Veliki Arijevski Brat

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
HITLER - PIONIR KOMERCIJALNE TELEVIZIJE

Više od pedeset godina pre nego što će na televizijama širom sveta premijerno početi da se prikazuje popularni šou „Veliki brat", u nacističkoj Nemačkoj se krenulo sa planovima o nastanku slične emisije



Hitler... Hteo „Veče sa Hansom i Geli"



Nacistički vođa Adolf Hitler i njegovi saradnici za propagandu ozbiljno su se bavili pionirskim projektom televizije u čijoj je programskoj šemi bio predviđen i zabavni šou vrlo sličan današnjem „Velikom bratu". Budući propagandni projekat „narodna televizija" trebalo je da se emituje na velikim platnima koja bi bila postavljena na najvažnijim gradskim trgovima. Sa ovih ekrana građani bi dobijali uputstva o pravilima ponašanja pripadnika arijevske rase. Pored ovog ozbiljnog dela programa, bile su predviđene emisije za decu i prvi svetski rijaliti šou program pod imenom „Porodična hronika: veče sa Hansom i Geli" u kojoj bi se, kao i u „Velikom bratu", svakodnevno u direktnom prenosu pratio život arijevskog para Hansa i Geli.

Veliki Hitlerov majstor propagande Jozef Gebels govorio je povodom televizije:

- Ako bi ljudi u svojim domovima gledali sve što im se nudi, šta bi još običnom čoveku više od toga trebalo. Ljudima treba dati da žive u iluziji.



Gebels... Ljudima dati da žive u iluziji
 
Ти баш немаш паметнија посла ... Иди бре негде човече ... знаш где
:hahaha::hahaha::hahaha:

Ханс: Гели...`ћеш се поватамо испод чаршава кад Фирер не гледа!?
Гели: Иииијуууууу!
Велики брат: Ханс, избачен си из куће великог брата. Јави се у најближу гасну комору!
Ханс: Али, мој Фиреру, само сам хтео мало "онога"
Гели: Јесте, јесте, у гасну комору са њим!
Велики брат: Гели избачена си из куће великог брата. Јави се у најближу гасну комору!
Гели: А што ја!?
Велики брат: Зато јер си глупа!

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Смешно али, у суштини, још један доказ одакле су узимали идеје творци новог светског поретка и европске уније (четвртог рајха).
 
Задивљен сам твојом глупошћу, још нисам срео ни чуо за таквог човека као што си ти...

:hahaha::hahaha::hahaha:
ееее хрват, хрват... није теби лако...
Хитлер је био највећи експонент лондонских и њујоршких банкара, добијао кредите од Ротшилда...
 
:hahaha::hahaha::hahaha:
ееее хрват, хрват... није теби лако...
Хитлер је био највећи експонент лондонских и њујоршких банкара, добијао кредите од Ротшилда...

Како ти то успева?? Сваки пут кад извалиш велику глупост, следећа порука ти је још већа глупост...
 
Задивљен сам твојом глупошћу, још нисам срео ни чуо за таквог човека као што си ти...
Не дирај ми :mrgreen:
"зеленооког", стааарог НАПРДЊАКА!
:hahaha::rotf::hahaha:
Изгледа да су "правнику и ПОСТДИПЛОМЦУ" малко дали по пичици у вези отварања copy/paste небулозних, а углавном страначких тема, а да им је фекални наредио да се РЕКЛАМИШУ, па се сад овај раскокодакао, разлапрдао и почео да отвара "разноврсне" теме!:hahaha::rotf::hahaha:
Видиш да му је Гебелс други идол!?:hahaha::rotf::hahaha:
 
:hahaha::hahaha::hahaha:
ееее хрват, хрват... није теби лако...
Хитлер је био највећи експонент лондонских и њујоршких банкара, добијао кредите од Ротшилда...

Da dobijao pare od Jevreja,posebno sa svojim nacističkim idejama...

Ne poredi se sa kretenom iz Nobelovog Komiteta koji ga je kandidovao za Nobelovu nagradu za mir ili sa kretenima iz Nju Jork Tajmsa čiji je bio čovek godine.
 

Back
Top