Koliko detaljno/dobro prognozira solar?
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Koliko detaljno/dobro prognozira solar?

Zainteresovan član soljamoja (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Koliko detaljno/dobro prognozira solar?

Ajde prva da otvorim temu ...

Bila sam u novembru kod jednog sjajnog astrologa (to je moja procena, devojka je anonimna i preporucena) ... osim sto je ispricala srz moje licnosti, kao da je zivot provela sa mnom, pogodila je i ono sto mi se desavalo u prethodnoj godini ....
    Ali tad mi je rekla da u januaru raskidam sa svojim deckom, i da bi trebalo ove godine da konzumiram neku ljubav koju cu iz nekog razloga da krijem ...
    Doduse, nije mi radila solar, vec samo natal ... i to je samo spomenula ... Ja sam stvarno imala ozbiljnu krizu u vezi tokom januara, ali sad sam u velikoj ljubavi sa svojim deckom ...

I napokon posle duzeg izlaganja, mene sad buni: Treba li ja njoj da verujem za sve sto mi je rekla za moju buducnost (koja je kad se sve uzme i sabere po meni sjajna) ili zbog tog jednog kiksa treba da smatram da je lupala ... Ili bolje, da nije tako sjajan astrolog?

Obećava Ambasadorka (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: Koliko detaljno/dobro prognozira solar?

Citat Original postavio soljamoja Pogledaj poruku

Bila sam u novembru kod jednog sjajnog astrologa (to je moja procena, devojka je anonimna i preporucena) ... osim sto je ispricala srz moje licnosti, kao da je zivot provela sa mnom, pogodila je i ono sto mi se desavalo u prethodnoj godini ....
    Ali tad mi je rekla da u januaru raskidam sa svojim deckom, i da bi trebalo ove godine da konzumiram neku ljubav koju cu iz nekog razloga da krijem ...
    Doduse, nije mi radila solar, vec samo natal ... i to je samo spomenula ... Ja sam stvarno imala ozbiljnu krizu u vezi tokom januara, ali sad sam u velikoj ljubavi sa svojim deckom ...

I napokon posle duzeg izlaganja, mene sad buni: Treba li ja njoj da verujem za sve sto mi je rekla za moju buducnost (koja je kad se sve uzme i sabere po meni sjajna) ili zbog tog jednog kiksa treba da smatram da je lupala ... Ili bolje, da nije tako sjajan astrolog?
    Natal jeste osnova za sva tumačenja ali treba kao dopunu uzeti pre svega progresije, direkcije kao i solar. Prognoze u predikcijama su pouzdanije kada se sve to skupi "na gomilu"

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio soljamoja Pogledaj poruku
    Sto se mene tice, Solar je najbolji za prognozu za jednu godinu. Treba ga dobro savladati i onda je sve lakse.
    Iz Natala se ne moze videti, sta ce se sve dogoditi sledece godine, jer vecina gleda samo Tranzite. Tranziti su za ceo svet, ne samo za jednu osobu. Ako ti imas Sunce na 3 stepena Vage, onda ce te sada napasti Pluton u Jarcu. Ako imas dobar aspeckt izmedju Sunca i Plutona, ne moze se ti desiti nesto jako lose.
    Progresije se desavaju retko u zivotu, a i one deluju samo ako imas aspekt izmedju tih planeta u Natalnom Horoskopu.
    Ja znam samo jedno sigurno: kada Progresivna planeta promeni znak, onda su sigurno neke promene u zivotu, kao npr.: Sunce svakih 30 godina, Venera svakih 25 godina, Merkur svakih 15-17 godina.
    Osim toga je vazno gledati, kada Retrogradna planeta u Progresijama postane Direktna ili obratno, kada Direktna planeta predje u Retrogradnu. Itd.

Zbog tog jednog kiksa, ja ne bi brinula. Ako ti je pre sve tacno rekla, mozda je ovaj put na neki nacin pogresila, a nije zato lupala.

LP.

Obećava Ambasadorka (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Nisam rekla da Solar nije važan već da su progresije, tranziti i direkcije dobri pokazatelji važnih događaja u životu a da je Solar samo dopuna svemu tome i može se uz njegovu pomoć preciznije odrediti događaj, vreme i sl.

Zainteresovan član Olivera Katarina (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Definitivno prvo progresivna karta, ali da biste znali uopste da bilo sta prognozirate, morate da poznajete dobro jedan natal, i sta vam on govori... Onda progresije mozete i lakse da tumacite svakako, ali su one nesumnjivo jako tacne....Tranziti nisu za zanemariti nimalo!!!! a solar je takodje neka dobra dopuna...I na kraju treba lepo napraviti presek, sve jako detaljno iz raznih uglova sagledati i pronaci pravu putanju do odgovora...Provereno!!! Na silnim pimerima...nista ne pricam bez razloga...svakako...elem, nije lose i uraditi prenatalni, jer cesto neke stvari koje nas bune imaju veze sa njim, pa malo osmotriti sta se u njemu zbiva....Bilo bi inace krasno, kad bismo lako mogli da znamo trenutak sopstvenog zaceca, ne samo rodjenja....hehe...

Zainteresovan član soljamoja (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Meni je sve to jasno! ALi ona je bas bila sigurna jer je gledala lunar (s obzirom kako ona kaze, Mesec mnogo utice na mene) i koliko se secam, moja 7 kuca je bila 12 ... Sto i solar pokazuje ... Da ove godine prekidam tu duzu vezu (ona kaze da je to januar, da mogu da prolongiram, ali da je prekid neminovan) i da zapocinjem neku tajnu vezu ili da cu nesto da krijem od nekog ... Nemam pojma ....

Eto samo sam se pitala, kako je bila tako sigurna, a omanula ... Ali opet, ja volim da kontriram, mozda mi je i spasila vezu ...

A koliko opste lunar tacno predvidja sta bi nam se moglo dogoditi taj mesec ili on vise oslikava nasa osecanja?

Obećava
    Učlanjen
    14.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    32

ne radi solar bez profekcija

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja sam to napisala, jer jedni Astrolozi pisu samo i jedino o Tranzitima (i sa tim dobro zarađuju).

Negde sam procitala, da nas ne ubijaju Tranziti (sami) nego i Progresije, koje su za mene jos uvek na 1.mestu. Nazalost Progresije nisu svaki dan, a Tranziti jesu.

Znam jednog Astrologa, koji dize paniku dok Merkur postane retrogradan: kao posekao je prst sa nozom, jer je taj Merkur kriv. Ne volim ni ja RM, a nisam takva panicarka.

LP

Primećen član Peregri (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    22

Natalni Asc u Solarnoj 8.?

Ima neko iskustva? Moze neko nesto iz teorije da kaze?

Da stavim kartu?

Moderator EIIe (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    116

Bitnije je gde je solarni ASC u odnosu na natal, i koliko je natalno naglašeno ono što solar ili odnos solara i natala govore.

Postavi kartE - natal + solar - jer sam solar ne može da se tumači.

@tema - već sam delimično odgovorila, sam solar ne govori mnogo, mora se kombinovati s natalom i ostalim tehnikama za predviđanje

Učlanjen
    26.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    22

Citat Original postavio EIIe Pogledaj poruku
    Bitnije je gde je solarni ASC u odnosu na natal

Ustvari sam na ovo mislila

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

Ajm skerd :/

Moderator EIIe (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    116

Zašto? Pa i natalno ti je vladar ASC-a u 8., samo što pretpostavljam da nisi Marsa gledala kao vladara nego Plutona pa ti je to promaklo.

Solarni ASC je na natalnom vladaru - po nečemu bitna godina, lične promene, ne vidim solar da bih procenila bar otprilike koliko i zbog čega, šta je povod (ako su naglašeni uglovi - promene okolnosti, 10. - karijera, 4.- preseljenje na primer, i tako redom)

Učlanjen
    26.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    22

Au... Da, Plutona sam gledala

Upravo i ocekujem mnogo od godine, prilicno realno.

Nadam se da ce biti dobro!

Uplasila sam se tragedije neke, mada svakako izbegavam da razmisljam o tome.

Sada sam cak bas optimisticna

Videcu da skontam nekako koji uglovi su naglaseni

Učlanjen
    26.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    22

Eve je

Moderator EIIe (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    116

Vladar ASC-a u solaru je na natalnom Merkuru, on vlada 11. i 8. kućom pa su to polja koja su aktivirana. Vladar 1. kuće solara je u 12. kući a uglovi nisu naglašeni pa ne mislim da su za očekivati neke drastične promene ali je SO u 11 i uopšte naglašena pa s obzirom na to sve pretpostavljam da će u toj oblasti biti mnogo dešavanja ili malo ali bitnih. Ukratko

Učlanjen
    26.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    22

Prvo sto mi je proslo kroz glavu kada sam videla 8.i 11. je seks sa prijateljem

Mozda to moze da bude i nekakvo drustveno priznanje vezano za karijeru, pa mozda i potpomognuto nekim poznanstvom, ne znam, ako ne gledamo kartu, takvo nesto je dosta realno. A ako gledamo kartu, nista drugo mi ne pada na pamet

Strasno sam nestrpljiva da vidim kako ce sve da se odvija.

Hvala!

Javicu kakvo je stanje

Moderator EIIe (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    116

prvo gledaš natal pa procenjuješ šta je od svega čega ima u solaru moguće ili verovatno

ali u svakom slučaju javi šta se dešava

Učlanjen
    26.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    22

Sad se nesto razmisljam, mozda i bolje da ne znamo unapred, damo sve od sebe u svakom trenutku, pa makar to bilo i malo, samo da je maksimum. Budemo u miru sa sobom, i idemo dalje, uvek... Jooooj, uhvati me filozofija

Moderator EIIe (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    116

... to je donekle i moja filozofija, u stvari

Učlanjen
    26.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    22

Faktor iznenadjenja, divna stvar.

Drago mi je da se razumemo

Bas dobro da se nalazimo na temi o solaru i to, ni vise ni manje. vec - koliko nepogresivo prognozira

Slične teme

1. Koliko dobro poznajte fudbal?
    Autor Marauder u forumu Fudbal
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 17.06.2007., 23:59
  2. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 11.08.2006., 02:08
  3. Koliko dobro poznajete osobe oko vas>>>????
    Autor FrE@k u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 12.05.2006., 01:16
  4. Molim objasnjenje ko zna detaljno...
    Autor GZ u forumu Softver
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 05.05.2004., 02:52

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku