Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne placi.....38 jeste u sumi,ali je blizu Lesozavodskog...Ukucaj u Google maps ili Yandex (pretrazivac kao yahoo) lesozavodsk i videces.Podaleko je to od Vladivostoka.......41a je oko 300km udaljena.Bice ti dobro tamo,bre,ima signal,antene Megafon usred gradilista,a verovatno ces ziveti u Lesozavodsku,mozda i tamo i raditi,prave se neki objekti u gradu.Uzivaj!!!!!

- - - - - - - - - -



Ne placi.....38 jeste u sumi,ali je blizu Lesozavodskog...Ukucaj u Google maps ili Yandex (pretrazivac kao yahoo) lesozavodsk i videces.Podaleko je to od Vladivostoka.......41a je oko 300km udaljena.Bice ti dobro tamo,bre,ima signal,antene Megafon usred gradilista,a verovatno ces ziveti u Lesozavodsku,mozda i tamo i raditi,prave se neki objekti u gradu.Uzivaj!!!!!

jesi ti druze bio tamo ili si cuo od nekog reci mi sta se to pravi tamo u gradu posto sam gradiliste video na slici do duse neznam od kad je slika neko mi ranije rece da je to gradiliste predato jel istina i da se mozda neke popravke rade
:think:
 
Pozdrav
Interesuje me šta traže, šta ispituju vezano za posao u Rusiju preko firme IMD METAL ( Lestane). Imam zakazan probni rad, pa ako možeš malo da mi pomogneš oko toga. Vidim da si upućen oko tih stvari.
Hvala unapred
 
http://www.novimagazin.rs/vesti/belo-roblje-na-skelama
Kartice za mobilni imas da kupis kod njih u Rusiji svaki 100 metara imas prodavnicu Megafona. MTS, Bilajn i ostale karticu kupujes sa pasosem nemoze ko kod nas na ulici jer je oni registruju na tvoje ime i prezime. Ja sam platio 200 rubalja MTS i toliko imas i kredita pocetnog odma.
Само треба пазити коју картицу купити. У једном региону можда имаш сигнал за Мегафон и МТС, а МТС има далеко бољи сигнал.
 
da li neko zna kako se prijavljuje za posao u rusiju preko hopex-a, ne mogu nige da najem mail
Ja shvatam da tebe u guglu zablokirali? :))) a tamo ima ne samo mejl, a i brojeve telefona, adresa nihova. I da, bolje da ne saljes njima pisma njego odes direktno, kako rekao Ljubisa i prijavis se. Onda ces imati sansu, a inace - tesko...
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top