Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dali je neko pisao o gradilistu NPS 19 gde se nalazi,klima i ....ako zna nek napise. hvala..... dali neko zna dali je tacna informacija da se prebacuju radnici sa GOK PAVIKA,na druga gradilista.....

Da li se sa Gok-Pavlika ide na drugo gradiliste to mozda i tvoj muz zna jer je tamo. A na 19-ici jedino sto ne valjaju sad zimi su vetrovi koji bas duvaju,dok na Gok-pavliku nije da ih nema ali su veoma slabi tako da ne predstavljaju veliki problem. Zar ne treba da se krene drugi rudnik na Gok Pavlik???
 
Pozdrav.Zanima me jesi radio sa ovom firmom Alka PLUS posto sam ja dobio neki broj telefona i rekao bih da je ta firma u pitanju.Dobio sam broj izvesnog Dragana mislim iz LOznice koji takodje radi kod njih ali istovremeno trazi i radnike za njih.Zato me zanima kakvi su za saradnju.
 
Da li se sa Gok-Pavlika ide na drugo gradiliste to mozda i tvoj muz zna jer je tamo. A na 19-ici jedino sto ne valjaju sad zimi su vetrovi koji bas duvaju,dok na Gok-pavliku nije da ih nema ali su veoma slabi tako da ne predstavljaju veliki problem. Zar ne treba da se krene drugi rudnik na Gok Pavlik???
Situacija i informacije su se bukvalno menjale iz sata u sat,tako da je ta prica o premestaju trenutno stala....hvala ....
 
mogao bih neko i odgovoriti

Pozdrav.Zanima me jesi radio sa ovom firmom Alka PLUS posto sam ja dobio neki broj telefona i rekao bih da je ta firma u pitanju.Dobio sam broj izvesnog Dragana mislim iz LOznice koji takodje radi kod njih ali istovremeno trazi i radnike za njih.Zato me zanima kakvi su za saradnju.
O Alk++ pisao sam na strani 479.Nije to bas pouzdana firma jer im je organizacioni kapacitet jako tanak a da toga nisu svesni. novopazarci tj.sam vlasnik je korektan.maní se posrednika.novi pazar nije daleko a firma ti je blizu centra.lako ih je naci
 
Poslednja izmena:
Moj dragi je danas odleteo u Kujumbu-Tajset...ostaje do 5.maja :( Posto su mu javili dva dana pre, nije stigao da se raspita o tom mestu, uslovima...pa ako je neko vec bio tamo, neka napise sta i kako, da mi bude lakse dok se ne javi :sad2:

Pozdrav. Ja bih ovih dana trebalo da idem na Kujumbu, cekam samo da mi jave kada. Ni ja ne znam mnogo, samo sam cuo da tu ima 2-3 gradilista i da su u nekoj pocetnoj fazi. Ako ima nekoga sa konkretnijim informacijama neka pise.


@zeljko2910

Taj Dragan je dziber i ja znam da je svim radnicima trazio lovu pre nego sto odu... Poceni sam...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top