvaci pistaljki,balona pravih i jednoikratnih,iskocili iz smrdljivih patika pocepanih rifli i namakli se u red na budzetsku cesmu.Ostali su nebitni,jer i oni razmisljaju kako da se retosiljaju kreativnog posla i preko Zike,Mike,Mite i ko zna koga docepaju reda pred budzetskom cesmom.
 
U Srbiji ljudi izgleda uglavnom nemaju nacionalnu svest, to je za neke prosto apstraktan pojam. Zato je moguće da Boris Tadić održi onakvu govoranciju na TV-u 17. februara prošle godine a da protesti ne traju godinu dana. Ali kad ih lupe po džepu, mislim da će da se pobune. To je prosto i konkretno.
Слажем се.
Ми Срби смо, доказано, народ са најнижом националном свешћу од свих народа који нас окружују.
Рађена је студија, дакле није моја слободна процена.
 
nema snage za proteste a evo i zasto - nema ko da povede narod.


ni politicke stranke ni sindikati.

svi sindikati su kontrolisani od strane vlasti a sto se tice politickih stranaka situacija je sledeca....

Taj koji je trebao da vodi narod je bio SRS, ali je izdajom Nikolica Vucica & co. ta ostrica opozicije otupela, glavna opoziciona stranka se raspala na 2 , narod opoziciono i antirezimski orijentisan je automatski time postao razocaran i rezigniran i nema volje ni zelje da ucestvuje u bilo kakvim protestima.

Proteste bi mogla da pokrene jedino mozda ujedinjena opozicija DSS-NS SNS SRS al za tako nesto nema ni volje medju njima niti je tako nesto zbog rasturanja SRS-a i osnivanja SNS-a u ovom trenutku moguce.

ovo je sve tačno,
editovao sam onaj deo gde naravno zase*eš savršeno dobar post
samo još nešto, nema ovde svesti, posebno ne sindikalne...kod nas kad kažeš sindikat, pomisliš: svinjske polutke, ulje i paketić za Novu godinu.
 
Због оваквих нема снаге и оног другог

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9315913&postcount=5

Па онда и није чудо када вас зезају да сте форум мафијаши, интернет мафија, монитор мафија и остло...

nojkicu kao sto sam ti vec rekao bio sam na dosta protesta, nisam promenio nista ni sa jednim, drugo ne zivim u beogradu , imam stalan posao i dosta obaveza samim tim i manjak slobodnog vremena za blesavljenje po ulici.

proteste u beogradu treba da drzite vi iz beograda - ako vam je stalo i ako zelite promenu vlasti.

a nama iz unutrasnjosti treba 100 evra da odemo do bga na neki protest i da se vratimo, u licnoj reziji, a ovaj narod nema ni vremena ni para za bacanje.
 
пошто су уништили опозицију у србији прво са спс издајом,онда и са томом,ондак изгледа нема више те покретачке снаге....него где има да се купи добра бакљава,аљбанци сада могу да купе пола србије са парама од хероина.....па да им се увучемо....:guza:
 
Razlika u svesti ljudi iz sveta koje poredite sa lumpen proleterijatom je nespojiva.
U Srbiji jos uvek vegetira svest da ce drzava bre da daje sve i da je sve za dzabaka.
Suprotstaviti se budalastim igrokazima nakaradnih gospodara je misaona imenica.Zasto????
Zato sta je u svesti lumpen proleterijata jos uvek premisa...treba leba da se jede,a na drzavu se bre ne sme....
Inace dokle god u Srbiji bude zaludnog sveta koji sanja samo posao na drzavnim jaslama,a takovih je preko 70%,u ovom drustvu nece biti pomaka niti napretka.Zasto???
Zato sta je nakon Satrapa vaskrslo milion glasaca koji sebe smatraju prvoborcima "demokratije".Tako da su svi lupaci u serpe,duvaci pistaljki,balona pravih i jednoikratnih,iskocili iz smrdljivih patika pocepanih rifli i namakli se u red na budzetsku cesmu.Ostali su nebitni,jer i oni razmisljaju kako da se retosiljaju kreativnog posla i preko Zike,Mike,Mite i ko zna koga docepaju reda pred budzetskom cesmom.
Тачно колега.
Лумпен пролетеријат се мора искоренити.
То може једино ако Србија добије газду, нажалост.
 
Poslednja izmena:
nojkicu kao sto sam ti vec rekao bio sam na dosta protesta, nisam promenio nista ni sa jednim, drugo ne zivim u beogradu , imam stalan posao i dosta obaveza samim tim i manjak slobodnog vremena za blesavljenje po ulici.

proteste u beogradu treba da drzite vi iz beograda - ako vam je stalo i ako zelite promenu vlasti.

a nama iz unutrasnjosti treba 100 evra da odemo do bga na neki protest i da se vratimo, u licnoj reziji, a ovaj narod nema ni vremena ni para za bacanje.

Prodao bi bubreg,samo da vidim ove iza resetaka......za dobrobit Srbije.......;)
 

Back
Top