Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
po turistickoj moze ostati do 30 dana i nikako drugacije. Ako u medjuvremenu dobije se radna viza, onda verovatno ce tamo biti potpisan drugi ugovor.

znam da se ostaje 30 dana na tutristicku. interesuje me da li se potpisuje ugovor samo na 30 dana ili duzi. Svima kazu to je privremeno (odlazak kao turista) posle povratka radi vam se viza i idete ponovo. Da li vezu ljude odmah duzim ugovorom? To me interesuje.
 
znam da se ostaje 30 dana na tutristicku. interesuje me da li se potpisuje ugovor samo na 30 dana ili duzi. Svima kazu to je privremeno (odlazak kao turista) posle povratka radi vam se viza i idete ponovo. Da li vezu ljude odmah duzim ugovorom? To me interesuje.

Moj dragi je potpisao na mesec+prelazak u Kzahstan i na konto toga još mesec.Ali da bi bilo zanimljivije ovih mesec dana je na "posmatranju" ako ga ocene pozitivno onda se radi radna viza tamo tj u Tjumenu.Sad još ne znamo dali to znači povratak kući na nekih 10-15 dana kao što se tamo priča ili promena lokacije je takođe u opticaju.
 
Poslednja izmena:
Посао у Русију је добра прилика да породица стане на ноге. Битно је први месец проћи "посматрање и пробни рад". Рачунам ако будем радио 6 месеци таман лепо пред нову годину лешкарим и трошим помало зарађено.
 
Посао у Русију је добра прилика да породица стане на ноге. Битно је први месец проћи "посматрање и пробни рад". Рачунам ако будем радио 6 месеци таман лепо пред нову годину лешкарим и трошим помало зарађено.

i ako hoces da odmaras 3-4 meseca, odmah krenes ponovo da sredjujes papire...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top