Money

DEVIL

Aktivan član
Poruka
1.008
Neznam dali je bila ova tema, posto ja i pretraga nismo dobri prijatelji i nista nece da mi kaze:(

Situacija je sledeca.

Znaci upoznate devojku, sve ok pametna je, prica lepo, jako kulturna, posle saznate jos da ima brdo love. Znaci multimilionerka, nezna sta ce sa novcem. Ali postoji jedan problem. Nesvidja vam se izgledom. Znaci uopste nije vas tip cure. Nimalo vas ne privlaci, ni nacin kako se oblaci, a ni njen sam izgled.
Iako je ludo zaljubljena u vas, dali bi bili spremni biti sa njom, njoj govoriti kako je volite, spavati sa njom, a ovamo misliti samo na pare?
Sta bi vam bilo bitnije, vasa sreca ili njene pare? Doduse danas su pare sreca al, opet...
I jos jedan kriterij, ako je prevarite goood bye money...

Ko bi izabrao ruznu curu i pare, a ko neku lepu i siromasnu?

Izvinjavam se ako je tema vec bila.

Pozdrav
 
mozak bi ali srce jace od njega tako da
ako ne dobijem na lutriju ima da radim do penzije

dawson_crying.jpg
 
Ja se još uvek nadam da nije izgled samo ono što vas privlači, iako muški mnogo vole da to ističu kao apsolutnu istinu, valjda zadržavate neki status u svojoj glavi ako obezvređujete žene na sise i dupeta.
Tako da ću taj pristup uzeti za aksiom nadalje, u krajnjoj liniji, reči ne ali ponašanje i reakcije vas demantuju..... dakle, ako nije baš totalni gabor..... (ako nije privlačna ipak je poželjno da ne bude sasvim odbojna, ono, bradavice na čelu, truli zubi, sise do kolena itd.)

I ako vam se ne sviđa kao čovek, jer bih volela da verujem da je ponašanje i vama bitan faktor, i ne mogu da ne verujem u to..... bilo bi neobjektivno.....

Zašto navodiš neke "sveopšte kvalitete" kao dobru stranu: pametna, lepo priča?! :eek: kulturna... to su stvari koje vaš (i naš, bez diskriminacije) mazohizam ne pokrivaju i takva devojka se ne bi svidela ni najzagorelijem, najtužnijem crnjaku u najzabačenijoj pećini, kraj najmanje i najzabitije planine.....

Pa ako se tema postavi kao jednostavno - uopšte vam se ne sviđa... bez detaljisanja..... al' je puna ko brod i nije baš skot (prema vama, mislim)..... pitam se koliko je vas spremno da uopšte odgovori na ovu temu, kamo li objektivno.....

Inače, mislim da bi vam (nekima, mnogima... ot su ovi što će preskočiti da odgovore) bio problem da kažete da ne biste bili sa njom, ne obrnuto..... milanče je lik iz bajke.
 
Para vrti de burgija neće :lol: šalim se.
Mislim da bi izabrao siromašnu. Al opet šta mi gartantuje da ta siromašna neće da ode s nekim bogatim?

Ma uvatio bi ja tu bogatu a onu siromašnu drndao sa starane (i finansirao je lovom od one bogate) :cool:
 
колико има мултимилионерки у србији? мало и све су мање више познате.
ако би уз те паре ишла и популарност, сликање за глорију и сличне часописе, ја би одмах пристао.
паре нису толико важне.
 
Zaboravio si da spomenes da taj covek koji upozna multimilijarderku ima, recimo, bolesnu tetku, i da tetka moze da se leci samo u skupom inostranstvu :lol: Mislim, da dilema bude malo veca - tu se sad pojavljuje i momenat zrtvovanja... koga zrtvovati - tetku ili sebe?
Ali na kraju, kad se tetka izleci, da se on ipak i zaljubi u milionerku...
Posle mogu sa tetkom da otvore sirotiste i pomazu cigancicima...
 
Neznam dali je bila ova tema, posto ja i pretraga nismo dobri prijatelji i nista nece da mi kaze:(

Situacija je sledeca.

Znaci upoznate devojku, sve ok pametna je, prica lepo, jako kulturna, posle saznate jos da ima brdo love. Znaci multimilionerka, nezna sta ce sa novcem. Ali postoji jedan problem. Nesvidja vam se izgledom. Znaci uopste nije vas tip cure. Nimalo vas ne privlaci, ni nacin kako se oblaci, a ni njen sam izgled.
Iako je ludo zaljubljena u vas, dali bi bili spremni biti sa njom, njoj govoriti kako je volite, spavati sa njom, a ovamo misliti samo na pare?
Sta bi vam bilo bitnije, vasa sreca ili njene pare? Doduse danas su pare sreca al, opet...
I jos jedan kriterij, ako je prevarite goood bye money...

Ko bi izabrao ruznu curu i pare, a ko neku lepu i siromasnu?

Izvinjavam se ako je tema vec bila.

Pozdrav

Ja bih!Pa kad raskinemo dobro necu dobijam pare vise.....
Izabrao bih Sta necu se ozenim sa njom!?:think:
 
Zaboravio si da spomenes da taj covek koji upozna multimilijarderku ima, recimo, bolesnu tetku, i da tetka moze da se leci samo u skupom inostranstvu :lol: Mislim, da dilema bude malo veca - tu se sad pojavljuje i momenat zrtvovanja... koga zrtvovati - tetku ili sebe?
Ali na kraju, kad se tetka izleci, da se on ipak i zaljubi u milionerku...
Posle mogu sa tetkom da otvore sirotiste i pomazu cigancicima...

e vidis taj mi kriterij nije pao na pamet:D
 
Da budem iskren, ja bi isto izabrao ovu sa parama:D Pa makar na neko vreme, ako mi posle i da nogu, nije toliko strasno:D bar sam malo uzivao u zivotu.
 
колико има мултимилионерки у србији? мало и све су мање више познате.
ако би уз те паре ишла и популарност, сликање за глорију и сличне часописе, ја би одмах пристао.
паре нису толико важне.

Jesi siguran?
Znam žene-starije su, oko 50ak godina(nisu mi rod, da me ne prozivaju odmah)... multimilionerke, i voze juga i rade čitav život... kad ih vidiš, nikad ne bi pomislio da imaju love...;)
 
Jesi siguran?
Znam žene-starije su, oko 50ak godina(nisu mi rod, da me ne prozivaju odmah)... multimilionerke, i voze juga i rade čitav život... kad ih vidiš, nikad ne bi pomislio da imaju love...;)

ја сам мислио на жене које не ради ништа цео живот, евентуално се баве хуманитарним радом. као на пример миланка карић или јоргованка цептер, мислим да се тако зове.
 

Back
Top