Natalne karte clanova

e jesi objasnila:rotf:
ja sam pre ovog posta znala da stavim kartu ali vise nisam sigurna:rotf:

Odes na imageShack.com, browse picture i ubacis kartu koju si prethodno sacuvala u komp. A mozes i da kliknes na opciju url pa da ubacis direktno link karte sa astro.com. Samo pazi da ti ne umanji, iskljuci tu opciju 320x240 ja mislim ... Imaces onda vise linkova kad uradi, ti uzmi onaj prvi. I stavi ovde onaj deo od
, ostalo obrisi. :lol:
 
Odes na imageShack.com, browse picture i ubacis kartu koju si prethodno sacuvala u komp. A mozes i da kliknes na opciju url pa da ubacis direktno link karte sa astro.com. Samo pazi da ti ne umanji, iskljuci tu opciju 320x240 ja mislim ... Imaces onda vise linkova kad uradi, ti uzmi onaj prvi. I stavi ovde onaj deo od
, ostalo obrisi. :lol:

očigledno www.astro.com nije dobro rješenje
 
hmm....ja sam nova ovde,tako da se ne snalazim bash najbolje...mozda sam promashila temu :D ali vidim da se vecina vas koliko-toliko razume u ove stvarchice,pa me zanima da li bi neko bio ljubazan da pogleda moju natalnu karticu :)) radi se o tome da bih zelela da upishem glumu,pa me zanima shta kaze horoskop,imam li smisla za to :) inace ,rodjena sam u 9.2.1990 u ns,21.30h a prilozila sam i link sa kartom :)) http://astro-software.com/cgi-bin/a...81&state=0&adjust=-1.00&long=-19.50&lat=45.15
 

Back
Top