Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Molim ako neko zna nešto o firmi Presidio group Novi Sad, neka mi javi. Šalju za Rusiju, ali traže prvo uplatu 7700 din. Nigde nema ni fiksnog telefona,ni adrese.
HVALA Geodetu za informacije o Gvineji!

OD 2002 SAM U RUSIJI I NIKADA NISAM CUO ZA TU FIRMU. SAMO JE PITANJE STA JE U TIH 7700 DIN??? PA TO NIJE CAK NI VIZA U AMBASADI. ONA KOSTA 8300 DIN. DOBRO SE RAPITAJ.
 
do sada sam se obracao na ovu temu i izneo svoj slucaj kao i sumlje u sve to ko je stalno na forumu zna o cemu pricam. medjutim ja sam danas predao pasos i potpisao ugovor na sest meseci, dobio sam i avans za trosak, putujem u subotu. Tako da iz svega mogu samo zakljuciti prijatelji da je trenutno najsigurnije ici preko firme Putevi uzice. sve troskove oni snose kako putne tako i tamo u vidu ishrane i smestaja automatski ste prijavljeni kao njihov radnik sa svim osiguranjem. Napominjem da mnogo ima podizvozaca i da vodite racuna ko je ko i sa kim imate posla, jel mnogi na dobijeni posao manipulisu sa radnicima svaka cast izuzecima.
 
Molim ako neko zna nešto o firmi Presidio group Novi Sad, neka mi javi. Šalju za Rusiju, ali traže prvo uplatu 7700 din. Nigde nema ni fiksnog telefona,ni adrese.
HVALA Geodetu za informacije o Gvineji!

ee ja da odg..za tu kao firmu presidio.....moj tata je danas otisao na tu adresu koja pise da je njihova..iii to je obicna stambena zgrada...kako je dosao do tog iznajmljenog stana neznam ali sve je to laz neki lik sedi za kompijuterima i salje naivcima poruke a i on bi ispao naivan al kao pre nego sto uplati hteo je prvo da proveri da li postoje..e cisto da znate...
 
Molim vas posaljite mi br telefona,kontakt za posao u Ekvatornoj gvineji ili Libiji-poslao sam CV na sajt sto je pisao GEODETA,niko nista ne javlja,pa mi treba kontakt telefon!Da li neko zna gde mogu naci posao vozaca C i E kategorije u inostranstvu?Zahvaljujem se unapred!Ako neko ima neke onformacije moj E-mail je milanjoks@gmail.com Jos jednom hvala!
 
Ja sam dobio posao preko Presidio Group, koja je americka firma koja radi u partnerstvu sa firmom Tradeunique, koja je u Rusiji jako dugo, (nasi ljudi su vlasnici obe firme), pogledajte njihove web site pa ce vam biti jasnije.
Otisao sam u Crnu Goru na poslovima vozaca kipera, a uskoro idem za Sochi gde oni rade veliki projekat za Olimpijadu kad papirologija bude gotova. Ima dosta ljudi koji su vec u Crnoj Gori ili u Sochiju, pogotovo gradjevinci majstori.
Ne treba bas biti uvek sumnjicav, makar smo svi uglavnom takvi. Firma ima centralu u Karadjordjevoj u BG, a u NS je na Bulevaru Oslobodjenja, fiksi tel je 0216497610, mob 0616339991, ali obavezno kontaktirajte samo emailom, jer su jako striktni protiv telefoniranja pogotovo nenajavljenog dolaska u kancelarije, jer ima puno ljudi i samo se pravi guzva.
Inace ovaj trosak je kompletan za Vizu i papire i vraca nam se nakon 2 meseca, placanje je mesecno, daju akontaciju ako zatreba, za sad je sve ok.
 
Ja sam dobio posao preko Presidio Group, koja je americka firma koja radi u partnerstvu sa firmom Tradeunique, koja je u Rusiji jako dugo, (nasi ljudi su vlasnici obe firme), pogledajte njihove web site pa ce vam biti jasnije.
Otisao sam u Crnu Goru na poslovima vozaca kipera, a uskoro idem za Sochi gde oni rade veliki projekat za Olimpijadu kad papirologija bude gotova. Ima dosta ljudi koji su vec u Crnoj Gori ili u Sochiju, pogotovo gradjevinci majstori.
Ne treba bas biti uvek sumnjicav, makar smo svi uglavnom takvi. Firma ima centralu u Karadjordjevoj u BG, a u NS je na Bulevaru Oslobodjenja, fiksi tel je 0216497610, mob 0616339991, ali obavezno kontaktirajte samo emailom, jer su jako striktni protiv telefoniranja pogotovo nenajavljenog dolaska u kancelarije, jer ima puno ljudi i samo se pravi guzva.
Inace ovaj trosak je kompletan za Vizu i papire i vraca nam se nakon 2 meseca, placanje je mesecno, daju akontaciju ako zatreba, za sad je sve ok.

ja sam ovaj forum shvatio kao ozbiljnu komunikaciju koja treba da pomogne ljudima koji bi radili posteno u rusiji.ko jos u ovoj zemlji moze da veruje da daje pare unapred nekoj firmi koja ce ti vratiti pare malo kasnije ako budes dobar na poslu.ljudi da imaju pare za bacanje nebi bili na ovom forumu.ta firma salje mail u kome govori o neozbiljnosti kandidata pa zato hoce 7700 dinara.zasto?o cemu pricate vi ljudi?kakav trosak za vizu?pa zna se koliko je viza i kako se dobija.mislim da se na drugaciji nacin moze osigurati od neozbiljnosti kandidata-kako oni to zovu.moje misljenje da ko hoce u rusiju,najnormalniji nacin je hopex.kum mi se vratio sad u martu posle 6 meseci.prica je jednostavna,nema tajni-ako ides da zaradis,zaradices.zna se koliko i kako,sve si upoznat.ja sam bio kod njih pre 10 dana i upoznat sam sa svim tim.nadam se da nisam nikoga uvredio,ali kad cujem bajke,mislim da nam je dosta bajki-moje misljenje.na kraju nadam se da sam nekom pomogao,govorim iskreo i ono sto moze da se proveri.
 
Gde radis u CG? U kojem gradu i na kojem objektu dovozis materijal?
Ja sam dobio posao preko Presidio Group, koja je americka firma koja radi u partnerstvu sa firmom Tradeunique, koja je u Rusiji jako dugo, (nasi ljudi su vlasnici obe firme), pogledajte njihove web site pa ce vam biti jasnije.
Otisao sam u Crnu Goru na poslovima vozaca kipera, a uskoro idem za Sochi gde oni rade veliki projekat za Olimpijadu kad papirologija bude gotova. Ima dosta ljudi koji su vec u Crnoj Gori ili u Sochiju, pogotovo gradjevinci majstori.
Ne treba bas biti uvek sumnjicav, makar smo svi uglavnom takvi. Firma ima centralu u Karadjordjevoj u BG, a u NS je na Bulevaru Oslobodjenja, fiksi tel je 0216497610, mob 0616339991, ali obavezno kontaktirajte samo emailom, jer su jako striktni protiv telefoniranja pogotovo nenajavljenog dolaska u kancelarije, jer ima puno ljudi i samo se pravi guzva.
Inace ovaj trosak je kompletan za Vizu i papire i vraca nam se nakon 2 meseca, placanje je mesecno, daju akontaciju ako zatreba, za sad je sve ok.
 
TA STANA JE ISKORISTILA BEORUS I SPAKOVALA LJUDE KOJI SU TREBALI DA IDU KOD IZVESNOG LJUBANA U RUSIJU. INACE ZENA JE RADILA U POLICIJI PA JOJ SE NISTA NE PREPISUJE. RADILA JE FALS DIPLOME I SKUPLJALA SA KOCA I KONOPCA SAMO ZBOG PARA. NEMA FIRMU TAKO DA SE CUVAJTE I NJE, JER NJU NEINTERTESUJU POSLEDICE FIRME ZA KOJU ONA RADI. NE MOZE NEKO DA SALJE LJUDE U RUSIJU AKO NIJE BIO TAMO! A IMA IH MNOGO TAKVIH. TI SI JEDAN OD SEZDESET LJUDI KOJI SU NA SPISKU. JAVI SE ILI IDES NA POSAO ILI DA TI SE VRATI NOVAC. beorusplusgmail.com
ona je prevarant na kvadrat.
 
Ja sam dobio posao preko Presidio Group, koja je americka firma koja radi u partnerstvu sa firmom Tradeunique, koja je u Rusiji jako dugo, (nasi ljudi su vlasnici obe firme), pogledajte njihove web site pa ce vam biti jasnije.
Otisao sam u Crnu Goru na poslovima vozaca kipera, a uskoro idem za Sochi gde oni rade veliki projekat za Olimpijadu kad papirologija bude gotova. Ima dosta ljudi koji su vec u Crnoj Gori ili u Sochiju, pogotovo gradjevinci majstori.
Ne treba bas biti uvek sumnjicav, makar smo svi uglavnom takvi. Firma ima centralu u Karadjordjevoj u BG, a u NS je na Bulevaru Oslobodjenja, fiksi tel je 0216497610, mob 0616339991, ali obavezno kontaktirajte samo emailom, jer su jako striktni protiv telefoniranja pogotovo nenajavljenog dolaska u kancelarije, jer ima puno ljudi i samo se pravi guzva.
Inace ovaj trosak je kompletan za Vizu i papire i vraca nam se nakon 2 meseca, placanje je mesecno, daju akontaciju ako zatreba, za sad je sve ok.




ma hajdeeeeeee........ a gde na Bulevaru je kancelarija... ??? daj nepricajte gluposti....!!!a da...zasto samo mailom???sta oni neznaju da pricaju..xaxa kao imaju puno posla...da...da....pa nebi samo u mail poslali gluposti da kao treba da im se uplati 7700din...znaci na lepe oci da uplate ljudi?? pa da je to firma prvo bi isao na razgovor pa tek onda uplatio..
 
Pozdrav svima!!!! Nov sam na forumu!

Ja sam dipl. gradj. ing. i prijavio sam se janura meseca na konkurs kod Hopex.... i skoro sam ih zvao i kazu mi da im trebaju inzinjeri bez iskustva.

Ovde sam video konkurs za Gvineju.... Da li su nekome odgovorili?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top